Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

alenka7777
4. okt 2014

my dnes spenatova polievka, pecene bravcove masko, knedlik a dusena hlavkova kapusta. ako dezertik nepecena smotanovo piskotova torta

eninka27
4. okt 2014

juuujj, babulky, ahojte, dajte tipa na dezert po obediku 🙂 My sme dnes mali brokolicovu polievku a kuracie pečienky na cibulke s ryzou, A....mám veela jablk, tvaroh a potrebujem tipa na osvedceny kolaacik 🙂 Dakujem 🙂

simona202
4. okt 2014

u nás dnes rascová polievka, pre priateľa zemiaková placka plnená mletým mäsom a pre mňa a bublinku cestoviny so špenátovou omáčkou a kuracím mäskom 🙂

m_ij_ka
4. okt 2014

zeleninová polievka, pečené kura, ryža čerešňový kompót 🙂

womankc
4. okt 2014

@mizulienka no je to niečo podobné , to pusinkové cesto , bolo ale laskonkové je to trošku rozdiel 🙂 , ideš takú urobiť???

oira
4. okt 2014

My dnes bez polievky. Mali sme zapecene rezne z kare, pyre a rajcinovy salat.
Vecer budem piect muffinky bananove. A zajtra len dorobim slepaci vyvar ;)

zuja14
4. okt 2014

@eninka27 šatôčky z lístkového cesta. Sú jednoduché a rýchle - recept napr u:
http://varecha.pravda.sk/recepty/tvarohove-jabl...
Ja som ich akurát dnes robila. A plnka je najlepšia z nastrúhaných jablk s kúskami mandlí a škoricou.
A samozrejme aj tvarohová je výborná.
Naozaj odporúčam 🙂

orchidea71
4. okt 2014

😀 😎 dns sme mali vývar z domáce´j kury nakolko sme viaceri chorý a obracený rezen zemiakova kaša a ktomu cviklový šalatik 😀

trasko
4. okt 2014

Ahojte baby ...tristo rokov som tu nebola...inspiracia na nedelne ranajky alebo mozno aj sobotnu veceru .... pek ny vikend 🙂 ...sice sa mi kusicok zvalila ale vonia bozsky

trasko
4. okt 2014

A este pridavam foto po rozrezani...muzik dosiel z prace a len ocami guuuuulal 🙂

mili7
4. okt 2014

Ahojte. U nás dnes bola polievka z kyslej kapusty zo včera a trojfarebné cestoviny s bryndzou. Ako dezertík som upiekla mufinny podľa tohto receptu https://kuchynalidla.sk/product/citronove-fit-b...

mizulienka
4. okt 2014

@womankc teraz asi nie, ale do buducna ju urcite urobim, dostala som na nu velku chut 😉

laskonky som este nikdy nerobila, tak si to musim pohladat nejkay dobry.

trudka4
4. okt 2014

@katkabg tak to jsem moc ráda 🙂

adulikka
4. okt 2014

Syn mal narodeniny ,tak z Bebe keksov som lepila vlacik co davam plnku do medovych rezov ,ktore sme tiez robili.Chlapci natierali.
Varila zeleninovu polievku a plnenu papriku ,knedlu .

adulikka
4. okt 2014

@trasko ta babovka je krasna na zjedenie . 🙂

kibuk
4. okt 2014

Dnes karfiolova polievka a granadir
Zajtra pecene kuracie nozky a zemiakova kasa

mili7
5. okt 2014

Ahojte, dnes by som potrebovala od vás radu, kucháročky. Aká omáčka by sa hodila k hovädziemu mäsu? Okrem sviečkovej. A tak, aby to mohlo jesť aj dieťa do troch rokov. Vďaka

carmenka123
5. okt 2014

@mili7 koprova

mili7
5. okt 2014

@carmenka123 Mňam, tú zbožňujem, ale muž by mi ju nezjedol. Ale dík za tip, cez týždeň ju určite spravím 🙂 Už som ju dlho nemala.

orchidea71
5. okt 2014

😀 od včera polievka kuracia a dnes hovedzinka na hriboch s ryžou a poobede ku kaviče domáci kremeš s bebe keksov mnamka 😀 😎

lululka555
5. okt 2014

ahojky,vyvar so zeleninou a mrvenickou, mexicky hovadzi gulas s hraskom,ryza basmati,struhana gouda, karamelovo-penova torta 😉 🙂

trasko
5. okt 2014

@adulikka 🙂 ty si ako ja....ako babovka tak babovka 🙂. 🙂. 🙂

trasko
5. okt 2014

Ahojte baby...u nas dnes bez varenia polievky.mame este sladku kapustickovu.druhe bude- bryndzove halusky specenym diviacim krkom 🙂

lucikatn
5. okt 2014

Cesnakova polievka (uvarit zemiaky s rascou solou a 1 pl oleja, ked su makke pridat niekolko pretlacenych strucikov cesnaku) a prave som dala piect tilapiu. Dobru chut vsetkym ♥

lucikatn
5. okt 2014

@lululka555 pridas aj foto a recept (na tortu) lebo podla nazvu to bude riadna mnamka 😉

puffu
5. okt 2014

Ahojte, my dnes na obed rizoto a vcera som nasla na nete foto smazenych bananov s medom a skoricou tak to idem dnes vyskusat

lululka555
5. okt 2014

@lucikatn mám ju uz v albume,robila som davnejšie a recept- link tu bol vcera pridany 😉

lydia22
5. okt 2014

Dnes klasika kuraci vyvar a živanka

verka18567
5. okt 2014

Ahojte dnes pecene karbonatky s mleteho maska so syrom cesnakom s varenymi zemiackami a dusenou mrkvou a jablckami na masle🙂

slimstar
5. okt 2014