Svokra je najlepšia studená

zuzulk
17. aug 2016

😕 ale aj svokor ako som zistila, tu držia spolu a nechapu že mlady ludia muž a žena by mali byť častejšie spolu, neni všetko len o robote a o peniazoch 😒 toto ma štve, neni sa o čom rozprávať, keď nepochopia ženu, matku tohto storočia 🙄 🙄

barcelona94901
18. aug 2016

@rakywanda mna prijali po svojom.nie som z rodiny podľa ich predstáv,ani nemám majetky ,ani tituly pred a,za menom aj deti mame take obyčajne,zdrave,co všetko zjedia aj ich syn je iba priemerný chlap čo nevlastní vilu na Mallorce ,čo už s nami ,,

petulda333
18. aug 2016

@terezka1947 moj muz sa od cca 14-15 r vychovaval sam...moja svokra vychovavala len mladsieho syna a doteraz sa o neho stara a riesi jeho problemy,ako pisem moj muz je len vtedy dobry ked treba nieco kupit,urobit. Som s nim skoro 8r a nikdy to inak nebolo a aj svokrina najlepsia kamaratka mi povedala ze vzdy tak bolo ze mladsi bol najlepsi najsikovnejsi a moj sa mohol aj roztrhat a nic!detaily tu rozpisovat nebudem..ale ja nie som ten typ co bude branit v stretavani,ona k nam obcas pride,my chodime tam...ak treba pomoct nemam problem,aj tehotna som sadila zemiaky,malovala izbu a pod u nej..keby ste vedeli kolko sa nam naublizovala...ale o tom pisat nechcem,pretoze mna to velmi boli a muza tiez aj ked to neprizna!

terezka1947
18. aug 2016

@petulda333 ja ta v tom chapem,najviac boli rana od vlastnej rodiny.....u nas svorok protezuje dceru=svagrinu,ale na to si uz clovek zvykol....snad raz sa nam to dobro vrati na valstnych detoch...co uz.

petulda333
18. aug 2016

@terezka1947 ja sa nevyjadrujem radsej...Ja taketo veci z vlastnej rodiny nepoznam,a to tiez nemam idealnu rodinu

ewisam
18. aug 2016

Tak k tejto teme len tolko, ze budem ta najlepsia svokra na svete raz snad 😀 a hadam nie studena

terezka1947
18. aug 2016

@petulda333 ja zo svojej tiez nie,lenze co uz...vydajom si berieme aj rodinu manzela
ale aj tak....co je,to je...moze byt aj horsie,no a clovek je tvor omylny....mozno na iektore veci treba cas....preto aj ja sa snazim reagovat v dobrom a snazim sa neriesit veci,kt.zranuju
napriek vsetkemu....svokor zivot lahky nemal...a mozno aj preto je aky je.

stellamaris
18. aug 2016

@zuzulk mas deti? Tak aj ty raz budes svokra a mozno aj tvoja nevesta ci zat si budu priat,aby si bola studena!
K teme iba tolko: nemam v laske ani svokru ani svokra,ale studenych si ich nezelam.Ignorujem ich viac ako 3 roky a budem nadalej a prajem im vsetko najlepsie.Lebo to,co prajes,sa ti vrati naspät. 😝

gir
18. aug 2016

Ľahšie by sa žilo, keby nevesta neriešila svokru a svokra nevestu. Ja mám svokru v pohode ale keď sa narodil syn "prepla na iný level". Beriem to tak, že som si vzala jej syna nie ju, tak ako si každý vyberá manžela, priateľov, svokra je len "prídavok", pokiaľ si "ľudsky sadneme" je to super ak nie tak, tak to beriem, že rodinu si nevyberáš .

ewisam
18. aug 2016

@zuzulk heh a vzhladom na nazov, no neviem ci je to zrovna "vyhra" Mna teraz ohovaraju jej kamaratky, ze kym bola v nemocnici, nechodila som tam kazdy den aspon na 2h. Tetam nedocvaklo ze som mala male deti a nechytila som obojky a nepriviazala ich ako psikov o stom pri nemocke, lebo bola na ARE. A ze nechodim zapalovat sviecku kazdy tyzden. Zazitkov na hotovy roman, kym mozete sa odstahujte a mas

petulda333
18. aug 2016

@terezka1947 ved to ano,ja si na nu ponadavam,ale k nej som slusna aj ked sa to niekedy neda,ale kebyze nieje muzovou mamou tak by to slo bez slusnosti..ale ano su aj horsie

1radula1
18. aug 2016

@petulda333 ako som si prečítala tvoj komentár tak mi hneď napadla taká tá filmová zlá svokra 🙂 🙂

zuzulk
autor
18. aug 2016

Vysrat sa na to 😀

cacianka
19. aug 2016

@lucka1987 ja som takú tému založila, lebo sa mi zdalo že nevesty sú riaditeľky zemegule, a skoro všetky svokry najlepšie studené

ettel
19. aug 2016

@petulda333 presne ako u nás , ale čas je úžasný liečiteľ, keď dieťa -deti podrastú, bude to už menej bolieť, ver mi- držte sa

petulda333
19. aug 2016

@ettel ja viem,len to nechapem ze sa takto zo dna na den zmenila. Inak to uz asi nebude

marica61
19. aug 2016

@zuzulk tak tým nadpisom si urazila všetky dobré svokry. Druhý raz buď trochu taktnejšia.

ukulela
21. aug 2016

toz tak ... a nadrapena nevesta je zas najlepsia grilovana ...
(este somlen na druhej strane diskusie,som zvedava, co vseto sa este docitam ... )

risicka
22. aug 2016

@barcelona94901 neboj sa nie si sama, tiež nie som podľa predstáv a to mám aj titul pred menom, aj dobré zamestnanie, dobrú výchovu aj o domácnosť sa starám .... ale to je proste neprípustné aby nevesta bola vzdelanejšia, mala vlastný názor, bola poriadkumilovná a vzdelaná, dostala slušnú výchovu od rodičov .... asi preto som u mojej svokry nevítaný hosť