Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

erikavasko
2. máj 2015

baby vidíte tam niečo ja si myslím že ano ale dufam že to bude lebo sa snažíma dobrý pol roka a zatial sa nam nedarí tak som zvedavá

cirilka
20. máj 2019

Dobrý deň,potrebujem radu.Na budúci týždeň by som mala dostať ms,no predvčerom o 13:15 som si robila tehotenský test a bol tam duch.A včera poobede a dnes ráno tam už nič nebolo.Poradte mi Dakujem

cirilka
20. máj 2019

A prsia ma bolia už dva tyzdne

c_est_la_vie
20. máj 2019

@cirilka ked ti ciarka zmizne cakaj menstruaciu, babatko sa neuchytilo

patka182
11. júl 2019

Prosim poradte podla vsetkeho som mozno 3tt vidite uz nieco? Mam rozne priznaky byva mi zle rano bolest podbruska a vajecnikov sem tam prsia a mozno sa mi len zda ale aj viac citim veci test v skutocnosti lepsie vidiet

claude12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalalili22
27. dec 2019

Ahojte dievčatá. Chcem sa poradiť či to podľa vás niečo znamená ..? Snažíme sa už pár rokov a veľmi túžime po bábätku. Mrska mi mešká 5dni. Vďaka za odpovede

evuska135
27. dec 2019

@lalalili22 tak druha ciarka tam je urcite, sprav o par dni ci bude silnejsia 🙂

lalalili22
27. dec 2019

@evuska135 áno skúsim, ďakujem 👌

lalalili22
27. dec 2019

@evuska135 naživo je výraznejšia , ale fotka je fotka no uvidíme o pár dní a či sa niečo zmení ..ak nie po novom roku pôjdem na gyn

evuska135
27. dec 2019

@lalalili22 ja som mala pred 2tyz troska silnejsiu teraz uz su silne dve, no ja sa chystam tak najskor v 8tt az k dr

cirilka
27. dec 2019

Mne sa tiež ukázal duch a mám slabé ranné a nočné nevoľnosti ale nevraciam iba ma napne.Bolia ma prsia ale strasne,a v podbrušku cítim jemne pichanie.

lalalili22
27. dec 2019

Ja mám príznaky ako na krámy ale neprišli a neprišli a teraz už len občas ma popichava v podbrušku a prsia sú citlivejšie ale niesu až také obrovské jak zvykli byť keď som mala pred menzesom. A pachy mám veľmi citlivé a príde mi tak zle trocha niekedy ale nič hrozné.. uvidíme o pár dní ale netuším či vôbec som a aj keby neviem v ktorom TT som pretože si to nepíšem 🤷🤣😂

lalalili22
28. dec 2019

Dnešný test 🤷

lalalili22
1. jan 2020

Je to tam 🍀 zázraky sa dejú ,🙏 vďaka Bohu. Už len sa modliť aby sme to dali do víťazného konca. Prajem každej jednej z vás aby to vyšlo 👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre