Slobodné maminky

wanda12
4. aug 2013

Ahojte. Maminky. Ako to zvládate ? Otec môjho dieťaťa. Sa nestará o malú, neplatí. Občas príde , ale nie je naňho spoľah ako. to riešite? A ako riešite výchovu? Ďakujem a prajem krásny deň.

sklamana70
5. aug 2013

@wanda12 no u nas je to nieco podobne ale je aspon par hodin 2-3. Ale neda sa na neho spolahnut ked som potrebovala aby bol s malou ked som isla na sluzobku na noc, tak slubil, ze pride a to mesiac vopred a ked som mu volala tyzden pred terminom, ci je vsetko ok a to plati tak nebral telefon ani neodpisoval na sms nic, tak som musela volat mame aby prisla na strazit na noc malu nakolko cez den som mala opatrovatelku. A to nepracuje ked chce prist pred obedom, u mna chodil iba vecer a hlavne co moze robit ked je este moc malicka a este 2x za den spinka ak nie aj viac. Drzim palce ale nastavuj hranice, ja som to az moc tolerovala a az teraz som dala ziadost na sud o upravu prav a povinnosti aby bolo jasne kedy sa ma z malou stretavat

wanda12
autor
5. aug 2013

@sklamana70 mas moj obdiv , ze to tak dobre. zvladas, kollko. Ma malla? Ja ro. Hlavne psychicky velmi zle znasam , pomahaju misice rodicia a priatelia, ale. partner chyba stale. Asi som. naivna. Ja. Stale. Tajne verim , ze sa vrati a bude byvat. S nami. A budeme rodina. On malu chcel. , ja sa priznam. Nebola. Som nadsena. A taktot to. Dopadlo

wanda12
autor
5. aug 2013

Baby dakujem vam ste zlate velmi

anatalia77
5. aug 2013

@wanda12 potom daj vedieť ako sa to vyvíja všetko.

barbora1992
7. mar 2015

@wanda12 Ahoj, môj názor je, že je lepšie byť na dieťa sama aj keď je to niekedy ťažké, než mať na krku chlapa, ktorý je nanič otec a partner a mal by ti robiť zo života peklo.
Ja som síce vydatá, ale ver mi, bola by som šťastnejšia, keby sme s dcérkou boli samy. Hold, uvedomila som si to príliš neskoro... Držím Ti palce aby si sa čím skôr vyrovnala s tým, že otec dcérky o vás nejaví záujem... Keď sa s tým vyrovnáš, možno predsa len nájdeš toho pravého partnera pre seba a ocka pre Tamarku. 🙂