Mám sa vrátiť?

levicat
25. okt 2014

Ahojte chcela by som vedieť váš názor ,, s bývalým sme sa rozišli pre necelými dvoma rokmi, bolo to strašné sklamanie, neskor som sa dala do kopy s jedným mužom zo začiatku to bolo super perfektne potom sme sa presťahovali k nemu, a začali problémy. pokazil sa vzťah s mojimi deťmi a nim , chcem odísť to je už prakticky uzavretá kapitola , a sťahujem sa cca za dáke dva tri týždne.
Ale ide o to že sa chce bývalý ku mne vrátiť, hneď ako sa dozvedel že sa rozchádzame tak sa aj on rozišiel s jednou , vraj ma stále miluje. chce mi pomôcť aj s bývaním aj zo všetkým , nehovorím že ho nemám rada však mám s ním dieťa,
Ale neviem či to mám sním skúsiť alebo nie , my sme si vysvetlili všetko ale až pár mesiacov po rozchode prišli sme na to kde bol problém , ale to som už bola s terajším ,celú tu dobu ma podporoval a pomáhal ako sa len dalo, chce aby sme išli spolu bývať, je tu niekto taký čo sa vrátil k ex a funguje to ? keby sme išli spolu bývať tak by to bolo lepšie aj pre deti ale aj finančne by som to lepšie zvládla ako keby som bývala sama ,, Ďakujem

ewa99
4. feb 2015

Tak Ti držím palec. Oplatí sa .. 🙂

matko10
8. feb 2015

@levicat,....ty sa nikam nevracaj, daj sa dokopy, nehaj si vsetko ulezat v hlave, ved ak ma ex zaujem, aspon uvidis co pre vas dokaze urobit,.....ale chodit z jedneho vztahu do druheho nevesti ziadne stastie.Skus urcitu dobu zit sama a uvidis

sisa0310
12. mar 2015

@ewa99 ahoj, takze aspon na dialku, ale dala som sa nahovorit na vestiarenpatrik.sk a komunikujeme kazdy den, referencie ma dost dobre, uvidíme co bude...

ewa99
13. mar 2015

@sisa0310 Ahoj . Pozrela som si stránku a som zhrozená. Ty tomu veríš čo je tam napísané? Chvála že vychádza 97 % ?? Ved to je do neba volajúci nezmysel . No ceny ? Za jeden výklad ja mám dva. Prepáč ale mne takýto spôsob výkladu nevyhovuje.Držím Ti palce aby si bola spokojná a daj vedieť ako si dopadla.

timea7
13. mar 2015

že by zase reklama na nejakú stránku? 😎 A aby som platila za veštenie? V takom zúfalstve som ešte nebola....

sisa0310
17. mar 2015

@ewa99
@timea7 nie nie, ziadna reklama, mozem to aj vymazat ak niekomu prekaza... neviem co si o tom mysliet, proste asi zufalstvo a dala som sa nahovorit od segry.. ale tak co uz, vyskusam, uvidim, mozno olutujem...

lavinis
17. mar 2015

@levicat tak niekedy to výjde aj na druhý krát, bratranec sa vrátil k bývalej po asi 4 rokoch a už sú manželia a majú synčeka a všetko klape ako hodinky....predtým mali skrátka iné priority, veľké oči a boli asi aj trocha nezrelí 🙂
tak by ma zaujímalo, ako to u teba dopadlo 🙂)

timea7
17. mar 2015

@sisa0310 fakt nemáš kde dávať peniaze?

sisa0310
17. mar 2015

@timea7 to si myslim zas ze je kazdeho osobna vec do coho investuje nie? 😉

timea7
17. mar 2015

@sisa0310 samozrejme, každý si môže so svojími peniazmi robiť čo chce, ako investícia je určite to najlepšie, čo môžeš urobiť 😉

libka1
17. mar 2015

@timea7 vysoko vynosna investicia 😀 😀 len skoda ze len pre toho kto tie sluzby poskytuje...

