Išla by ste na dovolenku sama s dvomi deťmi?

monikat75
2. máj 2015

Ahojte, som rozvedená, mám dve deti - syn 6 a dcéra 11 rokov, chcela by som ísť s nimi na dovolenku ale neviem, či sa mám odhodlať sama, mám taký pocit že je to predsa len lepšie s chlapom ale momentálne nie je s akým. Peniažky už našetrené mám, dokonca aj na zahraničnú dovolenku len mám obavy, že čokoľvek sa môže stať a nebudem mať pri sebe mužskú oporu. Teda nemyslite si, som sebestačná- mám prácu, svoje bývanie a viem existovať bez chlapa - už rok tak fungujem, ale na dovolenke som sama s deťmi ešte nebola. Budem sa tešiť každému príspevku.

jeennyv
12. máj 2015

@monikat75 ak mas na to financne prostriedky, tak by som sla...co by za to niektori ludia dali ist si oddychnut...ak mozes urob radost sebe aj detom.....ak pojdes do nejakeho rezortu pre rodiny ci takto zameranej dovolenkovej oblasti podla mna sa niet coho bat 🙂

mhas
19. máj 2015

@monikat75 Súhlasím so žienkami, jednoznačne choď aj sama. Poznáš si deti, sú už dosť veľké. Dcérka ti pomôže so synom aspoň trošku a bude vám super. Určite ste už zohratá partia 🙂 Aj my tri už tri roky žijeme samé a o tri týždne ideme do Dubaja. A nemám obavy, hoci ostatní ich majú za mňa.

henikav
19. máj 2015

@monikat75 kazda sme ina povaha, ak sa na to citis chod, ak nie zostante na Sk, z mojho pohladu na dovolenku chlapa nepotrebujes, naco? Ja by som sla, ale som velmi nezavisla povaha a stale brazdim kade tade, ci uz s detmi, alebo bez, ale zas poznam baby co su bez chlapa stratene aj v rodnom meste, preto to ozaj zavisi od povahy.

diablikovci
19. máj 2015

@mhas Ahoj a to cez cestovku idete do Dubaja?

mhas
19. máj 2015

@diablikovci Nie, cez booking máme ubytko. A letenky sme si kúpili napriamo.

beatrixka77
13. jún 2015

Podla mna v pohode. Ja ked som bola mala, mama s nami chodila na dovolenky stale sama, dve deti, posluchali sme a bolo. Chodili sme vždy so zajazdom, takže sme sa hned v autobuse s niekym zoznamili a chodili na plaž spolu. Vzdy bolo fajn.

diorissima
14. jún 2015

No caute kocandy tak som sa uspesne vratila z prvej dovci s krpatou pri mori, mozem len odpirucit, strastne som sa bala co lietadlo co rezort a podobne... boli sme v turecku vo velmi dobrom hoteliku fokusovanom na rodiny , sice som si obcas pripadala smutne v zaplave rodin, rychlo ma to preslo pri pohlafe na malu ako si uziva atrakcie, raj bazenov a plaz, z rezortu sme nesli von - nebolo ani kam, urcite pojdem aj dalsie roky a uz na aktivnejsiu dofcu ;)) tak nevahajte a bezte....

vroni
14. jún 2015

ja chodim na 90% dovoleniek sama (manzela sice vlastnim, ale on ma maximalne dva tyzdne dovolenky v lete a dva tyzdne v zime) Som dokocnca natolko strelena, ze casto beriem plus tretie dieta - nejaku dcerinu kamaratku (mam velky rozdiel medzi detmi, takze spolocna zabava je len zriedkavo mozna a dcera sa pri babetkovskom programe uzasne predpubertalne nudi. S kamoskou daju pokoj obidve) Vobec v tom nevidim problem.

tajka1986
14. jún 2015

@mhas aj my takto chodime do Spanielska pravidelne kazdy rok a daju sa super skombinovat terminy. Cenovo urcite vyhodmejsie ako cez cestovku. Cestovkam uz totoiz neverim. Takto som sama sebe panom 🙂

karula
6. jún 2019

Ja idem tento rok sama s dvomi deťmi (10,12) do Bulharska. Dovolenku sme zaplatili za 4 osoby. Manžel súhlasil. A teraz zahlásil, že do lietadla nenastúpi. Jeho problém. My si ideme užiť leto. Tak idem s deťmi sama. A koniec koncov sa teším, budem mať o starosť menej. Pretože manžel je niekedy horší ako 5 detí 🙂

mirka2405
17. jún 2019

@karula Ahoj, prosim Ta, ides teda bez manzela? lebo ja mam ten isty problem a dilemu, co ist bez neho, ale uz v podstate nemam na vyber, je to zaplatene a vo stvrtok je odlet...

vakaveronika
2. jún 2023

@monikat75 Áno! Určite choďte, niekam, kde je to bezpečné a vhodné pre deti. Veľa šťastia.

limoncino
Autor odpoveď zmazal
Zobraz