Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

stellasss
7. sep 2014

@lienka265 dakujeme 😀

jaruska18
7. sep 2014

@stellasss jaaaj tak 🙂 a ty kedy budes robit test? 🙂 stale mam pocit ze uz som dostala ms,aj taky pocit a idem na wc a nic 🙂

stellasss
7. sep 2014

@jaruska18 mam doma test, ale urobim si ho az rano. Bud bude nieco vidiet alebo nie. Myslim ze to bude uz definitivne...a ty?

lienka265
autor
7. sep 2014

baby, neskusali ste tu niektore ovulacne testy? ak ano ake? ja rozmyslam, ze to tento mesiac vyskusam.. nech zistim, ci vlaste tu ovulku mam.. ale zas to nechcem velmi riesit a sustredit sa na to.. ale keby sa to dalo, vsakze? 😒

jaruska18
8. sep 2014

@stellasss ahoj no co robila si test? 🙂 ja ano, no bol negativny :(

jaruska18
8. sep 2014

@lienka265 ahoj 🙂 ja som si robila.. One Step..vela zien ich predava, a to vychadza 30 - 40 centov kus co je oproti lekarni skoro zadarmo 🙂 a ovulku ti krasne ukazu 🙂

julinka55
8. sep 2014

druha čiarka mi moc nesilnie nevadi ? môžem byť aj napriek tomu tehu ?

lienka265
autor
8. sep 2014

@jaruska18 a vies mi prosim dat aj link odkial si objednavala? dakujem

lienka265
autor
8. sep 2014

@jaruska18 dakujem 🙂

stellasss
8. sep 2014

@jaruska18 no uz som si ani nemusela robit vecer som dostala menzes ☹

jaruska18
8. sep 2014

@stellasss :( tak buduci mesiac sa hadam podari..ja som este nedostala..treti den spinim ale to je take ruzovo oronzovo hnedy vytok, len na intimke..a za 3 dni by to nebolo ani na jednu 🙂 ale testy negativne :(

piacere
8. sep 2014

@julinka55 no dnes je to už tretí deň od tých prvých duchov, čo si sem dávala, v prípade zdravého tehu by mala byť čiarka na dnešnom teste oproti tým minulým už značne výraznejšia, žiaľ... ☹

stellasss
8. sep 2014

@jaruska18 tak dufam buduci mesiac.... Predosle tehu som mala na prvy sup.. tak toto babo bude najvytuzenejsie 😀

jaruska18
8. sep 2014

@stellasss cim dlhsie cakas tym sa budes nan viac tesit 🙂 ja sa zase nevyznam a nechapem tomu vytoku..myslis ze este moze vyjst pozitivny tehu test?

stellasss
8. sep 2014

@jaruska18 sama neviem ako som pisala ja som otehotnela na prvy sup hned som to pri vynechani ms vedela...a kolko dni ti meska ms?

jaruska18
8. sep 2014

@stellasss ja ani sama neviem..len viem ze cca 22-25 dc bola ovulka..teraz som 34 dc..teraz som tak zspala okolo pol 8 ako medved v zime..ani mbil ma nezobudil :D len priatel ma musel zobudit,inak by som uz spala az do rana 🙂

stellasss
8. sep 2014

@jaruska18 tak siiilno ti drzim palce <3

andy2214
8. sep 2014

čo poviete na toto?

jaruska18
9. sep 2014

@lienka265
@stellasss ahojte 🙂 tak dnes test negativny. Nebol hned z ranneho mocu, bol robeny okolo 9 rano..dnes som cca 9-13 dpo..tak asi to znovu nevyslo :( som 35 dc :( tu je aj test...

stellasss
9. sep 2014

@jaruska18 nestracaj nadej, ak nie, stretneme sa tu o mesiac s novymi duchmi 🙂

stellasss
9. sep 2014

@andy2214 ahoj, a kolko ti meskaju? Je to slubnee..ale moze byt aj presiaknuty ako tie nase pred tebou....

andy2214
9. sep 2014

@stellasss tak presne neviem,ale cca asi týžden,zajtra si spravim dalši a uvidim 🙂

lienka265
autor
9. sep 2014

@andy2214 ja to tam vidim 🙂

lienka265
autor
9. sep 2014

@jaruska18 to ma mrzi.. myslim, ze keby si bola tehu, tak by uz bola ciarka silnejsia.. 😒 ja sa uz v tom tiez nevyznam.. snad uz na dalsi mesiac to vyjde 🙂 ja uz cakam kedy mi tato hnusna otravna mrcha skonci a mozme ist s chutou na to 😉

jaruska18
9. sep 2014

@lienka265
@stellasss dnes stvrty den spinenie,ale uz je silnejsie..no nevadi,buduci mesiac sa podari 🙂 ale uz ziadne pocitanie plodnych a neplodnych dni, ziadne ovu testy, a tehu testy..nic. asppn u mna..ked to ma prist tak to pride 🙂

lienka265
autor
9. sep 2014

@jaruska18 mas pravdu.. ja som si to uz tolkokrat povedala.. ale hlava nepusti 🙂 ja som si prave objednala ovu testy, este som ich neskusala, tak tento mesiac ich vyskusam.. a ked to zas nevyjde, tak to pustam z hlavy aj ja 🙂 cestne pionierske 😀

stellasss
9. sep 2014

@lienka265 ako prosim ta funguju tie ovu testy? Ked mas ovulku ti ukaze dve ciarky??? Maju ich v lekarni???

stellasss
9. sep 2014

@jaruska18 tak to chcem vidiet 🙂 alebo o mesiac tu zas budeme nahadzovat tehu testy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre