Kŕmenie odsatým mliečkom

23. jún 2021

Je tu niekto taky kto svoje dieta krmil odsatym mliečkom lebo sa nechcelo prisat? Už viac ako 2 mesiace takto fungujeme, ale som preto velmi smutna. Chcela by som normalne kojit ale babo prsnik nechyti a hrozne plače ked ho priložim. Velmi ma to trapi, denne si poplačem preto 😔

andreatytler
24. jún 2021

Vidim ze ta to velmi trapi ze sa kojenie nedari... ale 5 deti!!! To musi byt nesmierne narocne.
Ulavi sa ti aspon trochu ak prejdes na umele mliecko? Budes mat vycitky ze maleho oberas o materske mlieko? Budu tie vycitky horsie ako unava a stres z nestihania, ktory mas teraz?
Ak ano, tak este potiahni to odsavanie par tyzdnov, ale ja byt na tvojom mieste asi by som si to urobila co najjednoduhsie pre mna.

Este ma napadlo... nepijes feniklovy caj? Bola tu davnejsie diskusia kde babato odmietalo, lebo mama pila caje... ale ono pilo zo zaciatku a potom dostalo strajk ked mama zacala pit feniklovy, alebo rascovy caj... uz si nepamatam.

beahaydee
24. jún 2021

Aj moja revala, metala sa, doslova sme spolu bojovali niekedy. Ale zaroven stale hladala prso, vecer ju musel uspavat manzel, lebo pri mne bola coraz nepokojnejsia, co hladala… a ja som revala s nou. v kazdom pripade, drzim palce, snad to nie je stratene!

ziarifka
24. jún 2021

Nebola som v tvojej situácii, žeby som odsávalaa tak kŕmila, ale mali sme štrajk a nechcela prsník ani vidieť. Strašný rev, presne ako píšeš.

Nadojčila sa mi pár dní iba " na mokro" - napustiť vaňu, ľahnúť do nej a bábätko koža na kožu na seba. Takto sa pomaličky začala znova prisávať a nemala hysak, že ma vidí.

autor
24. jún 2021

@andreatytler ja neviem je to začarovany kruh. Nechcem odsavat, strašne mi to vadi hlavne v noci ale nechcem ist ani na umele. A kym mlieko je, tak je stale aj nadej ze sa chyti aj ked asi len 1% a tak sa kazdy den premozem a zas odsajem. Nepijem taky čaj.

autor
24. jún 2021

@beahaydee dakujem kiezby sa mi tak pošťastilo.

autor
24. jún 2021

@ziarifka to je zaujimave, vyskušam.