sisa0310
17. mar 2015

@timea7
@libka1 jezis maria, co zas mate, ved to je uz moj problem ze som to zaplatila, nie vas... vôbec si nejdem pekny den kazit s primitívnymi uštipacnymi poznámkami...

timea7
17. mar 2015

@sisa0310 prepáč,ak som sa ťa dotkla

libka1
17. mar 2015

@sisa0310 neurazaj sa, len som povedala svoj nazor, je to vyciciavanie penazi z ludi podla mna... neferovy kseft, tolko k tomu... navyse to s touto temou ma podla mna pramalo spolocneho 😅

sisa0310
17. mar 2015

@timea7
@libka1 baby neurazam sa, aj ked sa ma dotyka, ze som za blbu za to ze som uzernikovi zaplatila... ja som si toho uplne vedoma... no to robi zufalstvo za vas, ked chcete zachranit rodinu a potrebujete pocut nazor "odbornika" ci to ma vyznam...

libka1
17. mar 2015

@sisa0310 ok, ok, prepac, len sa s tym proste nestotoznujem.. uz len ta stranka na mna posobi velmi neseriozne 😅

timea7
17. mar 2015

@sisa0310 je mi jasné, že človek, ktorý je nešťastný, uvažuje inak a hľadá akúkoľvek možnosť, aby svoj problém vyriešil. Len ľudí, ktorí veštia za odborníkov nepovažujem, teda ani náhodou. Sú skôr dobrí psychológovia, ktorí hovoria to, čo ten druhý chce počuť. Viem, že existujú ľudia, ktorí sa zaoberajú napr. numerológiou, vykladajú karty, človeku povedia to, čo zažil a pritom ho nikdy dovtedy nevideli, viem, že skrátka existujú veci medzi nebom a zemou, ktoré sú nevysvetliteľné. A tiež by ti tu napísalo more žien, že si dali veštiť a predpovede sa splnili. Alebo aj nie. Totiž často sa už len z vypočutia dotyčného dá na 70-80% predpokladať, ako to dopadne. A niekedy nepomôže ani skutočný odborník - napr. mojej známej radil psychológ,keď si jej manžel našiel mladšiu, aby bola k nemu milá, pozorná, nerobila výstupy, vytvárala mu príjemný domov, dbala o seba a nechala plynúť čas, kým medzi nimi pominie prvotná zamilovanosť. No žiaľ, nestalo sa, on sa rozviedol a s tou druhou sú spolu už vyše desať rokov. Ani psychológ nemohol vedieť, nakoľko je vzťah jej bývalého s novou ženou pevný. Život to vždy zrežíruje podľa seba, či sa nám to páči, alebo nie. Ja ani netuším, aký máš problém, ale držím palce, aby sa vyriešil pre teba čo najlepšie.
A ešte som chcela dodať niečo k tým referenciám na toho veštca - keby to bol môj brat, čo myslíš, aké referencie by som napísala ja? Moje kolegyne? Jeho fajn susedia? Jeho spolužiaci?

ewa99
21. mar 2015

@timea7 Vyjadrila si tu podstatu veci. 1//Životné problémy a trápenia nejeden krát donútia človeka robiť veci čo by ho ináč ani nenapadli. Tak aj sisa0310 skúša nájsť odpovede aj na netradičných miestach. Za to že to skúša riešiť, pochopiť ju nemôžeme súdiť. Každý z nás si nesie svoj kríža má a vidí svoju cestu životom.
2// Nehádž prosím ťa všetkých pre teba tzv. odborníkov do jedného vreca. Sama si priznala že ani študovaný človek nie je zárukou úspechu. Súhlasím s tebou že je veľa pseudo odborníkov , čo len zneužívajú ľudskú hlúposť, naivitu a nešťastie. No je tu určite nezanedbateľná skupina ľudí žien a mužov čo majú skutočnú moc pomoci , poskytnúť odpovede z druhej strany .ap Možno niekedy stačí keď sa človek vyrozpráva ( čo v podstate robí u doktorov .. ) , niekedy pomôže aj náhľad nezainteresovanej osoby a niekedy fakt tie informácie sedia . Neviem ja som sama absolvovala dosť sedení ( výkladov - veštení ) a môžem povedať nie každá osoba my sadla , sedenia u niektorých boli len vyhodené peniaze a stratený čas .. No stále sú tu ludia čo to vedia a vedia aj pomôsť.
3// s tými referenciami neviem , ale môže byť. Dnes je ťažké zistiť kto a prečo dal dobrú alebo zlú referenciu , či je to pravda alebo len dobre zorganizovaná kampan pre danú vec.
Sama skôr dám na priamy kontakt , na to ako sa o človeku , službe , veci vyjadrujú iný nezaujatý ludia. Často nadviažem pri svojom cestovaní rozhovor s cudzím človekom a nebojím sa ho spýtať na jeho názor na danú vec-človeka. To sa niekedy čudujem čo sa dozviem. Už viac krát my to pomohlo nedať sa podfúknuť reklamou ap.

