Baby jogger city versa

lencuskac
15. máj 2012

Mate ho niekto? Ako ste spokojne?

boska79
16. aug 2012

versa co ma kolesa vzduchove ako gt, by sa ani v Europe nemala predavat... 🙄

boska79
16. aug 2012

@xlea len brio go, inglesina avio a maclareny na leto - ci aj na cely rok do auta. a teraz co mame inglesina zippy- milujem ten kocik. 😵

a velka trojkolka do terenu - bj elite

mirkap84
16. aug 2012

@boska79 ...mne uz 2x z jedneho obchodu napisali a potvrdili, ze Versu budu mat s nafukovackami...vraj info od dodavatela 😕 😕 😕

boska79
16. aug 2012

@mirkap84 maju v tom riadny chaos..no sama som zvedava ako to vlastne bude.

xlea
16. aug 2012

@boska79 vsetko az na elite su to kociare skor do mesta, tereny co tu mam ja by maclaren aj brio rozdychavali tazko 🙂 resp vsetky kociare s malymi kolieskami 🙂

boska79
16. aug 2012

@xlea ved aj tak to bolo myslene... do mesta co som napisala a do terenu len a len elite. 😎

boska79
16. aug 2012

ale myslim, ze aj brio zvladne neaky ten teren, i ked taky ako elite nie

pripadne este bj summit xt...

xlea
16. aug 2012

@boska79 summit xc som teraz brala kamoske, budem ho tu chvilu testovat 🙂

boska79
16. aug 2012

@xlea paradny je 😵 do terenu ako stvoreny.

momentalne taky kocik nepotrebujeme, ale ak budeme, tak to bude jasna volba... brio na zimu - maleho chcem mat k sebe, hojda... a do terenu velku trojkolku.

oka15
16. aug 2012

@katrenka111 Nas maly sa zatial vozi vo vanicke Quinny, no ked s nim idem sama do mesta berieme Peg Perego Pliko, ktore sa mi lahko zmesti do kufra. Tam sa da polohovat do celkoveho lahu a viac vidi ako vo vanicke. Posledne dni mam pocit, ze ho vanicka prestava bavit, obloha a konare stromov ho uz asi omrzeli🙂 S Quinny - trojkolka s nafukovacimi kolesami som spokojna, no chcem este versu na cesty, kedze Quinny sa zlozitejsie sklada. BJ je podla mna skvely sestra ma GTcko, no ja chcem pockat radsej na versu, kedze maly je este maly a je lepsie, ked na neho mozem aj vidiet. Mne dnes odpisali, ze dostupny bude az v 43.tyzdni, cize koniec oktobra.

oka15
16. aug 2012

@mirkap84 Mohla by si s nami vyzdielat, v ktorom obchode pocitaju s tym, ze ju budu mat uz v septembri? Ja by som velmi chcela cierny 🙂

boska79
16. aug 2012

@oka15 ja mam zippy, podobne ako pliko, neviem si ho vynachvalit 😵 perfektny do auta, aj aky taky teren to prejde

oka15
16. aug 2012

@mirkap84 Dakujem krasne. Dufam, ze sa nemylia a v septembri naozaj bude😉

katrenka111
16. aug 2012

@oka15 aj ja chcem cierny kedy ho budu mat a kde???

mirkap84
16. aug 2012

Preposielam...

Dobrý deň,

Dostupnosť týchto kočiarov bude začiatkom septembra vo farbách black a red. Ostatné farby sú momentálne u distribútora vypredané. Nafukovacie kolieska sú pri všetkých farbách.

