Aký ste mali najväčší problém s práčkou?

samsung_silvia
25. máj 2012

Vytopili ste susedov, „vyskratovali“ pol bloku, rozbila vám roztancovaná práčka obkladačky v kúpeľni? Pokazila sa tesne pred dovolenkou, keď ste potrebovali oprať „more“ vecí? Alebo počas vianočných sviatkov, keď sa nedá nikam dovolať? Ako ste to vyriešili? Pomohol by promptný firemný servis?

tosomja
25. máj 2012

Tak o našej práčke by som vedela písať romány 😅 🙄
Trikrát nám buchla kanalizácia do bytu - bývame na prvom poschodí. Prvýkrát sme o tom ani nevedeli, len mi nejak čudne zapáchalo prádlo po vypraní...ako žumpa. Dali sme na prázdno prať s octom na odporúčanie mojej mamy...potom sme boli dva týždne na dovolenke, neprali sme...keď sme prišli domov, hodila som do práčky a zase som si nevšimla, že pol práčky naplnená voda s odpadom...nechápačka 😔
Na tretí krát v noci nám práčku až vyvrátilo, ako nám ju zaplavilo, najhoršie bolo, že z nej vychádzalo všetko...čo si viete z kanalizácie predstaviť. Do dnešného dňa cítim, ako z práčky zapácha, ale po vypratí mám prádlo voňavé, nie však bieločisté...biele chodím prať k mame, lebo sa hanbím 😅 😀

tosomja
27. máj 2012
bv_alexandra
27. máj 2012

@samsung_silvia s vytapanim susedov mam dodnes spomienky. to sme mali ešte starú tatramatku a vyvod len do vane. v jednom týzdni som ju vytopila dva krát, na druhý krát som uz nemala ani odvahu dvere otvorit. a najlepšie bolo ze do dvoch týzdnov praskla bateria a voda pretekala ku nej tak ze mi sme to nevideli, to nam uz nechcela ani verit ze sme to neurobili naschvál 😝 😀

samsung_silvia
autor
27. máj 2012

@tosomja uff nezavidim

samsung_silvia
autor
27. máj 2012

@bv_alexandra zvycajne sa nestastie takto nakopi... ale stale lepsie v priebehu 2 tyzdnov, to este nestihli nanovo vymalovat... ak by uz mala cerstvo vymalovane, to potom by uz len zurila