Sú tu nejaké rodičky z Grécka?

vikaki
6. okt 2010

ahojte tehulky,zijem 7 rokov v grcku,prve dieta som porodila v greckej nemocnici a bola to hruza.Teraz som v 25.tt a chcela som ist rodit na slovensko,no som na rizikovom,tak nesmiem cestovat,zostava len zas porodit tu ☹ .Do nemocnice uz moc nechcem,mam otrasne spomienky na prvy porod a klinika je sice super,ale porod stoji od 1600 eur a viac...takze uvazujem,co vymyslim...Je tu niekto kto ma podobne skusenosti a zije v grecku?

latvia
6. okt 2010

@vikaki je tu jedna grecka tema, verim ze ta medzi seba vezmu, aj ked niesi ceska, tak im skus napisat 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/cesky-v-re...

vikaki
autor
8. okt 2010

@latvia velmi pekne ti dakujem za link ktory si mi poslala,skusila som tam napisat,uvidim ci sa niekto ozve...dakujem

cheequix
23. dec 2010

@vikaki : ahoj, ja teraz tiez zijem v GR a hoci je este skoro, uz s manzelom rozmyslame, ci rodit tu alebo na SK. Pocula som o roznych skusenostiach s porodmi v GR - dobrych aj zlych, ale mne aj tak vychadza viac, ze rodit pojdem na SK 😒 Zijes priamo v Atenach?

vikaki
autor
24. dec 2010

@cheequix ahooj ,nie v athenach...my byvame v pristavnom mestecku Keramoti=20 min.trajektom od Thassosu.....Ja som v grecku uz raz rodila...bola to hruuuuza,teraz som chcela na slovensku,zial,som na rizikovom koli krcku=co mi ho tu grecki doktori poskodili pri prvom porode prisavkou.....takze nemozem cestovat na slovensko ☹ ...uz to mam za malo=som na zaciatku 9.mesiaca...budem rada ked sa ozves....ahoj a pekne sviatky

zvedavamt
28. feb 2011

ahojky
vidim,ze si grecky porod zvladla 🙂 mala ma mesiac , krasne
nas to zase caka a kazdu chvilku.
robila som dulu sestre pred 2 r v greckej porodnici, no iny zazitok
som zvedava co nam teras pripravia za prekvapenia, zatial sa tahame s urcenim terminu, bol jej presunuty o tyzden skorej na sobotu a ked nic,tak vraj plati ten povodny 😀
sestra nekce ist skorej ani za nic, ale ju furt tahaju na pasy, ze kazdy den by mala ist. ale trepat sa do mesta / Giannitsa/ a za 14 evri pol dna v nemocnici ☹
juj,uz nech ju ma doma - malu Annu

elenaki
17. okt 2011

Ahojte mamicky ja som v GR 17 rokov a mam za sebou jeden porod v nemocnici a vsetko bolo super.Rodila som v Thessalonikach v Papageorgiu a fakt nemozem sa stazovat.Podla mna 3000 eur za sukromne kliniki su vyhodene peniaze.

lubica4444
6. okt 2013

ahojte, chcela by som sa opýtať, rodila som na SR a neviem či mám nárok na nejaké pôrodné alebo príspevok z Gr...na bábo....dostávajú tam niečo mamičky?....či je to úplne niečo iné ako na SR?....

nunus11
21. okt 2016

Baby je tu niektorá z Vás, ktorá žije priamo v Thessalonikách...vyzerá to tak , že by sme sa tam mali presťahovať celá rodina, a potrebovala by som nejaké informácie príp. nejaké spriaznené duše... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre