Anex alebo Cybex

katka3212
25. jan 2023

Ahojte, neviem sa rozhodnúť medzi Anex e type a Cybex Priam. Vedeli by ste mi napísať pre a proti ? Pripadne vaše skusenosti.

Menšie prechádzky aj so psom po parku, 2x do týždňa skladať do auta.

Ďakujem

lamonita
25. jan 2023

Anex je haraburda. Krásna ale smejd🤷‍♀️ mam ho doma. Akurát reklamujem tašku. Rozišiel sa mi zips

dominidi
25. jan 2023

Mame anex, nemozem sa stazovat..zvlada v pohode aj taku parkovu kamienkovu cestu, velmi dobre ide po trave😀 nic nevrzga, nic sa nerozpada, manipulacia v pohode

login1234
25. jan 2023

Cybex priam, mali sme ročník 2018, bol vydarený perfektný kočík

huginko
25. jan 2023

@katka3212 cybex, a nex na foto riadny gyc

zuzanka.zuzu
25. jan 2023

tak cybex je momentálne top - či už priam, mios, melio (tieto sme mali, ostatné neviem) 👍 a ak potrebuješ do auta skladať len 2x do týždňa, tak neváhaj... my denne niekoľko krát čiže my sme si vybrali mios vaničku a teraz melio športiak 😎

kikulienka94
26. jan 2023

cybex, ved ten anex je otrasny gyc :D

kikulienka94
26. jan 2023

všetky tie poľské kočíky sú otrasné btw :D

ninjah
26. mar 2023

@zuzanka.zuzu ahoj, môžme sa spýtať ako si spokojná s melio,celkovo manipulácia, kolieska, skladnosť, kvalita? Plánujem kúpiť našla som že už je verzia 2023 vraj váži iba 6kg a vyzerá super a ide do úplného ľahu čo má málo tak ľahkých kočíkov. 🙂

zuzanka.zuzu
26. mar 2023

@ninjah super, super, super... je úplne jedno či verzia 2023 alebo skoršie, tieto melio sa líšia len farbou v porovnaní s predchodzími modelmi (rozdiel pri miose a priame je väčší) . ja práveže zvažujem kúpiť vo výpredaji bývalý ročník 😀