Tie, ktoré ste otehotneli po viac ako polroku. Kedy to bolo?

klip0
26. apr 2021

Ahojte, vsade citam ze väčšinou otehotnie zena do tych 3-4 mesiacov, samozrejme aj ovela dlhsie, ale ak je všetko okej, tak cca takto je ich vacsina, ale jasne je to okej aj do roka..
Tie co vam to trvalo dlhsie ako polroka, kedy sa to nakoniec podarilo? A v com bol ten mesiac špeciálny, robili ste nieco inak, vdaka comu sa to mohlo podarit?

lorin29
26. apr 2021

@klip0 nám sa to podarilo presne v mesiac kedy som to neriešila.. Snažili sme sa rok každý mesiac som si robila testy a keď som si povedala ze to už neriešim tak to prislo😊

eko22
26. apr 2021

@klip0 ono je to individuálne, ono veľa zohráva psychika 🙂 nám sa to podarilo po 2 mesiacoch, netlačili sme na pílu, sestra to príšerne riešila, počítala dni, sex len počas plodných a tak a trvalo im vyše pol roka kým otehotnela

cookie29
26. apr 2021

Po 12 rokoch...

klip0
autor
26. apr 2021

@eko22 a ked otehotnela tak vtedy to uz vypustila z hlavy?

@cookie29 fiha to je naozaj dlha doba, mas moj velky obdiv za zvladnutie. Ale asi ste aj mali nejaký problem ze?

elizabet173
26. apr 2021

@klip0 ja po dvoch rokoch

vikusjk
26. apr 2021

@lorin29 presne ako keby si o nas pisala 😀
@klip0 My sme sa snazili rok, alebo nieco malo vyse roka a potom prislo v praci narocne obdobie, vela nadcasov a babo som vtedy pustila uplne z hlavy a bum 🙂

1342
26. apr 2021

Po 7 mesiacoch pri všetkých 3 tehotenstvach

rivini
26. apr 2021

@klip0 prvykrat som otehotnela po 8 mesiacoch, zial MA. Dnes som si po opat 8 mesiacoch nasla pozitivny test...tak drz palce😊. Vyskusala som VSETKO- nepomohlo nic. Pred 2,5 mesiacmi som si kupila vitex agnus castus, vysoko davkovany (120mg). Uz po dvoch tyzdnoch mi predlzil lutealnu fazu o dva dni a zredukoval PMS. Este sa moze zas vsetko pokaslat, ale ja som teda presvedcena o tom, ze mi ten preparat pomohol k tehu...drzim palce!

adma11
26. apr 2021

Pre rokom po 5.5roku snazenia a skoncilo to MA, skusame dalej....

katkamatka7
26. apr 2021

@klip0 My asi po troch rokoch. Už sme na to nešli tri razy denne, mali sme takú menšiu krízu, že jeden deň nie, druhý deň dva krát, tretí deň vôbec, štvrtý deň raz. Neboli sme snažilci, nenútili sme sa, keď nám nešlo na chuť, ani nedržali dobrovoľne abstinenciu. Obaja sme mali v sebe túžbu a s vedomím, že ak nám to nejaká sila nad nami neumožní mať dieťa, tak sa s tým vyrovnáme. Dieťatko prišlo a obaja zaň ďakujeme.

klip0
autor
26. apr 2021

@adma11
@katkamatka7 baby a mate aj nejaky problem, alebo ste aj s muzom okej a len to proste nesko skor?

katkamatka7
26. apr 2021

@klip0 Neboli sme na vyšetrení, ktoré by nejaký problém vyvrátilo alebo potvrdilo.

klip0
autor
26. apr 2021

@katkamatka7 a ani gynekolog vas nikam neposlal po takej dobe?

katkamatka7
26. apr 2021

@klip0 🙂 nie. Tam som šla tehotná.

katren
26. apr 2021

@klip0 nic sme nerobili inak.....po 3 rokoch a do 3 rokov prvej sa narodila aj tretia 😀 rozdiel medzi detmi mam 18 a 15mesiacov 😀

miadi
26. apr 2021

Prve dieta na jeden šup potom na druhy pokus no odislo v 5tt potom az za 8m ale skoncilo to v 18m a syn bol splodeny 4m potom .. nema kazdy hnet uspech do 3-4m moc sa na to nefixuj vacsine sa do roka zadari. Nic extra som nerobila ziadne tabletky nic a nikdy som neprestala mysliet na to ze chcem otehotniet 😊 nezelaj si otehotniet co najskor zelaj si nech je vsetko ok. Aj Keby to malo trvat trochu dlhsie.Ked sa nebude darit vyse roka potom chodte k dr.

1aduliatko1
26. apr 2021

prvý syn nám trval 18 mesiacov, druhý syn na druhý mesiac

hederamonstera
26. apr 2021

@eko22 prosim nehovor nic o tom, ako na to netreba mysliet, ked sa ti to podarilo po 2 mesiacoch, dakujem 🙂

aduskatt
26. apr 2021

po 5 rokoch a potom už vôbec

evinqua
26. apr 2021

Prvykrat hned prvy cyklus a druhy po 14 mesiacoch, kedze sme potom zistili ake mame obaja problemy, to prve bola velka nahoda

hviera81
26. apr 2021

9m, potom zial MA, a nasledne zase po 9m.

sejbipi
26. apr 2021

My sme sa snažili približne 8 mesiacov (ale nič som si nesledovala, nesilila, milovali sme sa keď sme mali chuť). Prišlo to vtedy, keď sme to nechceli (ale len z trucu, pretože sme medzi sebou s partnerom mali zlé obdobie). Dokonca bol partner na spermiograme, kde mu lekár povedal, že prirodzene mať deti nebude, jediná možnosť bola umelé oplodnenie. 9 dní nato mi vychádza 1.deň tehotnosti 😀 a o 3 týždne mám TP. Určite to príde, keď bude správna chvíľa 🙂

juhseverzapad
26. apr 2021

Môj nosil slipy. Nedarilo sa. Ja už som mala dcéru, tak bol nešťastný, že je chybný. Gynekológ aj kámoška mi poradili, že má nosiť klasické trenky. Do 3 mesiacov som zostala tehotná 😊

littlebubble
26. apr 2021

Kamarátka nevedela otehotnieť v 20tke.Obaja zdraví.Nakoniec sa to podarilo po 2 rokoch keď už sa na to chceli vykašľať a ísť na umelé.

nika23t
29. apr 2021

@klip0 snaženie 9 mesiacov, v mesiaci, keď som otehotnela, sme mali styk každý deň počas plodného obdobia plus pár dní pred aj po. Čistý maratón... A ukážkové pms. Som si bola istá, že dostanem menstruaciu. Jedine, co bolo iné, že mi par dni pred ms bola v noci zima. Som sa nevedela uhriat. No a prvý deň meškania som urobila test a dve čiarky rovnako silné 😊 Drzim palce 🍀❤️

july0
29. apr 2021

@lorin29 presne tak som aj ja otehotnela niečo na tom bude 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre