Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lululka555
27. okt 2014

@trasko ano ano, aj ja mam rada jej receptiky 😉 ,pagaciky od nej robievam tie syrove hranate,neviem,ci mas tie iste na mysli

slimstar
27. okt 2014

Recept na domácí karamelové tyčinky
http://zpravynovinky.cz/index.php/kucharka/1147...

mamkaviki
27. okt 2014

Poraďte mi co zajtra uvariť mojej 9 mesačnej dcérke . Nieco bez mrkvičky lebo poslednú dobu jej spapala vela

mizu89
27. okt 2014

spaghety na dnes vecer a zajtra zemiakove placky

levandullka
27. okt 2014

@lululka555 Jeeej zlaticko, vyzeraju uzasne! Ja som minule robila tiez, no len z malej davky a nestihla som vyfotit 😀. A polevu som chcela urobit o nieco lahsiu, tak som len roztopila horku cokoladu, priliala mlieko a v tom som ich namacala, bolo to super 🙂

m_ij_ka
27. okt 2014

naša večera zemiakové placky s kečupom 🙂

nakup
27. okt 2014

my hovädzí vývar špikové kosti a mäsko bol fakt silný až do hneda 🙂 a mňam plnená paprika a guľky v paradajkovej omáčke a knedľa dala som si aj dupľu 🙂 a makový závin a s pudingom

nakup
27. okt 2014
m_ij_ka
28. okt 2014

naše raňajky makový závin, mlieko

mahulenka87
28. okt 2014

segedííín 😉

leiladomi
28. okt 2014

Dobre ránko 🙂 😎 😝

a2303
28. okt 2014

@leiladomi Ahojte, včera rychla večera 🙂 tuniakové cestovinky.

rokka
28. okt 2014

@leiladomi jeeeho 🙂 ...to čo je? Super to vyzerá

tinaaa84
28. okt 2014

No my sme mali za poslednú dobu čínu, hráškovú omáčku, špaldové mufiny s čučoriedkami, krtkovu tortu na plechu a rafaelo rezy. Nič z toho som však nestihla odfotiť, zmizlo to závratnou rýchlosťou. Stihla som odfotiť včerajší špaldový chlebík s rascou a bazalkou.

leiladomi
28. okt 2014

@rokka mrkvovy kolacik 🙂 na vrch by mala ist este citronova poleva, ale tu som vynechala ;)

raza
28. okt 2014

@leiladomi môžem poprosiť recept ?

zuzub
28. okt 2014

Ahojte, tak po dlhšej dobe sa hlasim 🙂 dnes :Mrkvová polievka S haluškami, tvarohová žemľovka A ja budem mať brokolicove rizoto.

lululka555
28. okt 2014

ahojte, u nas dnes zivanska 😝 😝 😝 a peciem bananovy chlieb,mm sa ho nevie dojest 😉

lululka555
28. okt 2014

@levandullka dakujem pekne 😵 a to ,ze tvoje chutili super o tom nepochybujem 😝

leiladomi
28. okt 2014

@raza nech sa páči, ale neviem, ktorý som už použila http://varecha.pravda.sk/recepty/spaldovy-mrkvo... alebo http://varecha.pravda.sk/recepty/stavnaty-mrkvo... 🙂 Skús pozriet,ktorý ti bude viac vyhovovať ;)

verka18567
28. okt 2014

Ahojte dnes strapkacik🙂😀

daniz
28. okt 2014

tak u nás v sobotu cesnačka + karfiolové placky + domáci dresing, zeleninový šalát, na večeru opekačka/grilovačka, nepečený jablkový koláč
v nedeľu vývar z domáceho kohúta + rezančeky a maďarský guláš + domáca knedľa,
včera sme dojedli maďarák s knedľou, dnes dojeme polievočku.

majdus
28. okt 2014

Zeleninova polievka s rezancami a zapekany karfiol so zemiakmi. A kedze mam dva obrovske, tak druhy uvarim a bud supnem do mraznicky do nadobiek alebo spravim karfiolove placky k zemiakom a budu aj na zajtra k salatovej polievke. 🙂

trasko
28. okt 2014

Baby help surne.......ktora ste piekla zakusok RANNA ROSA?..mne ta kokosova masa je nejaka sypka,pridala som este jeden zltok a velmi sa mi zle robili gulky....a este aky velky hrncek ste pouzili? 250ml ci?.....

alenka7777
28. okt 2014

dnes karfiolova polievka, ryba na masle, duseny zelenina a zemiakova kasa

libka1
28. okt 2014

kremova brokolicova polievka, hliva na smotane s cestovinou, karfiolova pomazanka, bananove muffiny s coko

womankc
28. okt 2014

@katkabg prepána to sa isto staré babky križovali hehehehehhehehehheheh , v ktorej oblasti žiješ???

womankc
28. okt 2014

ahojte ja včera zvyšné halušky k omáčke som dorobila syrčekom a slaninkou s pažítkou k tomu mliečko , dnes sa bude dojedať karfiolová polievka

katkabg
28. okt 2014

@verka18567 a c je strapkacik 🙂

nagulinka
28. okt 2014

Mamičkin recept z jej rodnej hrudy: Moravské vrabce, kyslá kapustička, "chlpaté knedle"