Snažilky v roku 2015

2_ika_2
18. dec 2014

Ahojte dámy 😀 založila som túto diskusiu lebo som chcela vedieť či je to aj u vás tak ako u mňa. Po dlhom premýšľaní sme sa s mojím priateľom dohodli že chceme bábätko v budúcom roku...t.j. že sa budeme snažiť od začiatku roka ale nebudeme tlačiť na pílu no a po lete by sme do toho šli na plno tak aby z toho niečo bolo 😀 😀 😀 teda pokiaľ sa dovtedy nezadarí 🙂 a teda by som sa chcela spýtať čo si o tom myslíte či je to dobrý nápad a či je tu niektorá ktorá to ma podobne ako ja...len dúfam že niesom sama 🙂 🙂

pitufinka
2. jan 2015

@isabella22 au nemáš zapal močových ciest?

isabella22
2. jan 2015

@pitufinka pravdepodobne 😖 chcela som to riesit samoliecitelstvom a urinal no asi tam budu musiet ist antibiotika lebo umieram...jaj boze furt nieco sa musi vyskytnut neviem kedy sa mam potom snazit....

pitufinka
2. jan 2015

@isabella22 radsej skôr k lekárovi ako neskoro keď bude ja som tak mala minul rok hematuriu

isabella22
2. jan 2015

@pitufinka no este to by mi chybalo...vsak robim v nemocnici tak asi odskocim na urologiu...nie ze budem hladat pohotovost cez vikend...

pitufinka
2. jan 2015

@isabella22 jj lepšie skôr podchytit 🙂

littledesire
2. jan 2015

Ahojte baby, pridavam sa k vam 🙂 Povodne sme chceli sa zacat snazit od zaciatku roka 2015 .. ale kedze 1.2.2015 nastupujem do novej prace, nechcem otehotniet pocas prvych 3 mesiacov skusobnej doby, lebo sa bojim ze by ma z hocijakeho dovodu vyhodili po skusobnej 🙂
Takze musime pockat s tym snazenim az do takeho aprila - maja 🙂

isabella22
2. jan 2015

@pitufinka tak tak 🙂 a ty sa kolko snazis uz?? 🙂

isabella22
2. jan 2015

@littledesire no ale ked ostanes tehu nemozu ta vyhodit nie?? ci to plati len ked mas pracu na dobu neurcitu??

littledesire
2. jan 2015

@isabella22 no, nemozu, kvoli tehotenstvu... ale najdu si podla iny dovod, resp. dal by sa najst pocas tej skusobnej, lebo mozu bez akehokolvek dovodu s tebou ukoncit pracovny pomer... zmluvu na dobu neurcitu mam, ale ta skusobna este no 🙂
Aleee.. je mozne sa mylim 🙂

isabella22
2. jan 2015

@littledesire jaj tak mas na neurcitu ale si v skusobnej dobe...pfu tak to uz neviem..ale tak zas nie je iste ze otehotnues hned...

littledesire
2. jan 2015

@isabella22 hej viem, ale tak, vysvetli to mojmu muzovi.. :D ktory mi na to povie, ze odkial viem, ze na prvykrat sa to nepodari.. :D

isabella22
2. jan 2015

@littledesire co ja viem ja by.som.tiez.nevedela.co.robit aj praca aj babo by bolo pre mna.dolezite ja uz zabehnutu robotu mam.uz len.to.deco..ty uz mas niake?

littledesire
2. jan 2015

@isabella22 praveze nemam ziadne.. a chceli sme zacat tento rok sa snazit od januara, ale prisla do toho nova robota.. som zamestnana ale vybrala som si tu novu, lebo ma to viac bavi.. aj to je lepsie platene.. tak sme si poveali ze teda este pockame cca tu skusobnu a potom sa zacneme snazit.. 🙂 to potom tak cca vychadza, ze aspon rok v robote budem..🙂

isabella22
2. jan 2015

@littledesire no vsak jasne bez prace...ono.to pride pak aj same si myslim...

littledesire
2. jan 2015

@isabella22 no ja som v terajsej robtoe uz 2,5 roka 🙂 chcelo to zmenu.. a praca nova prisla skor no 🙂 tak ale uvidime, aspon mame cas sa psychicky pripravit, aj ked neviem ci dakedy vobec budeme tak psychicky priraveni :D beriem gynex aj kvoli cystam .. teraz klop klop nemam ziadnu po kontrole ..
Ale akurad dnes neviem ci som prechladla, ale strasne tlaky v podbrusku, a ked sa vycuram, tak nemam pocit ze som vycurala vsetko 🙂 ale chodim castejsie.. alebo mozem byt nafuknuta zo sosovicovej co som jedla vcera a dnes a tlaci mi to.. 🙂 ale uz som si kupila urologicky caj keby daco.. ale nastastie ma nic neboli, nestipe..
ty si bola na tej urologii ako som citala ?

