Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

cessy
2. okt 2014

Zeleninova polievka a kura na smotane s kolenami 😕 😵

lydia22
2. okt 2014

Bryndzova polievka rybie file a zemiaky

puffu
2. okt 2014

ahojte, na obed kremova cesnakova polievka a cestoviny s cottage cheese a na veceru losos s opekanymi zemiakmi...

slimstar
2. okt 2014
mima2778
2. okt 2014

Hrstkova polievka s klobaskou, tvarohovo-smotanove slize.

mima2778
2. okt 2014

.. a z predvcera orechove rozteky 🙂

carmenka123
2. okt 2014

dnéska vsetko na f -frankfurtska polievka a francuzske zemiaky

monika837
2. okt 2014

ahojte,paradajkova polievocka, langose 😉

lussy666
2. okt 2014

ahojte, neviete dievcata - nedavno ste sem davali recept na cesto na pizzu bez kysnutia - neviem to najst, pomozte....🙂

kibuk
2. okt 2014

Ahojte dnes zemiaciky zo sekanou a nutelovy kolacik 🙂

m_ij_ka
2. okt 2014

naša večera opekaný lunch meat s cibuľkou, chlieb, horčica 🙂

janula.k
2. okt 2014

ahojte, poradte prosim nejaky receptik, mam doma vykostene kuracie stehna bez kože a neviem co s nimi 🙂

mandarinka34
2. okt 2014

My dnes perkelt s kolienkami,vcera bryndzové halušky à krpcovi fasirky.

etl
2. okt 2014

@janula.k kuraci perkelt🙂

slimstar
2. okt 2014

Čokoládový krtek s banány a tvarohovým krémem
http://zpravynovinky.cz/index.php/kucharka/1128...

janula.k
2. okt 2014

@etl dakujem ti, zabudla som napisat, ze okrem kuracieho perkeltu, ktory ja milujem, ale moj muz ho nemusi. Tak by som rada urobila nieco, na com si pochuti aj on 🙂

nakup
2. okt 2014

@janula.k ahoj urob plnku zroluj a upeč, rezne sú šťavnaté, pomeľ urob fašírky, na kocky ako soté ....

mili7
3. okt 2014

Za oknami sychravá jeseň, počasie tak akurát na choroby, tak u nás dnes plný hrniec kyslej kapustovej polievky, ktorá bude hádam aj na víkend.

lucinkab
3. okt 2014

ja mám dnes voľno 🙂 Varí moja princezná

womankc
3. okt 2014

@mizulienka tak ten recept nemám, že to majú poskladané z viacerých receptov z internetu mi bolo povedané.........., ale v zásade korpus bol klasický čokoládový chuťovo presne ako sacherova torta , potom na spodnom pláte mali také niečo ako jablkový,alebo hruškový džem , niečo ako býva v jogurtoch - mali to aj hotové kúpené asi z tých obchodov z tortovými potrebami , aj mi povedala ako sa to volá, ale zabudla som, na tom bol ten karamelový krém, potom bol taký plátik urobený normálne z cesta na laskónky - určite mali aj kokos aj orechy v tom , na tom zas ten karamelový krém a korpus - ten karamelový krém by som povedala , že bol robený domácky nie z vareného salka, takže by som povedala upálený cukor na karamel zaliaty mliekom, alebo smotanou z toho urobený puding zo zlatého klasu a klasické maslo - tak to mne chutilo , bol dosť sladký, takže materiálom sa nešetrilo a bol viac maslový, tak sa mi zdalo aspoň mne osobne podľa chuti

lucikatn
3. okt 2014

dnes budú len palacinky 😀 zajtra sa chystám uvariť strúčkovú polievku na kyslo, špagety s mletým mäsom a čertsvý chlebík

lutsine
3. okt 2014

buchty na pare

lululka555
3. okt 2014

ahojte, u nas boli vcera spenatove halusky so syrovou omackou a oprazenou slaninkou,dnes pecene pstruhy ,pecene zemiaky a zelenina 😉

zuzka444
3. okt 2014

Baby dobry recept na sipkovu omacku? Ale bez vinka poprosim.dik

mizu89
3. okt 2014

ahojte baby dnas spaghety s omackou (parok, slanina, cibula,kecup...) a postruhany syr na vrch klasika 🙂

rendicka
3. okt 2014

ahojte dnes talianska paradajková polievka, pečená cvikla a zemiaky v alobale s bylinkami a dezert zvyšné makové buchty

verka18567
3. okt 2014

Ahojte dnes salatikova polievka🙂

m_ij_ka
3. okt 2014

šošovicová polievka, kuracia pečienka s ryžou, šalát ( cibuľa, rajčina, paprika,)

tortelinka
3. okt 2014

my dnes domáce torteliny plnené špenátom a ricotou, poliate šalviovým maslom a syrom

leonie77
3. okt 2014

...fazuľková polievka (kyslá) a k tomu špagety s tuniakom...