S pozdravom

Bc. Mária Bujňáková

BabyMarket, s.r.o.
Vajnorská 136/A
831 04 Bratislava
SLOVAK REPUBLIC
maria.bujnakova@babymarket.sk

...ale s tymi nafukovackami je to blbost, oni su podla mna klasika guma/plast, nafukovacky maju byt iba na ciernom modely a tie sa nepredavaju ani v zahranici...
...z dvoch dalsich obchodoch mi odpisali, ze budu dostupne v oktobri 😕
@oka15
@katrenka111

katrenka111
17. aug 2012

@mirkap84 aho a aký tam je cenový rozdiel pri nafukovacich kolieskach????
Mne pisala ta pani že do týždna by som pri objednavke mala kocik.....tak neviem teda....

mirkap84
18. aug 2012

@katrenka111 ...mne toto vsetko co pisu nesedi, s nafukovackami sa este ani nepredavaju, to urcite nie su nafukovacky a tie ak sa niekedy dostanu na nas trh, tak budu iba v ciernej...teda takto som to nasla na jednej zahr. stranke...
...a k objednavke, pisala som si s chlapikom z eshopu a pytala som sa na Versu, na jej dodanie a odpisal mi, ze nejde zavadzat, ale tento kocik bude k dodaniu v oktobri, ak vobec! , jedna pani ho mala objednany v silver farbe, dva mesiaci cakali a nakoniec jej vratil eura, lebo Amici dovoz stale odkladaju 🙄 ...nemam z toho dobry pocit a obavam sa, ci vobec bude v oktobri...preto mi ten zaciatok septembra vobec nevonia, nechcem nikomu krivdit, ale mozno ide iba o taktiku, das eura a cakas a cakas a cakas...

katrenka111
18. aug 2012

@mirkap84 ahoj mne ta ista pani napisala že v prípade zaveznej objednavky mi ho vedia do 1týždna dodat a druhá pani z ineho eshopu že ho maju skladom ale viac neodpisala, tak teraz fakt neviem a este jeden pan mi tiež písal že bude až v oktobri...to je sila co

mirkap84
18. aug 2012

@katrenka111 ...je mozne, ze maju ineho dodavatela 😕 , no neviem, potrebovala by som mat 100pa istotu, ze mi ho zaciatkom septembra dodaju, aby som mohla moj povodny kocik cim skor predat...

katrenka111
18. aug 2012

@mirkap84 no chapem, je to na nervy som zvedava aj ja co bude s nim a si 100%rozhodnuta pre versu???

mirkap84
18. aug 2012

@katrenka111 IP 😉

katrenka111
19. aug 2012

Baby este ma zaujíma ako to je s fusakom a madielkom, madlo sa da na versu dokupit??? a myslíte že tam bude pasovat hocijaký fusak???

katrenka111
19. aug 2012

Baby už viete kedy bude v dosahu ???? stale ju tusim nikde nemaju este....

oka15
19. aug 2012

@katrenka111 Madielko alebo pultik sa da urcite dokupit, no s fusakmi neviem. Mozno by mohol napisat niekdo kto to uz ma odskusane, aspon v Citi Mini, maju podobne rozmery.

katrenka111
19. aug 2012

@oka15 ja si myslím že fusak može byt hocijaký UNI nie??? ale nanožnik to neviem....

katrenka111
20. aug 2012

Babyyy poradte, kedy bude už konecne versa v predaji????

mirkap84
21. aug 2012

@katrenka111 ...z ktoreho obchodu chces odpoved? Koniec augusta, september, oktober...a bude ich len niekolko 😠 😠 😠

katrenka111
21. aug 2012

@mirkap84 no asi tak nejak, sa možu hanbit inac že 😀 😀 nakoniec si kupime obe BRIO a sereme na ich versu 😵

mirkap84
21. aug 2012

@katrenka111 😀 😀 😀 malvik.sk mi odpisal, ze 24.8. ma byt kocik u dodavatela, tak im pisem, ci im mozem toho 24.8. napisat a oni ze radsej az toho 31veho 😀 😀 😀 ...no uznaj 😀 😀 😀 , tak ja im koncom mesiaca napisem co mi odpisu 😕 ...nechapem, preco ma takmer kazdy eshop v ponuke Versu, ked ju hadam ani v Europe nemaju 😠