Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

amdeis
29. okt 2014

@brunetka007 a davas aj ocot? Inak dakujem velmi pekne. 🙂

brunetka007
29. okt 2014

@amdeis na to som pozabudla 🙂, ano, dochutim to aj octom, troskou cukru a solou

brunetka007
29. okt 2014

@amdeis na to som pozabudla 🙂, ano, dochutim to aj octom, troskou cukru a solou.. a rado sa stalo 🙂

puffu
29. okt 2014

ahojte tak dnes u nas varil muz, kuracie steaky na mede a sladkej chilli omacke k tomu restovana brokolica a mrkva a ja som medzi tym napiekla pochutinky k telke..slimaky so susenymi paradajkami a olivami a potom pracliky so spenatom, cesnakom a syrom...

m_ij_ka
29. okt 2014

naša večera omeleta s hráškom , kaiserky, rajčiny s paprikou ako obloha 😉

leiladomi
29. okt 2014

Dnes na obed lasagne 🙂 😵

slimstar
29. okt 2014
luciok
29. okt 2014

Ahojte, včera a dnes sme jedli bravčový guláš s knedľou. Musím sa pochváliť, že na prvýkrát sa mi podaril výborne 🙂

prasiatko30
29. okt 2014

Na zajtra plneny baklazan - v podstate ho uz mam hotovy len ho zapiect v rure pred obedom a rozmyslam co k tomu bodol by salat alebo rozmrazim lenguados a osmahnem na troske oleja plus paradajka so syrom alebo zelena fazulka z konzervy osmahnuta na oleji s kockami sunky - uvidimako ma nakopne muza zajtra

m_ij_ka
30. okt 2014

naše raňajky salámová pomazánka, rohlíky

zden2
30. okt 2014

tak včera som spravila ešte zapekané cestoviny s brokolicou. a mám aj na dnes 😀 a mm spravím "hamburger" a la lenivá žena 😀 teda všetko kúpiš v jedom obchode L... a spravíš s toho úhľadnú kôpku 😀 😉

hyta
30. okt 2014

@nagulinka Prosím ťa, môžeš mi dať tvoj recept na tie moravské vrabce a chlpaté knedle? Ďakujem.

libka1
30. okt 2014

paradajkova kapusta s pecenou klobasou, dojeme brokolicovu kremovu polievku
na veceru budu domace rezance s orechami, alebo makom...

verka18567
30. okt 2014

Ahojte dnes zemiakovy salat s fasirkou🙂

piskotka3008
30. okt 2014

U nas varil muzicek-tapekane zemiaky s kuracim maskom prekladane syrom a zaliate smotanou. 🙂

loknicka
30. okt 2014

u nas zapecene zemiaky s kuracimi stehnami marinovanymi 🙂

jarushka_12
30. okt 2014

Zeleninová polievka a bryndzové halušky 🙂 Večer budeme vyrezávať tekvicu tak bude polievka na zajtra 🙂

lululka555
30. okt 2014

ahojte,rano som sa potesila v obchode,ze dnes a zajtra -10% na vsetok tovar 😵 😵 😵 k nakupu bol ako darcek baleny kolacik 😝
no a teraz k vareniu,prave som dojedla porovo cicerovu zo vcera s krutonikmi a idem urobit este spagety s omackou zo slaninky,cukety,paradajok,bazalky 😉

daniz
30. okt 2014

včera na večeru fr. polievka + pečivo,
dnešné raňajky- vajíčková nátierka s pečivom, paradajka,ľadový šalát
obed - polievka z údených kostí + šošovička, krúpky,mrkvička,petržlen,zeler, kel + zemiačik
paradajková omáčka+varené zemiačky+ dusené mäsko, vajíčko
večera - uvidíme 🙂 😎 😎

ikika
30. okt 2014

My dnes fazulova polievka na kyslo z bielej malej fazule... a pecene kuracie stehienka, ryza, salat. 😵

tin007
30. okt 2014

Prave som si sadla k zeleninovému broscu; chutovo je vyborny, no zistila som, ze nemozem struhat zeleninu, musim si dat namahu a pokrajat ju, potom bude aj krasne vyzerat.

slimstar
30. okt 2014
sonetta
30. okt 2014

zapecena plnena cuketa

m_ij_ka
30. okt 2014

kurací vývar so zeleninou, majonézový šalát, kuracie rezne

lucianka01
30. okt 2014

dnes máme cesnačku s párkou a drobcami, lievance z kyslej smotany.

alenka7777
30. okt 2014

paradajkova polievka so syrom, madarsky gulas, knedla

womankc
30. okt 2014

ahojte , dnes mi volala doobeda moja najstaršia 15 ročná , že mami ahoj, mám problém ..... a ja že o čo ide a ona : no , chcem variť obed..............a začala popisovať , že čo ako ide uvariť,, že cestoviny s omačkou a do omáčky chce dať huby mrazené , podusiť to s cuketou a do toho vieš ako keď varíš omáčku na špagety, alebo aby bola syrová , čo má do toho dať ....... 😀 😀 😀 , no a ja jej na to , že miláčik v tejto kombinácii to asi nebude bohviečo a tvoji súrodenci to nezjedia asi , tak nebolo by lepšie ísť na obed k babke???? a ona že nie!!! tak čo by som ju v kulinárskom rozlete brzdila , tak si uvarili "smetisko " čiže dusené václavy s popučenými zemiakmi , idem overiť, či to zjedli a či žijú hehhehehehehehehheheheheh

lovely_choice
30. okt 2014

dnes sme mali mnamkove ranajky - celozrnne spaldove palacinky plnene malinovym a broskynovym dzemom bez cukru 😉

lovely_choice
30. okt 2014

na obed zeleninova polievka zo vcera (varena 2x po sebe, lebo nam velmi chuti 🙂) a celozrnne spaldove palacinky plnene listovym spenatom (vareny na pare a ochuteny solou, cesnakom a repkovym olejom) so syrom eidamom 😉

lovely_choice
30. okt 2014

zabudla som napisat, ze kazdy zjedol po 7 kusov ... riadne sme sa napukali :D