Koľko stojí spermiogram?

figurka1985
21. jan 2013

Ahojte,
potrebovala by som sa informovat ohladom spermiogramu u urologa, ktory ako jediny (co viem) robi SPG v Presove. Manzel si chcel dat u neho urobit SPG, ale nespravil mu kvoli tomu, ze s jeho poistovnou nema podpisanu zmluvu.
Ake mate s tym skusenosti? Je mozne, ze mesacne odvadzame kopec eur na zdravotne, a ked manzel potrebuje jednu vec, tak si ju musi platit sam, alebo zhanat urologa v Kosiciach??!
Co by ste mi radili?
Dakujem vopred za odpovede. Ak takato tema existuje, vopred sa ospravedlnujem.

kmkke
21. sep 2015

@parvinka0001 Keď sa pozrieš na nemocnicu, je to tá budova v krúžku, a poschodie asi 3, alebo 5, nepamätám si už 🙂

pucka27
22. sep 2015

@parvinka0001
ahoj, vraj sa uz z nivej nemicnici prestahovali do starej na Rastislavovu.
my sme pred vyse dvomi rokmi boli este v novej na terase ale teraz sa uz nachadzaju na Rastislavovej idem tam dnes volat a objedbat manzela

parvinka0001
22. sep 2015

@pucka27 no nejak sme tam dosli po hodinovom meskani je to rastislavovej
@kmkke nemam pocit ze to tam bolo je to hned na prizemi

evkax7
22. sep 2015

@parvinka0001 Prepac, ze tak neskoro, az dnes som nasla tento prispevok... mozno ste to nasli...
pre zienky, ktore by to hladali: su prestahovani... ten 18 pavilon je na Rastislavovej, je to Narodna tkanivova banka, vchod tak v strede budovy (je k tomu taky bezbarierovy pristup, ak sa dobre pamatam) najskor som tam volala a vysvetlila som im, co potrebujem a nemali s tym problem, bolo to zdarma
a hoci halosperm uz nerobia, urobili vysetrenie, ktore zistilo ovela viac ako iba halosperm... takze super, v centre mi to uznali... zial, neviem si spomenut ani na meno tej dr.

parvinka0001
22. sep 2015

@evkax7 to nevadi po hodinovom meskani sme to nasli 😀

evkax7
22. sep 2015

@parvinka0001 aj my sme meskali, lebo sme neratali, ze KE su take rozbite a MHD ani netusim kde teraz stoji... :D

parvinka0001
22. sep 2015

@evkax7 vobec sa nehnevala ze meskame este nas navigovala

evkax7
22. sep 2015

@parvinka0001 aj u nas tak... uplne v pohode bola 🙂

simonka150
4. nov 2015

www.sanatoriumhelios.sk za vyšetrenie 17€. Na poisťovňu sa nepýtala.

janzi
10. jan 2016

My práve tiež riešime spgm. Manžel volal uro. v PN kde bol pred 9 rokmi keď sme chceli prvé babo. Vtedy sa nám zdá že neplatil nič, teraz chce 40,- Našla som na nete že v NM chcú za vyšetrenie 20,- a nakoniec sme skúsili kontaktovať ešte ďalšiu uro. v PN aj tá že to robí a zadarmo... Takže je to rozne, treba iba hľadať a vybrať si.

rushcca
19. feb 2016

@janzi Ahoj, vidím že si pisala, ze ste našli urologiu v pn, kde robia spermiogram zadarmo? Aj ste tam boli? Mohla by si mi dať kontakt? Ďakujem 🙂

janzi
19. feb 2016

@rushcca bol u mudr. Doležalová na Kukučínovej

rushcca
20. feb 2016

@janzi Ďakujem si zlatá ;)

janzi
20. feb 2016

@rushcca nieje za čo, dúfam že všetko dobre dopadne

sc4ramouche
1. apr 2016

ahojte, preklikal som sa náhodou na túto diskusiu..ak máte problém s spg, skúste Reprogen v BA, ja som tam bol okrem klasického z CAR na komplexný, detailnejší spg a posunulo nás to, nie je vysetrenie ako vysetrenie, som si myslel predtym ze to je jedno.

alma_m
25. apr 2016

Taktiež sme boli v ReproGen. Aj nás to niekam posunulo.

