Môj priateľ sa správa divne

21. dec 2023

Čaute baby . Ja viem že niesom prvá ani posledná ale môj priateľ sa správa proste divne . Ja mám 20 rokov on 25. Poznáme sa už dlhšiu dobu ale chodíme spolu ani nie pol roka .
Jeho správanie je také odmerane čo sa týka citov .
Keď mu napríklad poviem že ho ľúbim . Iba zabruči akože na súhlas, alebo odpoveď že " hej na to si ako prišla ?" Alebo je celkovo voči mne odmeraný. Stále sa sťažuje na prácu a ja neviem moc čo mu na to hovoriť. Snažím sa mu vždy zlepšiť náladu . Ale on proste ide ďalej. Ja ho vždy s radosťou vypočujem . Ale nikdy mu to nepomohlo a bol potom nervózny aj na mňa . Neviem či je to z práce alebo čo .🙄🤦 to už aj môj pes mi prejaví viac lásky . Ja viem že je to chlap a chlapom to moc nejde ale niekedy to trochu zabolí..
Nemá rád ani také tie veci keď ho pohladkam alebo niečo také . Keď už niečo také chce viem že mu ide skôr o sex než iba o pritulenie sa . Neviem čo si o Tom myslieť. 😩 Vždy keď mi povie že mal zlý deň v práci prídem za ním alebo mu zavolám . Snažím sa ale asi tam chýba nejaká tá iskra

martinmmartin
22. dec 2023

Su ludia co proste nedokazu byt nikdy naozaj stastny lebo sa to v detsve nedokazali naucit a nikdy to doma nevideli. Taky clovek nic ine nepozna a stratil schopnost uzivat si zivot. Ty budes akurat cely zivot pri nom trpiet lebo s vekom to bude iba horsie

autor
22. dec 2023

@lauritta0407 ďakujem moc pekne . Nerada by som sa hneď rozišla keď za tie roky čo sme sa iba bavili ako kamaráti sme zažili oveľa horšie veci . Uvidíme ako to zaberie

bibi502
22. dec 2023

Držím palce. Ale myslím ze to je len obdobie, ktoré prekonáte... Ale poviem ti, ze ti sa nejakej rady nedockas, lebo tu sú ľudia tak pripeceni, že hneď budú do teba útočiť, viniť ta zo všetkého možného alebo ti poradia hneď rozchod... Tu je veľmi málo normálnych ľudí s ktorými sa dá baviť

katkami123
22. dec 2023

Nie je do teba zaľúbený, keď ti na vyznanie citov povie takú sprostosť a ty sa mu až priveľmi podliezaš, bez sebaúcty. Láska sa nedá vynútiť, on to tak pravdepodobne necíti a potom ma to tvoje chovanie opačný efekt a ešte viac sa mu zhnusuješ.

Ako obdobie by sa to dalo brať, keby bol k tebe ako med, prítulný, vyznával ti city a zrazu sa to zmenilo, ale podľa tvojho opisu je v podstate takýto k tebe stále. Ešte sa opýtam, nebola si až priveľmi vlezlá a do chodenia s tebou si ho nedotlačila? Vyšli prvé stimuly od neho, on ti povedal, ze chce s tebou chodiť, chce, aby ste boli pár? Vyznal ti city, že chce byť s tebou? Lebo mám z teba pocit, ze si až priveľmi aktívna.

daniela2202
22. dec 2023

A iskra nepríde.... dievčatko hľadaj ďalej 😊

daniela823
22. dec 2023

Bože môj kopni ho do prdele a sprav to ešte pred novým rokom…uvidíš že príde niekto kto ti tú lásku bude tak prejavovať že o tomto tvojom “priatelovi” si pomyslis ze sa takto priatel fakt spravat nema…25 rokov prepac ale podla mna sa sprava ako take detisko ktoré nemá gule ti povedat že o čo mu vlastne ide, počkaj pošleš ho dopreč a ešte sa bude čudovať;)

autor
22. dec 2023

@katkami123 on sa ma spýtal či chcem s ním ísť do vzťahu. Že ma dlhšiu dobu miloval . A ako som spomínala keď sme boli iba kamaráti bol úplne iný. Ale teraz keď sme už vo vzťahu jeho správanie sa zmenilo .

ruzoveokuliare
22. dec 2023

Nemôže to byť tým, že predstava vzťahu s tebou bola iná ako realita? Jednoducho, že aj keď sa snaží /snažil, nie je to úplne ono?
Ale tak držím palce, nech to dopadne pre oboch najlepšie ako môže.

0kristina0
22. dec 2023

Ucebnicovy priklad. Ked chce chlap klofnut zenu, znesie jej aj modre z neba, robi sa chrumkavy. Akonahle ma chlap zenu istu, spadne maska a chlap sa prejavi v plnej krase.
Autorka ty este mozes byt rada, ze sa ukazal tak skoro a nie az po svadbe, brala by som to pozitivne.

mikadooo
22. dec 2023

Chlapom to naopak celkom ide, ak o tú ženu stoja. Síce nie slovami, ale vedia prejaviť lásku. Toto čo ty máš doma, ti lásku neprejavuje asi preto, že k tebe nič necíti. Nechápem načo ste spolu. Asi aby on mal prázdne gule a plné brucho. A ty si s ním prečo? Čo ti takýto vzťah dáva? Nervy? Kŕče v bruchu, s akou náladou pánko príde domov? Porozmýšľaj, či nemáš nejak zle nastavené vzorce. Ja by som s takýmto po prvom "nervóznom" dni vzťah ukončila. Toto by mi k životu fakt nebolo treba.

katkami123
22. dec 2023

Možno už získal, čo chcel, vidí, ze si z neho hotová a vykľul sa z neho chrapúň, ktorý ukázal pravú tvár.

Lebo normálny vyrovnaný chlap sa takto nechová, iba hlúpy trapko, ktorý si chce neustále niečo dokazovať. Pozor, aby ti časom a takýmto jeho chovaním nezničil sebavedomie úplne. Sú chlapi, ktorí si nevážia dobré ženy. Preto by si si mala nájsť rovnocenného, vyzretého (mentálne).

stanulienkat
22. dec 2023

Mozno len nevie prejavit city. Mozno to doma nevidel a je mu to cudzie, trapne, nemuzne.

veronicka88
22. dec 2023

@stanulienkat môj otec nevie prejaviť city,čo viem celý život. Mamina vie už každé gesto čo znamená ale takto sa nikdy nesprával!