Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

silvinuska6
1. aug 2014

😀

silvinuska6
1. aug 2014

tobiaskov obedik

silvinuska6
1. aug 2014

maminkín obedik

silvinuska6
1. aug 2014

kapustnička pre tatinka

prasiatko30
1. aug 2014

@silvinuska6 uff obdivujem ta kazdemu clenovi rodiny jedno jedlo by ma asi svihlo😰

lenkaleg
1. aug 2014

@lovely_choice tiez receptik 🙂)))))

lovely_choice
1. aug 2014

opat neviem k comu, kedze komenty sa nepriradzuju k povodnemu textu ale pridavaju sa nakoniec vsetkych prispevkov ... 🙂

lydia22
1. aug 2014

Vcera šošovicovy privarok so zemiakmi a klobaskou, dnes svieckova z kare s knedlou

lalus
1. aug 2014

@lovely_choice ďakujem, vyskúšam. ale u nás bez tvarohu, starší nemôže...

dorotka2013
1. aug 2014

zapecena cuketa so slaninkou a syrom...mnamka to bola...🙂

belllinka
1. aug 2014

@dorotka2013 Mohla by si prosim napisat presny postup vyroby? 🙂

m_ij_ka
2. aug 2014

naše raňajky dojedačky z grilovačky ( kuracie mäso v marináde, klobásky, špekačky, slaninka) 🙂

naty1987
2. aug 2014

@dorotka2013 tiez si poprosím recept 😉 🙂

hyta
2. aug 2014

U nás bude karfiolová polievka a pečené bravčové mäsko, kyslá domáca kapusta a domáca knedľa. Na popoľudnie treba i dačo sladké, budú rezy s tvarohovým krémom,ovocím a želatínou. Všetkým prajem pekný víkend.

slimstar
2. aug 2014

Zemiaková omáčka s fašírkou a vajíčkom
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/9-zemiak...

libka1
2. aug 2014

morcaci vyvar s masom, zeleninou a slizami, tekvicova baba s udenym tofu a miesanym salatom, slivkovy kolac s posypkou
rano som robila prvykrat falosnu tresku z udeneho tofu a fakt dobra, takze budeme robievat pravidelne 😵

libka1
2. aug 2014

@kucminka ak robievas doma pizzu tam to mozes zamaskovat, alebo potom tie omacky bud na kuracie masko alebo k cestovinam... ja robievam nivovu a do tej ide aj taveny syr..., popripade zapekana brokolica, tam sa to da zamaskovat tiez...

sharmana
2. aug 2014

Ahojte, my dnes máme bryndzové halušky s pravou slaninou, malej som spravila furmanské so smotanou a syrom, jej ešte bryndza nechutí 😅

m_ij_ka
2. aug 2014

hovädzí vývar so zeleninou a pečeňovými haluškami, segedín s knedľou

monikaresovska
2. aug 2014

Nestihali sa robit fotky, ale cez týždeň boli pečené HOKI na masielku s bylinkami a guľašová polievka a dnes je polievka zo sušeného hrášku s párkom a zapekané prsia s pórom a pečené zemiaky🙂 keď sa zvýši čas tak pre návštevu budu muffiny s čučoriedkami🙂

maminka2013
2. aug 2014

Vcera spagety s omackou z mleteho masa, dnes bryndzove halusky so slaninkou - taka rychlovka a uz sa tesim na vecernu grilovacku 😉

opica
2. aug 2014

dievcata, chcem vas poprosit o overeny recept na kecup-bez paprik. ten, podla ktoreho som robila minuly rok neviem najst ;( dakujem

dorotka2013
2. aug 2014

@naty1987
@belllinka cuketu nakrajat na hrubsie kolieska,opiect,osolit,okorenit.Zmiesat smotanu na varenie,1lyzicu muky,1 lyzicu horcice,1 pretlaceny cesnak,naliat na cuketu,trosku prevarit kym zacne hustnut.Naliat do vymastenej jenskej misy; posypat syrom.Zapekat 10-15min. Ja som dala na 2 vacsie cukety,asi 200ml smotany. Dobru chut

puffu
2. aug 2014

mne sa dnes nechcelo travit vela casu v kuchyni, tak som nahadzala na pekac zeleninu, bravcove, posypala nejake korenia na to a dala do rury..a vysledok? mnaaam...🙂

naty1987
2. aug 2014

@dorotka2013 tak toto si spravim cez tyzden 😉 🙂 diky za receptik

pipinka4
2. aug 2014

My dnes tak.zdravo nezdravo xi spenatove halusky so syrovou omackou a slaninkou mnamka.🙂 a.lekvarove perky samozrejme.z domacim.jahodkovym lekvarikom 🙂 mnaaamka chutilo aj nam aj malej 🙂 ta mala len perky ;)

slimstar
2. aug 2014

Pudingoše výborné koláče s pudingom
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/353-pudi...

jankaadelka
2. aug 2014

zeleninovo-masova sekana plnena vajcom a zemiak.kasa 🙂

verka18567
2. aug 2014

Ahojte dnes cuketova polievka a bananovy koktail😀😀to je kombinacia😀😀

lenkaleg
3. aug 2014

@lovely_choice k broskynovo cernicovej torte zo spaldovej muky. sorry za neprijemnosti 🙂