14nunu10
28. máj 2016

V Heliose v Martine stojí 17 euro 😊

ikonica
13. sep 2016

ak vas vysle Balocko z Presova (prevzal Homzovu orxinaciu), zacvakate v labaku Adla 25 eciek!!!!!!! aj to su tam len uplne zakladne veci... cele zle... tolko prachov za tak malo informaciii... vediet to, ideme do Kosic.... a to nehovorim o to, na akom nedostojnom mieste si ma chlap urobit ten odber.... v komore medzi metlami.... kua a clovek nech len plati poistovniam prachy....

markopolo123
21. okt 2016

No mile damy, velmi pekne dakujem, takze ADLA v PO sa vylucuje, lebo chcu 30e a medzi metlami :DDD toto nie :D
Tak idem do KE na test, caka sa tak mesiac, tak zbytocne neplatte a radsej dajte na cestu do KE na Rastislavovu ulicu, dufam ze neskoncim medzi metlami :D

ikonica
21. okt 2016

@markopolo123 tak ale aby som to uviedla na spravnu mieru... za tie nedostojne podmienky nemoze Adla!!! to su podmienky odberu u dr. Balocka... ale ty sa mozes dohodnut, ze odber spravite doma a do polhodinky to zanesiete do laboratoria (to nam ale nikto predom nepovedal).... len si tam zavolaj ze do kedy beru vzorku, nech nedoletite neskoro....

babusik85
6. dec 2016

@sc4ramouche
@alma_m kolko ste platili v reprogene?
nam idu robit geneticke vysetrenie za 1000eur, vraj to nepreplaca poistovna

lusinkakiss
19. sep 2017

@babusik85 ahoj babusik, zvažujeme s manželom reprogen, akú si mala skúsenosť, išli ste tam nakoniec? Koľko vás to stálo?

babusik85
19. sep 2017

@lusinkakiss ahoj. platili sme 1000eur! nikdy viac! mne vysetrili len karyotyp a este nieco, na co vraveli v BRne, ze uplne zbytocne. ziadne X Y chromozomy. manzelovi tiez karyotyp, Y chromozom a FSH receptor.
Inde by sme to mali zadarmo!! okrem toho FSH receptoru, to nespravia inde.
Takze, ja neodporucam ist ku nim.

lusinkakiss
19. sep 2017

@babusik85 a nakoniec ste teda skončili v Brne? A boli ste tam spokojní?
My nemáme za sebou skúsenosť so žiadnou klinikou, ale urolog nám odporučil reprogen, ale skôr kvôli základným vyšetrenia (spermiogram) ...

babusik85
19. sep 2017

@lusinkakiss zakladny spermiogram spravia v centre cena je od 17-30eur.
ak chcete rozsireny, tak moze aj Reprogen. ale genetiku by som tam nedala, to mozte mat inde zadarmo, lebo preplaca poistovna, len Reprogen nema zmluvu s nimi.
kto Vas posielal, Obsitnik?
my sme odisli do Brna, som v 19tt, takze sme spokojni. 🙂
Ale my sme odisli kvoli Iscare.

lusinkakiss
19. sep 2017

@babusik85 nás poslal Dr. Bártl... No uvidíme, ale ďakujem za info, ja stále verím, že bude všetko v poriadku a ze to chce len čas.
A gratulujem k fazuľke ;)

babusik85
19. sep 2017

@lusinkakiss dakujem, drzim palce aj Vam 🙂
ak este nemate ani zakladny spermiogram, tak urcite by som isla skor do Centra, oni tam spravia a podla toho ist alebo neist dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre