Mamičky, ktoré majú dve detičky. Chystám sa rodiť - má prísť dcéra za mnou do pôrodnice?

bibih
27. dec 2018

Mamicky, ktore maju dve deticky, chcem sa opytat z Vasich skusenosti, je lepsie, ked dcerka 2,5 rocna naviazana na mna dojde s muzom do porodnice pozriet sa na mamku a braceka? alebo radsej az potom v den odchodu? bojim sa ako by zvladla to, ze bude musiet odo mna odist s ockom naspat domov, ked ma tam uvidi.. ci nebude lepsie, ak ma tie dni neuvidi vobec? ci sa jej nebude tak lahsie fungovat? dakujem

lilka5566
27. dec 2018

Zalezi aj od nej ci je bez teba smutna alebo v pohode. Ak by mala robiť nejaké hystericky výstupy pri odchode asi radšej nechať doma. Moja chodila za mnou ale ja som to horšie znášala ako ona, troska si po ceste poplakala ale ináč vôbec, len ja som vyplakavala ako blázon 😁
Chodili každý deň s nou.

biba12
27. dec 2018

Ahoj, môj mal necelé tri a bol ma pozrieť a to je na mňa veľmi naviazaný. Bol v pohode, povedali sme mu, že mama išla pre bračeka do pôrodnice, že tam s ním 4 noci ostane a príde domov. Závisí od dieťaťa ako to spracuje, ja si myslím, že najlepšie to posúdiš Ty.

hettinka
27. dec 2018

@bibih dcéra mala 5, keď sa narodil mladší a do pôrodnice som ju neťahala. Brata videla až doma. Všetko v pohode, vzťah majú výborný.

pininka
27. dec 2018

Nás syn bol trocha smutný, aj slzičky boli, ale išiel domov v pohode s mužom. Sme mu vysvetlili že mamka je za pár dní doma. Ale to mal 4 roky.

asia83
27. dec 2018

@bibih Aj preto som chcela, aby dcéra bola väčšia, keď príde na svet súrodenec. Pri tak malej (2,5 roka) by mi srdce puklo bez nej. Určite by som chcela, aby ma prišla pozrieť.

deti95060810
27. dec 2018

moja mala 2 roky a 4 mesiace a odišla v pohode...horšie to bolo pri ďalšom keď mala 4 roky...to znášala nejak horšie aj keď neviem prečo....😉

deti95060810
27. dec 2018

@asia83 moja jedna mala 18 mes. a zvládla to v pohode...keď musíš rodiť tak musíš ...

mrkvicka060
27. dec 2018

@bibih moj mal 2r 3mes, ked sa narodil druhy syn a bolo to v pohode, boli ma pozriet kazdy den, prvy den bez problemov, druhy den trosku slzicka ale tato sa postaral, odviedol pozornost a bolo super. Tretikrat tiez v pohode. Ale ty si musis poznat dieta, je to individualne. To tebe bude aj tak najviac smutno, ked budu odchadzat.

kukulienka83
27. dec 2018

Pre mňa to bolo ťažšie než pre krpca, mal tiež 2,5 keď sa druhý narodil. Revala som s každou návštevou... A on tiež... Skúste raz a uvidíš

asia83
27. dec 2018

@deti95060810 To ma teší. 😊 My sme začali pracovať na druhom až po druhých narodeninách malej, ja som vyslovene nechcela, aby bola taká malá pri narodení druhého dieťaťa.

iveta143
27. dec 2018

moja dcerka uz sice mala 4 roky, ked sa narodil bracek, ale i tak bola na mna naviazana...preto som jej uz posledny mesiac pred porodom stale vysvetlovala, co bude, ked to pride...a potom sa s tym nejak stotoznila, a ked odchadzali z porodnice domov odomna, ja som to tazsie znasala 🙂

jatva
28. dec 2018

Prostredny mal 20 mesiacov, ked sa mu narodil braska. S muzom ma do porodnice odviezli a kazdy den (t.j 2x) boli u mna. Synovi sa na izbe velmi pacilo, maly bracha ani ja sme ho skoro nezaujimali, radsej sa tam hral s kuchynou :D ak zaplakal, tak kvoli tomu, ze sme mu nedovolili 20x otvorit chladnicku 🙂 zvladali to chlapi moji statocne 🙂