Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

karmela
5. okt 2014

@barboritta a kedy maš termín ms?

barboritta
6. okt 2014

@karmela v sobotu alebo piatok som mala dostat

julinka55
6. okt 2014

Co vy nato ?

1valeria1
6. okt 2014

Mate skusenosti s tymto testikom ? Myslite zeby to vyslo 🙂

andromeda10
10. okt 2014

Co poviete dievcata??

andzela16
10. okt 2014

babyyy pomooooc, co si myslite ?? 🙂

lienka265
autor
10. okt 2014

@andromeda10 jednoznacne ano.. gratulujem 🙂

lienka265
autor
10. okt 2014

@andzela16 tiez jednoznacne ano 🙂 a tiez gratulujem 🙂 pri prvom synovi som mala presne taku istu ciarku 😉
jaaaaj, baby, ako vam zavidim.. v dobrom samozrejme a velmi vam to prajem 🙂 bodaj by ste uz tu smolu pretrhli a zacalo sa teraz vsetkym snazilkam darit 🙂

smart27
10. okt 2014

aj vy tam niečo vidíte? spodný dnes vrchný včera

lauritka
10. okt 2014

@smart27 hmm no neviem.. mozno slabe.. ale tak pepino niekedy duchuje- skusit zase o dva dni 🙂

lula124
11. okt 2014

Zdravím 4ty deň mi mešká ms bola som však aj prechladnuta, s priateľom sme si ale vždy dávali pozor robila som si dnes ráno test, môže byť že som tehotná?

kudusko
11. okt 2014

@lula124 Gratulujem alebo radsej nie? Ale 🙂 😀 😵 si tehotna

andrejta
11. okt 2014

@smart27 nevidím tam nič 😒

1234lubka
11. okt 2014

@lula124 nieco sa tam miha ale nic to nemusi znamenat, aj ja som pri kazdom naznaku ducha myslela ze to vyslo...skus o dva tri dni 🙂

1234lubka
11. okt 2014

@smart27 nic tam nemas

lula124
12. okt 2014

@1234lubka
@kudusko dneska som dostala ms takže dúfam že to už bude v pohode 🙂

1234lubka
12. okt 2014

@lula124
No ty kokos...ale duch tam bol..vies ono je lepsie si robit test neskor..ono to mohlo byt zacinajuce tehu len sa neudrzalo....ja som mala na pepine 2duchy...ale tie testy uz kupovat nebudem....teraz musim stopnut snazenie, od januara budem kmenovy zamestnanecc tak trosku popracujem nech sa nieco uspori, nech sa trosku oddlzime...musim dat dokopycyklus lebo tento rok to je cista katasteofa...min mesiac pekne 34, teraz som uz 45 ci 46...stale mi to taklieta..pi

jajaaaaa
12. okt 2014

@lula124 no to ma podrz, bola som si ista ze si... ale asi to tak malo byt 🙂

lienka265
autor
14. okt 2014

@lula124 aj ja som si bola ista, ze je tam jednoznacna ciarka.. ale presne, bud sa neudrzalo, alebo si tehu aj napriek ms 🙂 skus si este spravit test co ukaze.. 🙂

blbovina
14. okt 2014

@lula124 ahoj, rozhodne ste tehotna. Tiez som mala taku slabu ciarku na teste pri malom.

khiarka
14. okt 2014

@lauritka ahoj vedela by si mi prosim poradit? dnes rano ( prvy den menzesu) som si spravila tehu test. mal po par sekundach dve ciarky . neboli sice plne ale zretelne. po pol hodine ta spravna ciarka zmizla. co si mam o tom mysliet? uz mi test duchoval ale ze uvudim zretelne ciarku a potom zmizne sa mi este nestalo.

lauritka
14. okt 2014

@khiarka fiha, to je sci fi .. a aka znacka ?

khiarka
14. okt 2014

@lauritka ja som to kupila vo svajci to nebude na slovensku znamy a tento je len na 25 ml/.. citlivost. Mam v rezerve este clear blue dnes somsa len nevedela dockat tak som testla ten slabsi ale vysledok ma sokoval este si to nepocula?

lauritka
14. okt 2014

@khiarka no zeby takto zmizla ciarka teda nie 🙂

khiarka
14. okt 2014

@lauritka neviem ci to bolo tym ze kym bol este vlhky asi pol hodky ciarka tam bola a ked uschol proste zmizla. teraz je len vidiet duch ducha

khiarka
14. okt 2014

@lauritka znacka schwangerschaftstest coop vitality asi ti to nic nepovie

lauritka
14. okt 2014

@khiarka 😕 no neviem.. a fotit sa neda ?

wanessa_47
13. feb 2015

Myslíte, že sa môžeme začať tešiť? 🙂

erikavasko
21. feb 2015

co poviete na toto a robila som si to vcera

erikavasko
21. feb 2015

@wanessa_47 samozrejme je to tam a držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre