Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy? Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť s Nutrilonom. Používate aj vy klasický Nutrilon?

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Pronutra nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/pronutra

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

zuzkavel
3. okt 2017

Moja dcera pie od cca 4 tyzdna zivota Nutrilon, nakolko som nemala tolko stastia a nemohla som riadne dojcit musela som siahnut po alternative, sadlo velmi dobre a odvtedy je nutrilon nasou beznou sucastou kazdeho dna. Dokonca ma moja dcera 4 roky a stale si ho pyta vecer pred spanim. Skuali sme prejst aj na obycajne mlieko avsak bez uspechu. Po porade s detskou lekarkou sme sa rozhodli pokracovat uskodit jej nemoze a nakolko jej chuti nevidim na tom nic zle, ved aj my sme kolkokrat pili sunar aj do 7 rokov a nik sa nestazoval. Som rada ze Nutrilon nam pomohol aj pri budovani imunity, dcera bola realne chora az ked mala 3 roky a aj priebeh danej choroby nebol hrozny, sama lekarka chvalila ze je na tom velmi dobre urcite mal na tom zasluhu aj Nutrilon s jeho bohatym zlozenim a podobnostou k materskemu mliecku.

luckajanko
3. okt 2017

Používame Nutrilon ako doplnok kojenia. Môj synček má dva mesiace a vďaka Nutrilonu prespí celú noc. Vyskúšali sme aj iné mliečka ale jedine z nutrilonu ho nezapeká a chutí mu. Odporúčam aj ostatným mamičkám ktorým sa zdá že majú slabšie mliečko.

petra0017
3. okt 2017

Od malička ľutujem ,že sme hneď nedali toto mlieko a trápili sme sa,toto mlieko je proste jednotka čoskoro 4r a sme stále na ňom závislí

katras13
3. okt 2017

Mám 16 mesačné dieťa, kojila som ho do 8 mesiacov, jedného dňa som si bohužial zlomila nohu a museli ma aj operovať, takže som mala lokalnu anestezu, a s kojením som sa čiastočne i s plačom kvôli malému rozlúčila. Manžel musel ostať doma a naučiť piť dieťa z flašky. Prvú značku zvolil Nutrilon a neľutujeme, pretože nášmu malému veľmi chutí aj ho dokonale zasýti. Jeden krát sme použili sunar aj bebu a vobec to nechcel, beba mu nechtuila a sunaru vypil 3 krát viac ako nutrilonu zvyčajne. Je krásne pozorovať ho večer keď dopiju flašku a láskyplne a mlsne zamľaská a usmeje sa 🙂

pidicek
3. okt 2017

Dobrý deň,
Som mamičkou dvoch detí, Martinka 👦 2,5 roka a Emmky 👧 11 mesiacov.
Oceňujem na Nutrilone najmä to, že im dávam po materskom mlieku to najlepšie mliečko, pre ich rast, vývoj, vývin, imunitu. Nikdy som nemala toľko materského mlieka, aby som mohla iba kojiť, čiže moje deti pijú Nutrilon od narodenia. Toto mliečko oceňujem aj preto, že vďaka nemu deti neboli a nie sú nikdy hladné, mali dobré zažívanie, pekne rástli... A najmä starší syn si ho neváha vypýtať aj niekoľkokrát denne, takže v jeho mene oceňujem aj chuť 😀.
A nesmiem zabudnúť predsa na to, že keď je dieťatko spokojné, sú spokojní aj jeho rodičia, takže veľká vďaka náš milý a obľúbený Nutrilon 🌹.

zuzu6612
3. okt 2017

Dcerka pije Nutrilon od jej 3 mesiacov dodnes. Má 16 mesiacov a veľmi jej chutí. V dnešnej dobe je ťažké vybrať si zo širokej ponuky umelých mliek. Po problémoch s dojčením som od začiatku zvolila pre dcérku značku Nutrilon. Keďže som farmaceut, bol pre mňa výber mliečka o to jednoduchší. Najmä kvôli zloženiu Nutrilonu a pozitívnym ohlasom mamičiek, s ktorými som v práci prišla do kontaktu

marlenka222
3. okt 2017

Dobry deň. U nás je Nutrilon hlavne o dostupnosti- každá lekáreň, každý supermarket má možnosť kúpy. Je to omnoho lepšie ako značky ďaľších výrobcov, pre ktorých mlieko.by som bola odkázaná jazdiť 20km do veľkej drogérie.

tatianasevcikova
3. okt 2017

Aj keď ma mrzi že sa mi nepodarilo maličku dojčiť som šťastná že, som jej našla správnu, zdravú a chutnú náhradu❤...pamätam si ako plakávala od hladu alebo od bolesti bruška...a potom sme našli to pravé mliečko pre ňu. Stále si ho vychutnáva..keď vidím s akou chuťou pije to je pohľad. Na nutrilon nedám dopustiť....som spokojná s kvalitou aj cenou💙💙

kika2111
4. okt 2017

Moj Elias je na nutrilone od 4.mesiaca,nemala som dost mliecka a on bol uplakany.nutrilon bola najlepsia volba,nikdy nemal problem.Som vdacna,ze existuje moznost ako dat dietatku to druhe najlepsie,ked uz maminka nemoze dat,aj ked chce.Nutrilon odporucam vsetkym svojim kamoskam,ktore to potrebuju.

zaba9
4. okt 2017

Nutrilon som pouzivala uz pri prvej dcere pred 12 rokmi. Sadol jej,nemali sme ziadny problem. A teraz,ked mam tretiu dcerku,vyber bol jasny. 🙂 Rovno sme siahli opat po Nutrilone. 🙂

katkakam
4. okt 2017

Po ukonceni dojcenia v 14 mes. mi dcera odmietala vsetky ponuknute umele mlieka a flase az sme sa nakoniec dostali k nutrilonu. Vecer ochutnala a vypila asi 50ml. Pre nas velky uspech. Nachystala som ho na noc a ked sa rano zobudila ukazala mi na flasu so slovami "mnam mnam" a bolo to jasne. Nutrilon sadol aj na brusko.

dressy22
4. okt 2017

Nutrilon bol pre nás od začiatku jasná voľba. Aj keď túžba po kojení bola veľmi silná, zdravotné dôvody mi nedovoľovali kojiť viac ako 3 mesiace. Keďže som mala mnoho dobrých recenzií od iných mamičiek práve na Nutrilon, ani som nerozmýšľala, čo zvoliť pre dcérku. Nikdy sme s mliečkom nemali žiadne problémy, dcérke veľmi chutí, a síce už bude mať 2 roky, stále bez neho nevieme večer zaspať. V porovnaní s ostatnými mliečkami sa mi páči konzistencia a vôňa a taktiež zloženie, ktoré som starostlivo porovnávala aj s ostatnými. Je pravda, že sme na žiatku skúšali aj iné mliečka, ale dcérka mala dosť akútne zažívacie problem, takže sme sa vrátili k "overenej klasike". Určite voľbu neľutujeme a nie je nič dôležitejšie ako prospech a zdravý vývin dieťatka. Zároveň, a to je snáď to najdôležitejšie, za 2 roky dcérka nebola ani raz chorá, myslím, že to je dostatočný dôvod voliť práve Nutrilon 🙂🙂🙂

ludmila278
4. okt 2017

My sme pri vybere kvalitneho umeleho mlieka nezvazovali nic ine, pretoze toto mliecko ma asi najlepsie recenzie a uplne nasnu synovi vyhovuje, krasne rastie a prospieva, takze pri nom zostaneme a urcite ho budeme aj odporucat inym mamickam.

tancik
4. okt 2017

Dobry den Nutrilon Pronutra pijú moje detičky Matusko (2)a Simonko(1).
Veľmi som chcela dôjdite, ale bohužiaľ to nešlo.Mala som cisársky rez dieťatko bolo veľké a moje mlieko nestačilo, tak som zvolila toto mlieko.Skusili sme i HA mlieko Nutrilon i AR mliecko Nutrilon dokonca i vanilkove Nutrilon mliecko.Vratili sme sa ku Nutrilonu Pronutra.Pri mladšom synovi som to zažila opat cisársky rez , malo mlieka, zápal bradaviek a velke dieťa okamžite som siahla po Nutrilon Pronutra.Spokojnejsie dieťa som snad ani nevidela.Odporucam toto mlieko kvôli zloženiu, kvôli znášanlivosti,dostupnosti, spokojnosti dieťaťa a neposlednom rade i vás mamičiek.Nutrilonu som vďačná, že som to tak zvladla, lebo dve deti po sebe a hladné je ťažká situácia.Po vypiti mlieka boli spokojní.

