Potrebujem pôžičku

hanka57
19. sep 2013

pekny den prajem.Kto mi poradi?potrebujem surne pozicat 1000 euro na vyplatenie dlhu na najom,inak predaju byt v drazbe,najde sa niekto co by vedel pomoct?Vopred dakujem.som invalidna dochodkyna

bodka13
19. sep 2013

@hanka57 rodina nemôže pomôcť? máš z čoho splácať potom požičané peniaze a nájomné zároveň ?

ultra
19. sep 2013

niesom si isty ci prave tu fore najdes niejaku dobru dusu co ti (neznamej osobe) pozicia 1000 €.

Myslim ze tato vec sa mala riesit hned ako si mala problem s platenim najmu - vzdy sa da dohodnut. Napriklad na tom aby si dlznu ciastku splacala postupne podla splatkoveho kalendara. Ked sa problem riesi hned na zaciatku a je vidiet ochota dlznika plnis svoje zavazky tak sa aj dohoda uzatvara lahsie.

Nepoznam tvoj pribeh ale drzim palce aby si o byt neprisla (da sa on prist veru lahko)

lelika
20. sep 2013

Milá Hanka, tu nenájdeš "dobrú dušu", ktorá by ti pomohla ... keby som ja mala, to čo nemám, s radosťou by som ti pomohla . Hoc je tu veľa ľudí, ktorí by to aj mohli urobiť, takí ti nepomôžu, radšej ťa tu zakopú pod čiernu zem a "múdrymi" rečami ťa maximálne ešte aj zhodia. V anonymnom fóre sa však ani viac očakávať nedá ... Prajem ti, nech sa tvoj problém čo najskôr vyrieši, ako píše @ultra skús požiadať o splátkový kalendár. Veľmi ti držím palce, určite sa dá všetko na poriadok 😉

danka2304
30. sep 2013

Ahoj,ak potrebuješ poradiť či pomôcť kludne my napiš rada pomôžem ak sa da 🙂

kachulka
30. apr 2014

ahojte som mamicka na materskej dovolenke priatela prepusteli z prace a nedali mu vyplatu ja mam matersku a 829 euro porodne az 15 maja a surne potrebujem pozicat na byt lebo nas vyhodia 500 euro skym priatel zaroby vyplatu bude mat az dalsi mesiac dakujem za pomoc prosim ozvite sa niekto .15.maja vratim peniazky

harrymaxfunds
4. sep 2014

dobrý deň,
Ste v núdzi úveru dnes? ponúkame pôžičky všetkého druhu, ako podnikateľský úver, študentské pôžičky, úveru na bývanie a veľa to viac s úrokovou sadzbou tak nízke, ako 2% .contact nám dnes prostredníctvom e-mailu (harryloanfunding@outlook.com) s nasledujúcimi informáciami nižšie:
Celé meno:
adresa:
Krajina:
pohlavie:
vek:
povolanie:
Mesačný príjem:
štát:
Platné telefónne číslo:
Účel úveru:
Doba trvania úveru:
Suma potrebná ako úver:
E-mailová adresa:
Už ste niekedy požiadal o pôžičku online pred?:
E-mail odpoveď na (harryloanfunding@outlook.com)

bpostale007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jbfinance
Odpoveď bola odstránená
Zobraz