Aké jedlo pri kojení?

mama4444
23. mar 2021

Mamicky coho sa treba vyvarovat pri kojeni a naopak co treba jest ? Skusenost rady tipy 🙂 dakujem krasne

pribinak
23. mar 2021

@mama4444 musíš skúšať, sú deti ktorým nevadí nič a du deti, ktoré majú problém ak mama zje suchý rožtek

U nás bol problém napr cesnakova polievka a pikantne jedla.

gbgb
23. mar 2021

@mama4444 u nas mliecne vyrobky prve mesiace a nafukovacie (strukoviny) vadia aj teraz.

lylyjana
23. mar 2021

@mama4444 ja som jedla vsetko. Aj pikantne aj cokoladu. Paradajku a papriku som si dala rovno ked som prisla z nemocky. Po 3m som si dala uz aj kyslu kapustu, fazulu atd, a po 5m uz aj morske plody (krevety, sepia).
Jedine co nekonzumujem je cierny caj a alkohol.
Zbytocne netreba stresovat z jedla. Budes hladna ako vlk tak naco to este stazovat obmedzeniami. Hlavne vsak treba VELA pit, tekutiny prijimat!

metuzalem
23. mar 2021

Treba jest nadalej to, na co si zvyknuta. Ja som sa nicomu nevyhybala, dieta ma 8 m a stale kojim, nema ziadny problem. To si len matky, ked ma dieta koliky, myslia ze to z jedla, lebo nevedia preco place.

jaskolka
24. mar 2021

Musíš len skúšať nie je individuálny recept. Ja som napríklad jedla úplne všetko, bez problémov, malý bol a je v pohode, a to je zavislak na prsníku 😅😅. Ale sú ženy, čo jedia len suchý chlieb a jogurt, a aj tak je to zlé.Ale môj názor je, že to, čo si jedla v tehotenstve bežné ani teraz vadiť nebude, do mlieka ide minimum z jedla.