skajka204
4. okt 2017

Dobrý deň. Keďže som po akútnej sekcii tak som mala už od začiatku problém s laktaciou,preto nášho synčeka museli uz v pôrodnici formovať Nutrilonom. Toto mliečko sme zvolili aj naďalej na odporučenie našej pediatricky. Keď sa mi mlieko ani po mesiaci nepodarilo rozbehnúť ostali sme úplne na tomto mliecku. Synčekovi chutí. Nikdy ho z neho nebolelo bruško. Má už 8 mesiacov a stále mu chuti a určite dlho aj bude🍼

m0nchichi
4. okt 2017

Od zaciatku ako sme presli z materskeho na UM som o inom ani neuvazovala. Overena znacka. dobre skusenosti mamiciek a dokonca i od rodinnych znamych, dnes ma dcera takmer rok a pol a stale ho pijeme 🙂 Zacinali sme s Nutrilonom AR a presli sme postupne k Pronutra. Nikdy sme nemali ziaden problem a preto planujem dcerke davat Nutrilon i nadalej 🙂

motylik_127
4. okt 2017

Dobry den 🙂 tak pre nas bol Nutrilon jasna voľba hneď od narodenia a ani som nad inou znackou neuvazovalola. Dcerke chutí ako mliecko, tak aj ryzova kasicka. Viem, ze sa na Nutrilon mozem kedykoľvek spoľahnúť 😊

tinka1993
4. okt 2017

Pekný deň prajem 🙂 ako sa Tobias narodil tak mu v nemocnici dávali iné mliečko ako Nutrilon, nemohla som kojit tak sme od začiatku na umelom mlieku.. skúsili sme asi 3 druhý mlieka ale ani jedno nesadlo, až na Nutrilon, ktoremu sme verní doteraz a to bude mať Tobi už rok 🙂 teraz prechádzame na Nutrilon pronutra 3 , tak verím že budeme naďalej spokojní 🙂

dudus50
4. okt 2017

Dobry den, po mojej akutnej operacii musela dcerka behom par hodin prejst z plneho dojcenia na plne krmenie umelym mliekom. Nutrilon Pronutra bola prva volba a nastastie jej okamzite bez problemov sadol. Je zdrava, prospieva, chuti jej a nakolko sa ani po mojom zotaveni nepodarilo uz k dojceniu vratit, s touto znackou pokracujeme a teda nemame ziadny dovod menit.🙂

nataly160
4. okt 2017

My už máme tretie bábätko a pri nej vyhral každopádne Nutrilon, nakoľko mi odišlo mlieko a vyskúšali sme mnoho značiek no Nutrilon u nás vyhral, nemá žiadne ťažkosti a už sme skúsili aj kaše z tejto značky a to tiež iné nechce. Pre nás je to top.

carmen238
4. okt 2017

Nutrilon sme si zvolili ako počiatočné mlieko pri synčekovi. Aj keď som dojčila mali sme doma menšie balenie v prípade keby bolo mliečka málo a vyplatilo sa, keď začal večer štrajkovať tak sme museli použiť Nutrilon. Synček mal od prvého mesiaca koliky a väčšina mamičiek ma presviedčala, že je to z Nutrilonu, ale neverila som tomu a pokračovali sme aj naďalej s Nutrilonom a ostali sme mu verní aj teraz pri dcérke. Nás Nutrilon nesklamal a vždy je naša prvá voľba 🙂

davidulo
4. okt 2017

Mám dve detičky a kojila som krátko,takže obaja pili nutrilon.starší syn asi až do 3 rokov 😉a dcérka 1rok pije nutrilon pronutra ☺.je spokojná a my tiež ☺

nikolik2512
4. okt 2017

Urcite kazda z nas mamiciek chce pre svoje dietatko najlepsie volbu ked nema moznost kojit u nas ta volba bola Nutrilon ani som na zaciatku nerozmyslala nad inou volbou,nakolko mam 3 deti a kazde jedno pilo nutrilon ,svoj vyber som nikdy nelutovala a odporucala som ho dalej kamaratkam-🙂vyhra by nase zlaticko Robka velmi potesilo pretoze mu nutrilon velmi chuti-🙂

agataaghova
4. okt 2017

Toto mliečko som používala už pri prvom synovi a som mu verná aj pri druhom synovi. Iné sme ani len neskúšali, osvedčilo sa nám. Mňa od prvého momentu presvedčilo hlavne zloženie, to že obsahuje vitamíny na podporu imunity, páči sa mi aj zloženie, ktoré je podobné materskému mliečku, ani jednému môjmu drobcovi nezaťažovalo žalúdok. Presvedčilo ma aj preto, lebo obsahuje Omega 3 mastné kyseliny, čo je dobré pre vývoj mozgu, pamäti, myslenia. Jednoznačne chcem pre svoje deti len to najlepšie, preto som si vybrala Nutrilon, i keď popravde sú aj lacnejšie mliečka, no Nutrilon stojí za to.

juli313
4. okt 2017

máme 6 mesiacov a na Nutrilone sme mesiac kvoli nedostatku mlieka. je to pre nás skvelá voľba, bála som sa zavist UM ale malý ho velmi dobre znáša a dobre ho zasýti. celú flasku vypije za moment. nemali sme ziadne problemy s travenim. som rada ze som na prvykrat natrafila na fakt dobre mlieko 🙏🙏

gabika20
4. okt 2017

Ja som pri dcerke (nedojcila som zial vobec) v roku 2009 pouzivala Nutrilon HA, nakolko tuto znacku pouzivali aj v porodnici a takisto manzel je alergik tak mliecko bolo aj na predpis..Teraz pri synovi 10mesiacov uz aj kojim a mlieckom Nutrilon dokrmujem. Zo zaciatku sme mali Nutrilon HA a po polroku sme presli na Pronutra. Maly ho toleruje dobre, chuti mu velmi. Vyskusali sme aj kase Nutrilon a bez problemov.

dada318
4. okt 2017

aj prvá dcéra - nedostatok mlieka (veľký papač) aj druhá dcéra - rovnako - málo mlieka (veľký papač) nabehli na nutrilon a nemali sme ani jediný problém - žiadne alergie, koliky, vracanie, hnačky, vôbec nič 🙂 oceňujem praktické balenie s odmerkou a s tou srandou v jednom rohu, kde si odmerku viem pekne ošuchnúť, aby bola zarovnaná (škoda že na HAčkách to nie je) takisto oceňujem že sú dostupné aj v potravinách, nie len v lekárňach a občas kúpim aj PROFUTURA (je predsa len trošku drahšie 😕 ) a tam zas oceňujem že bojuje proti detskej obezite a mnohým iným veciam 🙂 dobré je aj to malé balenie - vhodné napr. do kufra na výlet 🙂

siimonkaa6
4. okt 2017

Nebudem sa príliš rozpisovať... Už v nemocnici som nekojila . 🙂 mala som málo mliečka od začiatku .. :( maličky v nemocnici papal Nutrilon Ha ,, 🙂 Keďže v ten deň ako sme šli domov, som už nemohla zohnať Nutrilon Ha, siahla som po Nutrilone Pronutra .. 🙂 nakoľko nie sme alergici Nutrilon Pronutra je pre malého ako stvorený .. Synček ho zbožňuje... Vôbec nemal problém s výmenou mliečka .. 🙂 V noci spinkáme perfektne.. 🙂 prespíme pekne celú noc .. 🙂 Papaním Nutrilonu Pronutra maličký 4 mesačný Alex krásne priberá a rastie ako by mal .. 🙂 Nikdy som neľutovala to, že som si Nutrilon Pronutra vtedy vybrala, aj keď som mala iné možnosti. A keby sme sa dostali späť v čase, vybrala by som si Nutrilon Pronutra zas a zas. Nutrilon Pronutra bol Láska na prvý pohľad .. 🙂 Nie len kvôli perfektnému vzhľadu .. ale aj jeho zloženie bolo úžasné .. 🙂 A pre svoje dieťa chcem len to najlepšie a kvalitné mliečko .. 🙂 Preto budem aj naďalej voliť a odporúčať Nutrilon Pronutra.

zuzuzuzka
4. okt 2017

Moja starsia dcera mala ako batola reflux, tak sme vyrastali a prospievali na Nutrilone AR od roku 2007, vdaka ktoremu dcera tolko nevracala a pekne priberala, a tak pri druhej dcerke som ani na sekundu nezavahala aku znacku mlieka budem pouzivat. ;) ostala som Vam verna a za dakujem za to, ze ste 😍