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
21. mar 2015

@ewa99 https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/liecitel-vestec-thomas-pomohol-uz-niekomu/
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/verite-na-tarot-davate-si-vestit/
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/jasnovidka-izabella-csabaiova/
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/vestenie-rendyta-skusenosti/
a mohla by som pokračovať...robíš mu super reklamu aj v ďalších témach.....tak mi je jasné, že budeš veštcov obhajovať, to je pochopiteľné. Ja odborníkov nehádžem do jedného vreca a veštcov nepovažujem za odborníkov, iba za šikovných, múdrych ľudí, ale za odborníkov určite nie.

absurdum
21. mar 2015

ach jaj, davat na vestcov, ako pardon, ale to hranici uz s hlupostou cloveka. vypocut si zo srandy nejake blaboly a este za to aj zaplatit. nehovoriac o tych, ktori sa obratia na vestkyne pri nejakom zivotnom rozhodnuti. vsak sa treba zamysliet a zit v realite. je to vas zivot, ako mozte nechat uplne cudzieho cloveka rozhodnut za vas? a ak uz ste take nerozhodne, tak za vas moze rozhodnut aj nejaka kamoska a budete to mat zadara.
naozaj, ludia, ktori ziju podla akoze vestcov, nemaju pojem o realite. a tie vestkyne su akurat sikovne a dost rozumne, lebo vedia zarobit na naivite a neschopnosti cloveka viest a rozhodovat vlastny zivot.

ewa99
21. mar 2015

@timea7 Ďakujem za odpoveď , áno som s týmito ľudmi ( a nielen ja ) spokojná.
Prosím ťa v čom sa odlišuje múdry človek a odborník ? Ja neviem , pre mna neznamená odborník len to že má na to nejaký papier z nejakej školy . Ak je papier viac ako schopnosti a skutočné možnosti .. potom sme na dvoch lodiach ktoré plávajú opačným smerom.

timea7
21. mar 2015

@ewa99 nie opačným smerom, to by sa mohli po oboplávaní zemegule stretnúť, sme na dvoch lodiach, ktoré plávajú vedľa seba....poznám v mojom okolí množstvo ľudí, ktorým pomohol odborník - lekár, právnik, psychológ....nempoznám nikoho, komu by pomohol veštec. Možno náhoda....v mojom živote ma už postretlo čokolvek, no nikdy som nemala potrebu obrátiť sa na veštca, ak niekto túto potrebu má, OK: nepáči sa mi, že si z tohoto fóra robíš priestor na reklamu. Ak je ten veštec taký výnimočný, tak vlastne reklamu nepotrebuje, či?

ewa99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timea7
21. mar 2015

@ewa99 ešte chvíľu mi tu o tom píš, ako si čírou náhodou dala do štrnástich alebo koľkých tém kontakt na toho veštca a uverím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ewa99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timea7
21. mar 2015

@ewa99 dala by si si žlčník operovať lekárovi, alebo niekomu, kto ti povie, že to vie? Lekára, stolára, inštalatéra, možno právnika raz za čas potrebujem, veštca nie.

levicat
autor
26. mar 2015

@lavinis nevrátila som sa nemala by som.si d tým človekom už čo povedať.a nezmenil sa k lepšiemu