Manžel chce, aby som išla na potrat

lotalujza
15. júl 2014

Potrebujem sa vyrospravat a dufam, ze tu najdem kopec psychickej podpory
Ako ste z nazvu zistili manzel chce aby som isla na potrat
Jasne som mu povedala, ze nie, keby som isla tak, ze potom by som od neho odisla, nato on, ze ked nepojdem tak odide on!!!
Ked som videla to srdiecko ako krasne bilo ani by ma to najhorsie nenapadlo
Mame dve male deti. Neplanovali sme, ale stalo sa 😔
Chova sa ako obycajny zbabelec, ze on to nezvladne a podobne kecy.
Neviem co bude, ako to chce ostatnym vysvetlit, rodicom a tak .... budu si mysliet asi ze je blazon
A vsetko ako dopadne, mame kopu spolocnych veci, ako si to predstavuje, ved bez penazi ma nemoze nechat s troma detmi.
Neviem co si mysli.
Aj teraz otazka: Ze: Tak ako je to s tym tvojim tehotenstvom. Ze aby sa vedel zariadit 😕
ako by to bolo len moje ☹
Chce sa jednoducho zbabelo zbavit "problemu"

lenkadenisa
10. aug 2014

@lotalujza ja by som mu nenechala ani toho psa! ale držím palce, keď snáď dostal rozum už 😉

janickacrazy
12. aug 2014

@lotalujza Tak super, že sa tvoj manžel konečne umúdril, držím palčeky, aby bolo všetko už v pohodke. 🙂

lulu369
12. aug 2014

@lotalujza to som rada,že to takto dopadlo 🙂 Teším sa a prajem celej rodinke veľa veľa zdravíčka a pohodové tehotenstvo 🙂

svetka66
2. sep 2014

@svadobnesaty1
ja osobne by som sa zamyslela nadtym, ako velmi tomu chlapovi zalezi na svojej rodine. Nie je totiz normalne, ze sa takto chova..je to hnusne sudit, ale bohuzial ja toto ako zena nikdy nepochopim.
Chapem, ze sa muz nechce po rozvode zinit, to este beriem...ale akma dve deti, tak preco mu vadi tretie? snad sa on o ne stara viac ako ty? tomu neverim..=).....
pomalicky by si uz aj to babatko malo pytat cestu na svet...nie? este stale to s nim nic nerobi?

bluray
30. jan 2019

nechapem ako moze niekto žit v presvedčení, že sa narodil preto, že musí za každu cenu rodiť deti, prečo by si nemohla ist na potrat, to je taka blbost ako keby sa chirurgovi nepodarila operacia a on preto spacha samovraždu. Už dve deti robia z rodičov otrokov a nie ešte tretie.

nikolgombalova
25. jún 2022

@lotalujza ahoj ,ja som tu dnes čítala fóra o potrate . A zastavila sa pri tvojom. Chcelas im sa spýtať ak ti to nevadí,ako to nakoniec dopadlo? Máte tretie dieťatko?
Ak vadí ,tak prepáč .
Dnes som pozerala skutočný príbeh (film) o potrate . A som veľmi hlboko dotknutá a zarmutena .
Vložím sem link. :
https://gloria.tv/share/P2TE2FeYukCk3m71HZYbJkYmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre