Mám troch synov a je to pre mňa najväčší dar

adeli79
5. apr 2016

Akurát pozerám, že je tu veľa tém, či si nechať druhé, tretie, štvrté dieťa....
A tak len mám potrebu napísať, že my máme 3 deti, troch synov a je to pre mňa ten najväčší dar na svete. Neviem to presne vyjadriť, ale narodením tretieho syna u nás doma všetko do seba zapadlo ako puzzle. Proste tam ten tretí človiečik akoby chýbal a v deň, ako sme sa vrátili z pôrodnice, bolo zrazu všetko kompletné. Asi pre každú rodinu je ideálny iný počet detí, u nás sú to tieto naše tri poklady. Bývajú aj ťažké chvíle, niekedy padám od únavy ešte skôr, ako oni zaľahnú do postele, veľakrát sa nám všetci traja v noci presťahujú do našej manželskej postele, niekedy sa hádajú, občas neposlúchajú 😝 Veď ako všetky deti. Ale neviem si predstaviť, že by som ich nemala.
Ak máte chuť, napíšte, ako to máte vy. 🙂

jana_eyre
6. apr 2016

@valy ale iste, ja s tym tiez ratam, ze to nebude jednoduche - tak ako to nie je vzdy jednoduche ani s jednym dietatom.. ziadna vychova nie je jednoducha aj preto v mojom uplne prvom prispevku vravim o obavach, co mam uz teraz 🙂

ale v takomto kontexte "3,4 deti su vela, po vsetkych strankach ci uz psycgickej fyzickej financnej...denne je tu plno tem a diskusii o tom ake je to tazke pre zenu ked jej muz nepomaha napr." si to vobec nemyslim.. je to silno individualne ako pises.. ale neznasam zovseobecnovanie a o tom som pisala..

xenia2
6. apr 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@jana_eyre nic nie je jednoduche v tejto dobre, ale treba si so vsetkym poradit a ist za kazdym dalej

valy
6. apr 2016

@jana_eyre hej, mas pravdu

adeli79
autor
7. apr 2016

ako ste sa pekne rozpísali. 🙂 my by sme štvrté ešte prijali, len ja už nemôžem mať ďalšie detičky. a aj ja cítim, že s vekom vládzem menej, ale na druhej strane viem, že ma chalani dobíjajú. oni sú moje energeťáky.

drahusa2
7. apr 2016
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@adeli79 to je krasne ze mate 4 deticky, musi to byt kopu radosti 🙂

fuska
7. apr 2016

@drahusa2 Ma tri. 😀 Ale to je jedno.

drahusa2
7. apr 2016
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@fuska som si to zle precitala a nepozerala som jej prosil kolko ma deticiek.. chybicka sa bloudila 🙂 ale aj tri je pekny pocet 🙂

stanib
24. jún 2016

Ahojte dievcata , pripajam sa do skupinky s tromi chlapcami ! Teda treti este len na ceste, komentare pocuvame tiez vselijake, a casto to tazko padne, hlavne s tymito tehotenskymi hormonmi 🙂 ale hlavne je ze s muzom sa tesime, rozumieme si, aj chlapci sa tesia na brachu. Hlavne nech su zdravi !!! Takze s hlupakmi, zavistlivcami a nechapavcami netreba stracat cas !!! Drzim vsetkym kralovnam s troma princami palce !