Chlap nanič

ukkamilka
6. nov 2014

Akoze je toto normalne?Chlap sa vratil vcera vecer z roboty a hovorim mu ze maly ma teplotu.Potom ho chvilu nebolo a zrazu pride zo zahrady totalne ozraty,tak som mu vynadala,ze uz som si zvykla na to ze mu na mne nezalezi,ale ze ani na malom, tak cez toto sa nerenesiem,ze ci je normalny co ked s nim bude treba utekat do nemocnice?A ako keby som to vedela o druhej v noci som volala sanitku,lebo som mala podozrenie na meningitidu,nastastie sa nepotvrdila,klop.klop.Prisli sme z pohotovosti o pol siedmej rano taxikom.A milostivy pan sa sa so mnou dnes nebavi a je urazeny no je toto normalne????

sense
7. nov 2014

@mima4 nie su zobrati....

katarinamarkova
7. nov 2014

@ukkamilka normalne? nie! normalny rodic sa takto nesprava.
( tym myslim otecka...nie teba, ty si sa zachovala spravne )

irusa
7. nov 2014

@ukkamilka držím ti prsty nech to dobre dopadne...poprípade nech sa zmení....aj zmeniť sa dá viem to z vlastnej skúsenosti....drž sa

ushuaia
7. nov 2014

@ukkamilka od alkoholika ruky prec...je to cesta do zahuby...! Dopraj sebe a svojmu drobcekovi normalny zivot bez hadok, strachu a zbytocnych nervov...nikdy nieje neskoro...hlavne nestracaj energiu na ozrana...vela stastia

velkacica
7. nov 2014

každá rada zlých/drsných chlapcov, a potom sa nestíha čudovať 😀

tjaden
7. nov 2014

no ja by som ti velmi radiť nemala lebo doma mám to isté zatial tomu vzťahu ešte chcem dať šancu kedže žiaden rozhovor nič nezaberá spolieham sa sama na seba, nečakám že mi pomôže, spolieham sa na pomoc rodiny a snažim sa byť sebestačná, šak ja viem do frasa aj vymaľovať lepšie než on, nechcem byť závisla od lenivého muža, buď urobíš ako ja alebo budeš múdrejšia a odídeš alebo skúšaj manželské poradne ak si myslíš že to pomôže...

ushuaia
7. nov 2014

@tjaden @ukkamilka...ako baby ja vas obdivujem ostat v domacnosti s takymto kretenom ...teraz bez ironie...,ja viem ze lahko sa hovori tym co maju harmonicke vztahy...,ale pokial sa mam pozerat na kretena a trapit sa ,zozierat...to radsej budem sama...a dam aj dietatu plnohodnejsi zivot...

lyzzy
7. nov 2014
mima4
7. nov 2014

@ukkamilka
kedze nie ste manzelia, nemas co riesit 🙂 staci mu zamavat, dat do poriadku dieta a bye bye...

kasiu
7. nov 2014

OMG, kam tento svet speje....🙂 večer tomu môjmu ruky nohy vybozkávam, že len občas zažundre....a každý druhý pije...tak keď ten môj nie, tak suseda má alkáča? to sú mi veci. každopádne autorke želám pevné nervy a veľa šťastia do ďalšieho života. vychovávať sama dieťa je určite riadna fuška

vevesh
7. nov 2014

@velkacica zly/drsny chlap nie je auromaticky "nezodpovedne hovado ", ako ho tu nejaka prispievatelka nazvala...to len na okraj...

katka13122
7. nov 2014

Tak ako tu tu citam,mozem bohu DAKOVAT akeho starostliveho chlapa mam doma,neni ideal ale stara sa o nas a ked taketo sa cosi unas deje aj z roboty mi volava ze co ako,volat moc nemoze bezne

ukkamilka
autor
7. nov 2014

Dakujem vam baby za vase nazory a rady.Uz som rozhodnuta,ze odchadzam,uz som mu dala vela sanci,pan bozko je mi svedok ze som sa snazila nas vztah zachranit,ale nemoze to byt vsetko len z mojej strany.
U mna je to trochu tazsie,zijem v zahranici sama bez rodiny a chlap je cudzinec,takze preto to este musim trochu vydrzat,koli tym peniazom.Na slovensko sa tiez urcite nebudem moc vratit,lebo mi to urcite nedovoli.Aj ked je zky otec tak som si ista ze sa bude chciet s malym stretavat.

haslerka27
7. nov 2014

to co sa s magormi vrece roztrhlo.pred chvilou som citala pripevok o jednom debilovi a teraz dalsi....jaj dievcence,mrzi ma to....tak jeho velebnost nechaj tak,aj do tohto by som si kopla.dnes vybozkam svojho manzela,od hlavy po paty.

klincek
7. nov 2014

@ukkamilka urcite aj v tvojej krajine je moznost dat si zverit dieta do starostlivosti, takze aspon toto urob. a myslim, ze sa najde aj legalny prostriedok na to,a by si sa mohla vratit aj na SK - porad sa s pravnikom tam, kde zijes.

jahvodka55
7. nov 2014

ahojte..nevedel bi mi niekto z vas poradit?som uz naozaj v koncoch.som 11.rokou vidata mam 2.deti som vydata za muza ktoreho napriek vsetkemu co nam robi lubim ...mam pocit ze je alkoholik a ma problem z alkoholom..ked zacne pit nevie kedy prestat,vtedy nepomoze nic ani to ze som podala ziados na rozvod jednoducho ked je triezvi je uplne iny..a ked pije su to aj 4,dni co chodi domou uplne na mol..ja uz neviem co mam robit..uz to nemozem tajit ani pred detmi lebo to vidia...dakujem za akukolvek radu

irenkask
7. nov 2014

@krissy1
Nesúhlasiť môžeš, poznám veľa takých optimistiek nezatrpknutých ako ty a všetky sú rozvedené.
Nauč sa rozlišovať pojem zatrpknutosť a životná skúsenosť. 😉

mima4
7. nov 2014

@jahvodka55 bud sa pojde liecit alebo nie. Otazne je, co spravis ked nie, lebo take prostredie fakt nie je vhodne pre deti, nech ho ty lubis akokolvek, ale tvoje deti kto ochrani?

mala_hobitka
7. nov 2014

@ukkamilka otec roka dopc

krissy1
10. nov 2014

@irenkask takze ponaucenie: Zeny,ktore mate chlapa na ktoreho vychadza cislo dva(kazdy druhy) ,nebudte prekvapene ked padnete na usta.

A nie nenosim ruzove okuliare,preskakala som hocico,o com mozno ty ani netusis,ze moze byt ! A osobne si nedovolim vyhlasit,ze kazdy druhy.........

irenkask
10. nov 2014

@krissy1
Nemienim s tebou viesť hádky o ničom a platí čo som napísala vyššie a je úplne irelevantné čo si myslíš ty, aspoň pre mňa. BAJ BAJ.
A na ústa padli doteraz všetky tie optimistky ktoré tomu neverili.
Mne je to tak srdečne jedno čo si také myslia.

krissy1
10. nov 2014

@irenkask v pohode🙂 aspon teda vieme co nas caka 😉

ushuaia
10. nov 2014

@krissy1 prosim ta skoda reci...a vobec sa zapodievat s takou ososbou...akou je @irenkask...ty musis bud velmi zakomplexovana osobnost...alebo neskutocne nestastna a takymto sposobom sa ventilujes...od teba som este v prispevkoch necitala nic pozitivne... 😖

irenkask
10. nov 2014

@ushuaia
Neotravuj ty jasnovidka, s tebou nediskutujem tiež musela si prežiť nejaké hrôzy lebo v kuse napádaš a nič pozitívne z teba nejde.
Tebe neradím a nepíšem nikdy nič tak sa zdrž kritiky ty nezakomplexovaná.

ushuaia
10. nov 2014

@irenkask si veru predstav ze ziadne ,,hrozy,, ako to ty nazyvas som neprezila...,tiez som v zivote niecim presla...
Este by ma zaujimalo kde ja koho napadam...to som sa zasmiala a na margo toho imaginarneho napadania...noze zalov v pamati...si bola niekolko razy upozornovana adminom za tvoje spravanie...takze asi tolko k tomu...este aj klames 😒...sa nad sebou trosku zamysli...

irenkask
10. nov 2014

@ushuaia
NEOBŤAŽUJ a prestaň ma vydierať tvojim adminom na ktorého nie som zvedavá pretože nemienim byť udavačka ako tebe podobné a potom sa tu prsiť ako hrdinky ktoré nabonzovali.
S tebou nediskutujem a napíšem si čo ja uznám za vhodné a tebe to nemienim dávať na schválenie.
Dúfam že to bol tvoj posledný útok na mňa a zbohom.
Skončili sme a nenapádaj ma v každej téme .

ushuaia
10. nov 2014

@irenkask si sa ukazala co si zac,...,najma v tvojom veku...A neboj sa ostatne zeny vidia ako si oblubena tu na MK... 😒 , pekny den ti zelam

krissy1
10. nov 2014

@irenkask ja uz len tolko:
ako ty mas pravo tu diskutovat a prezentovat tvoje nazory,tak ich tu moze prezentovat kazdy!

Podla mna si nedala nijaku rozumnu radu zakladatelke , mozno by som od teba ocakavala nejake mile ,povzbudive slova,ci uz smerom k rozchodu,alebo nejaku mudru ,dobru radu ,ktoru si si vekom vybudovala.
Prajem Ti nech ta vsetci chlapi,kt. spominas obchadzaju a nech mas krasny zivot ako v rozpravke 🙂
PS:nezapajam sa do diskusii,ale nedalo mi.

irenkask
10. nov 2014

@krissy1
Ďakujem ti, ale ani ty si nesplnila moje očakávania a ja budem zase rada ak si určité nicky nájdu inú obeť.
Ja som povedala svoj názor a nemienim tu vysvetľovať prečo.
Nehodnotila som nikoho príspevky a vyjadrila som sa k téme stručne a jasne .
Takže treba sa vyjadrovať k téme a nie kritizovať dookola diskutujúcich a ich osoby a prečo napísali to a nenapísali ono a stále rýpať.
Je každého osobná vec čo napíše a nikto nemá právo si vynucovať aby druhí písali len to čo chcú ostatní.
A neboj sa s podrazákmi chlapmi si viem poradiť dobre, pretože mám skúsenosti a vyhýbajú sa mi.
Táto doba urobila z mužov kreatúry ktoré ubližujú bezmocným ženám .
Nie každá má kam odísť a nie každá dokáže uživiť svoje deti ak aj odíde a tu sa nedá poradiť jednou vetou ktorá bude univerzálna pretože každý prípad je individuálny.

krissy1
10. nov 2014

Je každého osobná vec čo napíše a nikto nemá právo si vynucovať aby druhí písali len to čo chcú ostatní