Po akej dobe ste otehotneli?

aduszia
30. aug 2021

Ahojte maminy, po akej dobe ste otehotnela? Koľko to trvalo týždňov, mesiacov alebo rokov?. Ja pri prvom som otehotnela na prvý krát, lenže som spontánne potratila. Po troch rokoch sa pokúšame ale už na prvý krát to žiaľ nejde, pokúšame sa 3 mesiace a pre mňa je strašné dlhá doba😔

klip0
31. aug 2021

My sme sa snažili niekoľko mesiacov(cca 8) a podarilo sa to presne v ten mesiac kedy som zároveň nevedela kde mi hlava stojí kvôli povinnostiam a zároveň som si s kľudom angličana povedala že teraz sa nato nemusím sústrediť lebo tento mesiac otehotniem. A tak aj bolo. A teraz som v 22tt tak snáď bude všetko okej. Takže treba naozaj vypnut hlavu, lebo takto môžeš zničiť svoju psychiku, partnerovu psychiku a aj váš vzťah. Ja viem že je to pre teba ťažké, že už chces aby to vyšlo ale skús sa trocha upokojiť. Veľa ženám pomôže ak začnú cvičiť napr. Jednak spravia niečo pre svoje telo a jednak zamestnajú hlavu študovanim si cvikov a veci okolo toho atď.

joannita
31. aug 2021

@luci_ba dakujem 😊 Je nas velmi vela takych....

adelka2020
31. aug 2021

@aduszia dobre chapem..aj ja som prve potratila...a druhe som už vôbec nechcela...no po roku som zas otehotnela...a teraz mi tu lieta uz 15 mesacne dievčatko

saridlo
1. sep 2021

@kri_stin my sa tiež snažíme tri mesiace a dnes mi opäť došla MS ... Myslela som si že plakať nebudem ale už po tretom mesiaci to na mňa prišlo...neviem si predstaviť tie ženy čo sa roky snažia... obrovský klobúk dole že sa nezblaznili.. ja sa musím prefackat a vzchopiť sa ... tá túžba je väčšia ako môj zdravý rozum. Uvedomujem si to..ale to sklamanie boli....hlavne sa neopúšťať a zamerať sa na iné radosti okolo...verím že to jedného dňa príde ..všetkým 😘

hederamonstera
1. sep 2021

@saridlo ono to tym casom nie je take intenzivne, zo zaciatku som bola aj ja strasne nedockava a nestastna (ale to je tou predstavou, ze to ide hned) Neskor som si asi zvykla na to a smutno mi bolo len v den kramov, potom som bola opat nastavena, ze teraz to vyjde a pocas mesiaca na to ani nepomyslela. Ale ano, boli aj velmi zle casy ale nie tak moc ako si niekto mozno predstavi, ked clovek povie, ze x rokov sme sa snazili. Ja ani neviem ako tie roky ubehli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre