Dali by ste druhú šancu?

kliksem
9. feb 2014

Tak v skratke...Mám 2,5 mesačného syna s priateľom( nie sme manželia).Akurát včera som sa dozvedela od jeho bývalej manželky s ktorou má 7 ročného syna, že jej v čase keď som bola v pôrodnici vypisoval a vyvolával, ako ju ľúbi, že ľúbil len ju v živote a keby mu dala šancu vráti sa späť...Bol opitý.Ale u mńa ho to neospravedlňuje, nakoľko moje príslovie je, že opitý človek a deti povedia pravdu...Za celý rok čo sme spolu mi vyznával lásku, vždy na bývalú vravel, že sa zmenila-stlstla, že by ju už nikdy nechcel , že mńa by za nikoho nevymenil a podobne...Len ten jeden jediný krát.Vysvetlil mi to tak, že mu preplo a bol pod vplyvom alkoholu.Ale strašne ma to bolí a neviem čo robiť.Teraz mi vypisuje, vyznáva lásku, že nás nechce stratiť, že už to nikdy neurobí, prisahal...Ja neviem.Oplatí sa dať šanca? Myslíte si, že fyzická nevera je horšia než toto? Ale stále rozmýšĺam čo by naozaj urobil, keby mu aj ona vyznala lásku, požiadala o stretnutie...Mám pocit, že by išiel...Všetko možné sa mi vnára v hlave a ja stále len rozmýšľam a rozmýšľam...A ona si to určite nevymyslela, videla som tú sms-ku na vlastné oči.

zabka79
10. feb 2014

dala by som mu druhú šancu, ale musíš vidieť výsledky...ak sa niečo podobné bude opakovať bez milosti by som sa s ním rozišla.

nigguska
10. feb 2014

Ako prepac,ale nad tymto by som sa ja ani nezamyslala!ja by som mu uz druhu sancu nedala! Bola si v nemocnici,narodilo sa vam prave dieta a on vyznava lasku inej? by som ho kopla do zadku!

mirkaandrej
11. feb 2014

@kliksem My Ti môzme len povedat svoj názor, rozhodnutie je na Tebe....Ja by som určite druhú šancu nedala, áno ľúbim svojho muza, máme spolu dieta, ale ako môze byt taký bezcitný a vyznávat lásku inej, zatiaľ čo ja som mu porodila dieta?? To kde sme?? Chlapi si myslia, ze ak ich ľúbime, môzu s nami zametat, ako sa im zachce...
Ak sa rozhodneš dat mu šancu, ver, ze uz to nikdy nebude ako predtým, stále nato budeš mysliet, stále mu to budeš pripomínat, vyhadzovat na oči, budete sa preto len hádat...ak samozrejme niesi s tých, ktore nato vedia úplne zabudnút...ale ak to urobil raz, urobí to znova, opije sa a potom sa zase bude vyhovárat na alkohol...podľa mna je toto trápna výhovorka, pretoze chlapík nevie čo povedat. Ale ako som povedala, konečne rozhodnutie je len a len na Tebe...mysli hlavne nato male, aby zbytočne netrepelo. Veľa štastia.