myskacici
2. jan 2015

ahojte baby, aj my sme sa začali snažiť v decembri. Mne už aj MS mešká, začala som chodiť každú chvíľu na wc, lenže mňa to troška páli pri čúraní. Tak to bude najskôr asi zápal ☹ . Urobila som si brusnicový čaj a pondelok letím ku doktorovi.

littledesire
2. jan 2015

@myskacici
@isabella22
No pozeram ze teraz po sviatkoch a zime dajak viac bab ma problemy tohtk charakteru...
My sme tiez skusili december, nevyslo... tak ako som pisala vyssie, mame pauzu ;)

myskacici
2. jan 2015

@littledesire na ako dlho? My máme tiež pauzu, len neviem do kedy...

ivka228
2. jan 2015

@littledesire ja by som tiez na tvojom mieste pockala aspon pokym uplynie skúšobná a potom sa do toho pustila naplno.

atka1989
2. jan 2015

ahoj baby aj sa pridávam snazilkovanie je teraz na voľný priebeh ....decembri som mala mat ms ale nedosla a uz je január táže musím ist ku gyn. mam nepr.ms

littledesire
2. jan 2015

@myskacici mame pauzu tak april-maj... koncom aprila mi konci totiz skusobna doba.. 🙂

@ivka228 jj, je to tak lepsie, by som asi aj tak bola dost nervozna ze co ked nahodou ma vyhodia... aspon budem brat kyselinu listovu predtym ;) dufam vxak ze potom bude vsetko v poriadku.. ale kolegyna ma furt strasi ze mala som zacat uz davno lebo ze to ked porodim budem mat 30 a ze to moje dieta ked budd mat 20 ze ja budem mat 50 ..hm

ivka228
2. jan 2015

@littledesire aj ja som dnes začala s kyselinou listovú a prvé dieťa som mala na 30-tku a som spokojna. Myslím, ze to pre mna bolo akurát. A druhé by som chcela stihnúť do 35-ky.

littledesire
2. jan 2015

@ivka228 ja si myslim ze nas tu je viacej takych ;) ale ja si nemyslim ze je to zle, mat prve dieta 30... dpvtedy som sa proste necitila na to no ;)

iziska
2. jan 2015

Ahojte, no my sa tiež snažíme od mája min. roka, ale nič. Teraz by sme tiež už chceli íst naplno 🙂 Doma máme ročné dievčatko. 🙂
Všetkým nám držím palce 🙂

ivka228
2. jan 2015

@littledesire jasne, načo to siliť. Teraz sa na bábätko tešis a tak teraz je ten správny cas.

ivka228
2. jan 2015

@iziska fuha, máš moj obdiv. Ja by som si na tak maly rozdiel netrúfla, kebyže sa Vám to v máji podarilo. Ja sa az teraz cítim na druhé a to má moj syn uz 2 roky.

iziska
2. jan 2015

ivka228 ja viem, že by to bol malý rozdiel, ale nevadilo by mi to. Poznám 2 páry, ktorí majú prvé bábo ročné, a už majú v tom období aj druhé. Je to makačka, ale keď podrastú, spolu sa už zabavia 🙂

bohjelaska
2. jan 2015

Ja mám medzi svojimi chlapcami ani nie ročný rozdiel a musím povedať, že ten prvý rok bol ozaj ťažký, musím poďakovať svojej babke, no potom som mohla v pohode všetko urobiť, lebo sa zahrali sami, i keď stale som na nich dohliadala. No vystačili si sami a tak je to dodnes, sú naviazaní na seba nie na nas rodičoch. Viac to ma určite pozitív malý vekový rozdiel, no teraz sa snažíme o tretie a trochu sa bojím, že bude vyrastať ako jedináčik, keďze chlapci sú už vačší. Najradšej by som ešte mala dvojičky 🙂

slavka271
2. jan 2015

Ahojte.aj ja som presvedčila manžela,že by sme mohli mať druhe bábo.Mala už má 6rokov a v robote ma to prestava baviť.Tak čakame na ovu.a ideme nato. 🙂

isabella22
2. jan 2015

@littledesire jaj tak aj ja momentalnu antibioticku nakoniec...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre