Moja exsvokra ma prekliala

aicul2x
9. jan 2015

Ahojte baby.Ja už fakt neviem čo ďalej. Som neveriaca, ale toto mi nedá spávať.
Keď som bola tehotná, cca pred 3 mesiacmi, umrel mi exmanžel, s ktorým mám dve staršie dcéry. Bolo to náhle a nečakané. Až pitva ukázala, že bol chorý. Moja ex svokra mi napísala list, v ktorom za to viní mňa a doslovne je tam veľkým písmom napísané Preklínam ťa, Ty si na vine! Nikdy ma nemala rada, a ni môj ex s ňou moc dobre nevychádzal.
Od pohrebu sa mi nič nedarí vybaviť, ani len sirotské na deti, lebo ju nemôžem žiadať o nič a ja žiadne jeho papiere nemám. Malinký, čo sa mi narodil je veľmi nekľudný, trápia ho snáď všetky kojenecké neduhy - grckanie, koliky, kojenecké akné, pretočený spánok. Ja už fakt neviem čo mám robiť. Som ako múmia, nespím, stále len rozmýšľam ako mu pomôcť, ako pomôcť mojim dievčatám. Tatino im chýba. Nebudem klamať, sirotské nie je veľa, ale pomohlo by.
Myslíte, že to malo účinok? Že keď bol vtedy malý v brušku, že to mohlo mať na neho vplyv? Ja už fakt neviem... Poraďte čo ďalej. Ďakujem za každú odpoveď, radu. L

lila77
12. jan 2015

dievcata ja tak nepremyslam skuste si kupit taku knihu o anjeloch a neodsudzujte