Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

map0007
21. júl 2014

Rizoto s kuracim mäskom a k nemu veľa zeleninky🙂

monacanka
21. júl 2014

dneska madarsky gulasik z diviny s cibulou a knedla alebo chleba, jablkovy mrezovnik kedze som mala dost vela jablk a nevedela som co s nimi

daniela15
21. júl 2014

@chocolatte1 ďakujem za recept, si zlatá, Lidl mám za rohom, nakúpim a vyskúšam 🙂

mami.sk
21. júl 2014

dnes fazuľová polievka s fliačkami a losos na masle a cesnaku so zemiakmi a zeleninovým šalátom

mili7
22. júl 2014

Už dlho som nemala takú klasickú kapustovú polievku s paradajkovým pretlakom, tak na dnes si ju dáme + nejaké "dojedáky" s predchádzajúcich dní.

slimstar
22. júl 2014

Sýty ryžový nákyp, hrnčekový recept
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/720-syty...

maminka2013
22. júl 2014

Tak nase menu na tento tyzden:
nedela- kuraci vyvar, pecene stehna a kridelka s ryzou a slivkovym kompotom
Pondelok - cesnakova polievka, zemiakove placky plnene pecienkou
Utorok - kuracie sote s mrkvou a hraskom s kolienkami
Streda - kysla parkova polievka, spenat s volskym okom a varenymi zemiakmi
Stvrtok -tvarohove palacinky
Piatok - uvidime co ostane, varit asi nebudem lebo ideme prec na vikend
Tak zelam dobru chut a krasny tyzden 😉

mami.sk
22. júl 2014

@maminka2013 teda, obdivujem Ťa, že varíš každý deň. ja keď môžem tak navarím aspoň na dva dni...hlavne keď je tak horúco...v našom podkrovnom byte máme aj bez zapnutého sporáka riadne horúco 😀 😀 😀

dnes urobím len pečené pirohy, zvýšili mi zo včera zemiaky , tak zužitkujem 😉 naplním lekvárom pre Terezku a pre nás s MM kyslou kapustou 😉 polievka bude zo včera fazuľová 😉

radlinka
22. júl 2014

Dneska pre hladosov pecene kuriatko a zemiakove pyre alebo ryza, k tomu letny salat s cerstvej zeleninky 🙂

bambina78
22. júl 2014

vcerajsi snack k vecernemu posedeniu: tasticky plnene spenatom a syrom.. zjedli sa hned teple, boli fantastickeee 😉

daniz
22. júl 2014

dnes mm doje rezne, a ja zeleninkový šalátik 🙂

veroninna1
22. júl 2014

Fazulova polievka ala vsetko zo zahrady a bravcove maso s penne cedtovinami

clarissa
22. júl 2014

u nas dnes sosovicova na kyslo a vyprazany karfiol so zem.kasou a tatarkou 😝

veroninna1
22. júl 2014

@leushkka mozem poprosit recept. vyzera velmi chutne 🙂

lucinka1212
22. júl 2014

Ahojte kucháročky.Prosím vás poraďte nejaké dobré recepty s kyslej kapusty.Ja robím s nej polievku,segedinský guláš,halušky a len tak opečiem so smotonou ku mäsku.Chcela by som ale niečo nové a chutné.Vopred ďakujem za vaše recepty 😀

iinuska
22. júl 2014

@lucinka1212 ja robievam pecene stehna na kyslej kapuste so zemiakmi.

iinuska
22. júl 2014

paradajkova polievka so syrom, kuracie rizoto s uhorkovym salatom

granulka
22. júl 2014

morcacie stehno ci noha (ci jak sa to vola 😀 ) s hrubovym rizotom a salatom 🙂

lucinka1212
22. júl 2014

@iinuska také robím aj ja len bez zemiakov.Ďakujem pekne.

diusik
22. júl 2014

Hovadzie s rizou a celozrnny-jablkovy kolacik

mili7
22. júl 2014

@lucinka1212 Koložvárska kapusta napr. a keďže viem, že Ty obľubuješ skôr zdravú stravu, tak mám aj takúto verziu http://www.nanicmama.sme.sk/zdrave-recepty/vega... . Niekedy použijem namiesto sójového mäsa, tofu, alebo namiesto ryže to, čo tam píše aj tá baba (krúpy, bulgur, alebo kuskus). Proste robím si to na svoj spôsob, alebo podľa toho, že pre koho. Manželovi a ostatným jasné že mäsovú, aj so smotanou a všetkým, čo k tomu patrí 🙂 Ten by ma poslal kade ľahšie s takou bezmäsitou 🙂

adulka1979
22. júl 2014

kyslá zemiaková polievka, bravčové rizoto s hráškom

leushkka
22. júl 2014

@veroninna1 recept je v mojom fotoblogu pod foto

zklimekova
22. júl 2014

v nedeľu sme mali slepačiu polievku s rezancami, zemiakovú kašu, pečené kurča a kuracie stehná , uhorkový šalát 🙂...dojedali sme to aj v pondelok, dnes som robila brokolicovú krémovú polievku , a dva veľkú plechy domácej pizze 😉

zklimekova
22. júl 2014

@bambina78 vyzerajú úžasne 😉

marlenka75
22. júl 2014

Kurací vývar, zemiaková kaša, vyprážaný syr, tatarská omáčka, rajčinový šalát.

bambina78
22. júl 2014

@zklimekova dakujem 😉

monikaresovska
22. júl 2014

Dnes šup šup obedík: krémová cuketová polievka, úplne úžasná, a špagetky🙂

maminka2013
22. júl 2014

@mami.sk no veru aj u nas je dusno... ale co narobim, ked sme papkaci 😀 a ked si myslim, ze nieco ostane, akurat sa zje 🙄 uz som sa nejak s tym zmierila,aj ked zo mna niekedy tecie... 😒

stellamaris
22. júl 2014

@lucinka1212 ja davam kyslu kapustu a slaninu do hovädzich zavitkov,namiesto uhorky,podavam so zemiakmi.Manzel to zboznuje. 😉