Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

ellabella22
18. sep 2014

@sara4665 nieee, ale niekedy sa tak stane, ze si urobis test prilis skoro pred ms, hcg tam je, ale vyvrbi sa to inak a zena dostane kramy, atd. No ked mas taketo priznaky, unava a mocenie, tak by to mohlo byt ono 🙂 a prsia? Su citlive? Podbrusko?

sara4665
18. sep 2014

@ellabella22 prsia vobec nemam citlive aj ked vzdy mavam pred mrchou aj pocas nej.. A bolesti brucha obcas, ale to mavam aj bezne..

ellabella22
18. sep 2014

@sara4665 urob test, to je jasne. A isla by som aj k dokimu, ked bude znova neg. Nech ti vezme krv, vela stastia 🙂 🙂

sara4665
18. sep 2014

@ellabella22 dakujem ti velmi pekne za ochotu mi odpovedat🙂) prajem este pekny zvysok vecera🙂

lienka265
autor
19. sep 2014

@sara4665 aj ja tam vidim jednoznacnu ciarku.. skus ten test ako ti baby radia a uvidis.. niekedy sa stava, ze zena ma ms aj niekolko mesiacov a je tehotna.. ja som tiez mala take slabulinke ciarocky na niekolkych testoch, doteraz ich mam odlozene.. aj priznaky som mala, ms mi meskala 4 dni a nakoniec som dostala.. tiez som rozmyslala nad tym, ci to nemoze byt mikropotrat.. stava sa to casto a zena to velakrat ani nezisti, ze bola tehotna.. v kazdom pripade ti zelam vela stastia, nech to vyjde tak ako si zelas 🙂

sara4665
19. sep 2014

@lienka265 hmm, dakujem..🙂 otestujem alebo pojdem k doktorke a dam vediet ako to dopadlo..este raz dakujem🙂)

lienka265
autor
29. sep 2014

ahojte zeny.. no ako ste na tom tento mesiac? uz testujete? 🙂

@sara4665 bola si u tej dr? ako si dopadla?

akinom7
29. sep 2014

Baby Ja som si robila tiez test,aj dost bab my tu povedalo ze je to tam....ale radost bola Predcasna...dnes prisiel menzes a som uplne bez nalady :(

adulienka16
29. sep 2014

@akinom7 ahoj ja som tehotenstvo zistila ked som bola az v druhom mesiaci.prvy mesiac som mala normalne menzes

akinom7
29. sep 2014

.
@adulienka16 ahoj...a skusala si aj v prvom mesiaci test?

adulienka16
29. sep 2014

@akinom7 ano vela krát a nikdy nic vzdy len 1 ciarka

karmela
29. sep 2014

@akinom7 tam už maš pekne viditeľnú čiarku.Moze sa stať ze ti pukla nejaká cievka tak krvacaš.Skus test aj teraz keď je ciarka silnejšia ako predtým tak si tehu a chod k Dr aby ta pre istotu pozrel.Drzim palce a vela stastia

akinom7
29. sep 2014

@karmela ked mam menzes k doktorovi? ....Ja som u neho este nebola odkedy som si robila test...chcela som pockat este

krasomila16
29. sep 2014

@akinom7 ale veď tam máš riadnu regulérnu čiarku. Skús testnúť zajtra, alebo pozajtra, či zosilnie. Niekedy môžeš dostať normálne ms a byť tehu a niekedy sa bohužiaľ takto tehu skončí hneď na začiatku. 😒

renca910
29. sep 2014

ahojte co si myslite o tomto?7DPO,8DPO,12DPO,ciarka je stale rovnaka a nesilnie...diky za nazory 😉

karmela
29. sep 2014

@akinom7 myslela som to tak,ze urob si test zajtra rano a keď bude testik silnejší ako bol,tak choď k Dr ze maš pozotivny test a krvacaš on už bude vedieť ci ta pozrie ci ti vezme aspoň krv.

karmela
29. sep 2014

@renca910 ťažko povedať este je asi skoro skús este mozno zosilnie testik 😉 zatial vidieť taky tienik

janaochi
30. sep 2014

@renca910 dievča, ak je to pepino, tak na to sa nespoliehaj, to sú falošní duchovia.Mne urobil oveľa silnejšie čiarky a tehotná som nebola. On takto bežne duchuje.Pozri. 😠

lienka265
autor
30. sep 2014

@akinom7 podla mna tiez jednoznacna ciarka.. chod radsej k dr ako ti baby radia.. budes si ista.. aj kamoska mala pri oboch tehu normalne menzes prvy mesiac.. drzim palce 🙂

lienka265
autor
30. sep 2014

@renca910 presne, aj mne pepino ukazoval takych duchov ako @janaochi a velakrat 😒 skus ine testy a uvidis..

lienka265
autor
30. sep 2014

baby, tak ja som tento mesiac ani nestihla testovat a uz som to dostala 😠 😠 😠 😠 dnes som len 25dc a uz vcera som zacala spinit.. tak zas je po nadeji ☹

renca910
2. okt 2014

@karmela
@janaochi
@lienka265
no su to pekne šity 😀
dnes som to dostala 😒

1valeria1
5. okt 2014

Tak pridavam aj moje testiky...prvy je piatok rano a druhy dnes rano....asi stoho nic nebude hm ?

katkaolejka
5. okt 2014

@renca910 Baby, ja používam len Mamatest Comfort z lekárne, je to najcitlivejší test, ešte nikdy ma neoklamal, viem, aké je to sklamanie, keď máte nádej, že sa podarilo a nakoniec je to falošný duch na teste.Držím palce, nech to nabudúce vyjde 🙂

barboritta
5. okt 2014

Baby poradte mi co si o tom mysliet.vo stvrtok mi vysiel test woman secret pozitivne,sice slabsie,ale ciarky urcite boli dve.potom gravitest v piatok aj dnes,negat.v piatok po limite duch.mam aj vela priznakov,ale ten negat.ma zmiatol.tak asi nic,vsak

karmela
5. okt 2014

@1valeria1 na oboch vidím duchov takže asi by som na tvojom mieste testovala nadalej 🙂 drzim palce
@barboritta treba skúsiť este iny testik najlepsie kúpiť tie co su v krabičke dva testiky 😉

barboritta
5. okt 2014

@karmela praveze tam boli dva,na oboch duchovia po vyschnuti.ale ten s ciarkou nebol duch,ruzova ciarka tak preto som zaskocena...

karmela
5. okt 2014

@barboritta akoze na oboch si mala viditeľne pozotivny test a na dalších robených neskôr už nebolo nič? 😨 Ked maš este Testiky odfot a pozrieme nato. 😉

karmela
5. okt 2014

@barboritta este by som predsa skusila další test a uvidis.Keď si mala viditeľne čiarky a potom slabli asi sa neudržalo a odišlo.Len mi to pride velmi skoro,lebo hcg neklesá hneď ze najprv je test pozitivny a na další den uz negativny 😖 drzim palce

barboritta
5. okt 2014

@karmela no najskor jeden urcite pozitivny,potom dva s duchmi kazdy o den neskor.dnes ale uz negat.ten pozit.ina znacka ako tie ducharske.a teraz vecer mam slabo ruzovy vytok a dost silne bolesti brucha.tak som zvedava...uz mam len jeden test 25 kovy...teda robila som uz vela testov ale toto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre