Tehotenstvo hneď na prvý pokus

dudus16
5. máj 2012

Ahojte, chcela by som pocut vas nazor na to ci je mozne otehotniet hned na prvy krat. S priatelom sme sa zacali snazit v polovicke aprila a uz tyzden mam take zmiesane pocity v sebe a hlavne mi byva tak cudne. Vzitote mi takto nebolo ako za posledny tyzden. V stredu ocakavam mrsku tak som zvedava. Chcela som len vediet ci niektora otehotnela hned. dik za nazor 😉

jahodka11
5. máj 2012

jasne, ze je to mozne, nam sa to podarilo 2x 🙂

vierkasteffi
5. máj 2012

aj nam sa podarilo na prvý šup 😉

timinka1984
5. máj 2012

je to mozne, nam sa podarilo na prvykrat a to dokonca 3 dni po vysadeni antikoncepcie, mala som implant 4 roky...tiez som bola prekvapena a malinky je uz medzi nami 3 mesiace 🙂

kathka0022
6. máj 2012

ano je to mozne,ze sa postasti hned na prvy krat 🙂)

wieruss
6. máj 2012

urcite sa moze zadarit najme ak mas bezproblemovy cyklus a priatel je tiez ok 😉 nam sa podarilo na 1 krat a to sme ani necakali 😵 po tom co sa docitas v dnesnej dobe som brala s rezervou ze aspon pol roka sa nemusi nic ...

moniciak
6. máj 2012

To je super že toľké na prvý šup nám asi po troch mesiacoch 🙂

kessinka
6. máj 2012

@dudus16 Samozrejme že sa dá 🙂
Aj náš Maťko vznikol tak, nielenže som otehotnela hneď prvý mesiac, ale dokonca na hneď na prvý nechránený pokus - na svadobnú noc 😎 Na svadobnej ceste sme si ešte robili srandičky že či nie som náhodou tehotná (boleli ma prsia), a keď sme sa z nej vrátili domov a spravila som si tehotenský test, už som na ňom našla dve paličky 😵 Popravde sme s tým ale vôbec nepočítali, veď koľkým párom sa to podarí? 🙂
A včera náš drobec oslávil tri mesiace a my máme zajtra prvé výročie svadby 🙂

Takže ak nájdeš na tehotenskom teste podobný výsledok gratulujem, a ak nie, tak žiadne depky, vyjde to niekedy nabudúce 🙂 každopádne držím pästičky 😉

dudus16
autor
8. máj 2012

dnes je presne 28. den od zaciatku poslednej mrsky a zatial sa nedostavila a snad to tak aj ostane

jeny9999
29. máj 2012

@dudus16 aj my sme zacali - a tiez teraz v aprili! a podarilo sa na 1. sup!!! a ty ako?

dudus16
autor
29. máj 2012

@jeny9999 u nás prvý pokus dopadol neúspešne ☹ tak snáď tento bude úspešný.

mirinas
9. feb 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosti s IUI , ale s darcom (anonymným)?
ďakujem.
Mirinas

kristinaxd1
18. nov 2015

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať ako sa dá na prvý krát otehotnieť, síce s Priateľom sa snažíme už dosť dlhú dobu, ale nefunguje to meškáva mi každý mesiac aj teraz mi mešká, no ked som si robyla test tak vyšiel.NEGATIVNY... Poradte mi niečo 🙂

evittam
18. nov 2015

@kristinaxd1 No, tak netuším ako dlho sa snažíte - to si neuviedla. Pokiaľ nemáš pravidelný cyklus tak je každá rada drahá. Pri pravidelnom cykle sú zväčša plodné dni 10-16. deň od začatia menštruácie. A čo iné by si chcela poradiť - no to fakt neviem. Ak sa ti zdá, že už sa snažíte dlho, tak smer lekár - vyšetrenie tvojej plodnosti a možnosti otehotnenia, taktiež priateľov spermiogram no a potom sa uvidí.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lavinis
18. nov 2015

@kristinaxd1 tak ak sa už dlhšie snažíte, už to asi nebude na prvý pokus 🙂 nám sa to podarilo, ale my sme sa v pravom zmysle slova nesnažili, len sme si povedali, že si už nebudeme dávať pozor, ani som nevedela, kedy mám ovuláciu. Neriešili sme bábo, proste sme len mali nechránený sex 🙂

lavinis
18. nov 2015

@fidka79 ja v 36 🙂)

evittam
18. nov 2015

@lavinis
@fidka79 No veď aj my sme šťastný pár - obe deti sme si tiež len povedali, že teda už by aj mohlo byť 😉 a tiež som neriešila nič a nemali sme žiadny problém - pri synovi som prestala brať ATK po 7 rokoch a do 3 mesiacov som bola tehotná no a dokonca pri dcérke (po cca 5 rokoch ATK) som otehotnela do 2 mesiacov od vysadenia a dokonca na jediný a prvý pokus (to viem na 100%). 😉 😀 Prvé v 29.rokoch, druhé v 36.

lavinis
18. nov 2015

@evittam zaujímavé, že s bývalým po 5. rokoch nič a teraz na prvý pokus a on s novou priateľkou tiež nejak dlho na tom nepracovali, tiež už má bábätko.

evittam
18. nov 2015

@lavinis Hmm, tak ste si asi nesadli.... 😉

erienka
18. nov 2015

ja som oba razy otehtnela na prvykrat

lucyana87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre