Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

m_ij_ka
22. apr 2014

zasmažená polievka, ražniči 🙂

katja78
22. apr 2014

@womankc medvedí cesnak ste papali len-tak? surový? ako šalát? skvelé origoš meníčko na celé Trojdnie 😉

soniatko
22. apr 2014

dnes sme mali cesnakovu polievku a prave si davame bryndzove halusky a k tomu radler 😉

womankc
22. apr 2014

@katja78 len tak sme ho zahrýzali na posede na lúke heheheheheh moja malá ho priam miluje. ale robila som všeličo už z neho tento rok chcem urobiť toto http://varecha.pravda.sk/recepty/pasta-z-medved... a aj pesto chcem urobiť, minulý rok si svokra robila z neho tinktúru a aj olej , ja to dávam deckám na desiate medzi chleby , do pomazánok , do varenia, do mraziaka , ale čo som si naštudovala to tratí silu účinku, ale chutí to vynikajúco 🙂

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

tak ja mam dnes prekvapko.... veceru vari manzel 🙂

hanah25
22. apr 2014

Ahojte mamicky, nema nahodou niektora overeny recept na kapustove fliacky?dakujem

clarissa
22. apr 2014

Ostalo udene,tak som k nemu dorobila hrachovu kasu a na vecer k telke si olupeme pomarance a jablka ako chutovku 🙂

titkovamiriam
22. apr 2014

tak u nas sa dnes ani zajtra nevari,ostalo toho bohate a veru ani sa mi nechce 😀

monikaresovska
22. apr 2014

prosím vás nemáte nejaký overený recept na cesto na pizzu. Internet je toho plny, ale chcem niečo čo aj človek robí....🙂dakujem

m_ij_ka
22. apr 2014

naša večera praženica s mladou cibuľkou, kaiserky, príloha rajčiny a paprika 🙂

saxana36
22. apr 2014

@tinaaa84 my bob jeme aj stokrat v roku,mnamka,to sa potom ináč duchna dvíha 😀

titkovamiriam
22. apr 2014

@monikaresovska ja robím už len tento:
500 ml vlažnej vody,30g droždia,40g soli a 950g hladkej muky 00-cesto vypracovat do leskla,potom nechat hodinu dve kysnut,spravit bochničky po 250g /na guľatu/ ja som robila dva na plechy a nechat 12-14h v chladničke odpočívat
recept mam z relácie,,ochutené morom,,

juranka
22. apr 2014

Ja som urobila z udeneho co ostalo sunkove fliacky 🙂

gucz
22. apr 2014

Dnes doobeda som bola v práci, po práci na nákupoch, tak na večeru len rýchlovečku - kuracie pečienky na šťave, ryžu a šalát z kyslej kapusty z pohára (kupovaný v lídli).

denaalubos
22. apr 2014

Tak...dodatočne po panenke chcem doložiť foto...nasledoval koláčik-pudingáč, a v pondelok sa dojedalo a ešte spoločne s kamarátkou sme nachystali bryndzové pirohy, ale foto nestihla, jedine ešte pred varením 😉 inak boliso smotanou a slaninou a výborné..a na večeru rybacia pomazánka. ..ale po týchto dňoch by sme už mali troška sa krotiť...však sme sa len napchávali 😉

m_ij_ka
23. apr 2014

naše raňajky puding s piškotami 🙂

hyta
23. apr 2014

My máme ešte i zemiakový šalát, neodhadla som množstvo a bolo ho za menší vagón, tak som ešte dorobila ďalšie rezne a druhé menu je kuracie rizoto so zeleninkovým šalátom a polievka zeleninová.

salma22
23. apr 2014

fazulova polievka so zemiakmi a udenym maskom

lululka555
23. apr 2014

ahojte po dlhšej dobe 😉 Sviatky za nami, my sme boli na chalupe a tam hotové obžerstvo,napíšem len čo pamätám..hrstkova polievka,vyprazana ryba,zemiaky s maslom,zemiakový šalát,šunka,vajíčka,domáci chren,mramorové mäso,hrášková ryža, vývar,pečená kačka,červená kapusta,lokše,zemiakové knedle,kopec zákuskov...
Dnes varím cesnakovú polievku a máme huspeninku ešte z domu 😉

jasminet
23. apr 2014

baby do milka torty idu cele vajcia hned priamo, alebo zltky a potom sneh? idem v nedelu skusit co to je za zazrak 😀

tinaaa84
23. apr 2014

Tak my dnes máme granadír a šalát a frankfurtsku polievku. Možno upečiem nejaké pečivo na zajtra na raňajky. Foto pridám neskôr.

libka1
23. apr 2014

hribova polievka a francuzske zemiaky

libka1
23. apr 2014

@soniatko ty bryndzove halusky vyzeraju fantasticky, aj ja spravim, si ma namotivovala 😀

libka1
23. apr 2014

kocky poradte nejaky dobry recept z cvikle, mame jej doma nejaky prebytok, som poslala muza na nakup a mali ju v akcii alebo co 😀

myrca_m
23. apr 2014

ahojte 🙂 včera a dnes hovädzia so slížikmi, druhé karfiol ako mozoček a zemiaky a urobila som aj slížiky s makom - už som na ne mala hroznú chuť. A pridávam foto aj nášho veľkonočného taniera 🙂

soniatko
23. apr 2014

@libka1 ja si z cvikle robim stavu spolu s mrkovou a zelerom 😉

m_ij_ka
23. apr 2014

šošovicová polievka, pečienka na cibuľke s ryžou, uhorkový šalát 🙂

slimstar
23. apr 2014

Tvarohové knedličky s čučoriedkami
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/28-tvaro...

saxana36
23. apr 2014

Tak vcera kačica,kapusta knedla, kuracie rezne a majonezak,
dnes kapustnica( ostalo udene zo sviatkov)
zajtra zeleninova polievka a kuracie rizoto
piatok cukinove placky a polievka zo vcera a vecer urobim kuraci salat
sobota mäsove gulky, paradajkova omacka ,zemiaky
a v nedelu sa chystam urobit kuracie stehna zo zemiakmi a zeleninou zapecene
a chvalabohu rozmyslat co varit budem az v nedelu vecer

irsina83
23. apr 2014

ahojte, po velkonocnom obzerstve som dnes spravila masovo-spenatove gulky (z kuska morcacieho a kuska telacieho) v zeleninovo paradajkovej omacke s bylinkami a s celozrnnymi spagetami. Detom velmi chutilo a aj manzelovi 🙂