Tretie po sebe

nicol999
17. jún 2015

Ahoj baby som zvova tehotna 3 krát po sebe a neviem ci si ho mam nechať ci to nebude nebezpečné alebo ist na potrat (to nedokazem zrutila by som sa asi ) potrebujem viac veci všetko veľa stoji no neviem baby poradte mi

ukulela
17. jún 2015

@nicol999 vecicky - vidis, a preto ja malemu kupujem aj vela zltych/zelenych/bielych - skratka neutralnych veci. kym bude chalanicko male, tak by znosilo body/kosielky aj po segrach, ved nemas urcite vsetko ruzove. a ak to bude ozaj chala, zacni babam kupovat viac neutralnych veci, a viem, ze chlape - dievca neskor je uz rozdiel v obliekani, ale tricka na doma a na dvor a na sport a teplacky a prsiplaste gumaky atd sa snad daju pokupit take, aby bli vynositelne chlapcom aj dievcatam 🙂

nicol999
autor
17. jún 2015

@livocka21 zlakla som sa dosť bol to som postupne sa upokojujem a zavcinam sa tešiť na ďalšie som stym zmierena . Nedokazala by som to už maličké veľmi lubim teraz

nicol999
autor
17. jún 2015

@ukulela ja mam veľa ruzovych veci a hlavne dievčenských nepocitala som stym že budeme mať tretie to sme chcely za 10 rokov mať . Lebo podostavaly nové veci aj my sme kupovali iba dievčenské ani ma vo sne nenapadlo to to ze sa mi stane

nicol999
autor
17. jún 2015

@nini1010 už som sa ukludnila no potrat bola posledná možnosť ale nespravila by som to nemam na to silu , hádam bude dobre 😒

nicol999
autor
17. jún 2015

@lusi24 chcela som ale mala som dva výsledky zle a doktor mi povedal že ešte pocka lebo som chcela inekcie teraz sú mi na dve veci ,

ukulela
17. jún 2015

@nicol999 ale tak urcite mas aj nejake biele, nie? a po malej by si ruzove predala v bazari, alebo rovno vymenila za chlapcenske 🙂 ved mas dve baba, vies, ze kym je male a nema prikrmy, staci mu zasoba body na pregrcanie a teplackov na precikanie 🙂 akurat ak by bolo chlapca zimne, tak riesit overal/fusak ... ale podla mna by mu aj v ruzovom bolo paradne. a ako dospelak by sa smial na fotach ... alebo ho budete fotit len na CB foto a tam to nebude vidno 🙂

nicol999
autor
17. jún 2015

@ukulela mas pravdu niečo si vymenim ale kúpim nové a tie odlozim pre baby alebo pre sestru keď budú mať deti 😃 mam biele zlte ale veľa ruzovych skoro všetko fešák bude no som zvedava co to bude ešte som malo tehotna 2 týždne tak niak ešte nebolo vidno tak o dva týždne mam dôjsť máme v genoch dvojicky som zvedava či tam bude jedno alebo dve

barboritta
17. jún 2015

@nicol999 alebo budeš mať samé dievčatá ako ja a problém s obleckom máš vyriešený 😉

livocka21
17. jún 2015

@nicol999 no vidis 🙂 🙂 🙂 tak sa tesim s tebou

nicol999
autor
17. jún 2015

@mapa nie niesom s niekým si ma mylis preč by som to mala byt ja ????

meusicka
18. jún 2015

@nicol999 tak u nas nemal dvojicky nikto a nam sa zadarili 😀 ale nemenila by som za nic, aj ked je to niekedy riadna fuska a obcas mam pocit ze si aj ja uz len chcem sadnut medzi ne na zem a revat spolu s nimi. hlavne ked maju tie hnevne chvile. mam doma 3 silne osobnosti, ako mi to uz zdoraznili v skolke... tomu ja hovorim, ze 3 tvrdohlave mulice 😀 😀 😀 ale zase ja som na ne sama, nemam ziadnu pomoc, akurat ked manzel dojde domov z roboty. co je zalostne malo, a hlavne ked od nich cakaju , ze budu robit nadcasy a dokonca pracovat aj v sobotu 😝 ale to je zase ina tema

sono2
18. jún 2015

@nicol999 čo sa za to hanbíš, totálne to na teba sedí.

applede
18. jún 2015

@mapa stale mi to nejak nevychdza..ze je 2 tyzdne tehotna ked v aprili pisala, ze vidi slabucku ciarku...ci to ide o uplne inu osobu ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre