Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy? Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť s Nutrilonom. Používate aj vy klasický Nutrilon?

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Pronutra nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/pronutra

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

lienka142142
4. okt 2017

Ahojte ,my Nutrilon papame cca od pol rocka. Najprv AR ,koli refluxu ,ten drobcovi jediny sedel,netrapilo ho po nom brusko.Teraz papa Nutrilon Pronutra,ktory mu veeelmi chuti a navyse krasne vonia.Drobcek nema po nom ziadne problemy,je spokojny,vysmiaty.Zacali sme s nim na odporucenie rodiny ,vsetkym detickam zatial sadol najlepsie. Pre kazdu maminku ,ktorej dietatko je na UM je to maturita ,zvolit spravne mliecko,za nas je Nutrilon Pronutra TOP !🙂

liiily
4. okt 2017

Nutrilon Pronutra bola pre nás prvá voľba po tom čo som po 2 mesiacoch stratila mliečko , o 2 týždne má naša princeznička 2 rôčky a stále jej chutí 🙂 nemali sme z neho žiadne tráviace problémy. Pijeme aj s vanilkovou príchuťou 👍

trubi
4. okt 2017

Najviac oceňujem, že malý je spokojný. Mlieko nám sadlo bez problémov. Prešli sme s Nutrilon HA. S touto značkou mám len dobré skúsenosti

petrazkn
4. okt 2017

Nutrilon ProNutra pili obe moje deti a prospievali velmi dobre a ja som ocenila ze ich neboleli bruška.Podla mna je to TOP medzi umelymi mliekami a je kvalitne.Nepatri medzi najlacnejsie ale nelutujem, ked matka nemoze dojcit nemala by lutovat peniaze na kvalitne mlieko.Moja dcera aj ked uz dovrsila 3. rok, svojho mlieka nechce vzdat takze u nas kazde rano robime 🍼 Kupujem Nurilon Pro Nutra 5 🙂

ivsinka
4. okt 2017

Nas Maximko zacal najskor papkat nutrilon ha a velmi mu chutil a tak sme pomaly a isto zostali u tejto znacky a to uz budeme mat v januari 3 rocky. Zdrava, chutna papanicka....

marika05
4. okt 2017

Ked sa malinka narodila tak sme sa dojcili cca 6 mesiacov,odcestovali sme na dovolenku a zmena a veskere vplyvy nas donutili siahnut po um,vyberali sme mliecko ktore kupime aj u nas aby sme nerobili soky malemu telicku,nutrilon nam hned sadol a sme mu verní do teraz a to uz ma mala 21 mesiacov.Mozem posudit ,ze ma izaj dobru imunitu a aj sa lahsie zo vsetkeho dostava,za nas urcite ano a velka spokojnost 🙂

gabrielita3
4. okt 2017

My sme verny nutrilonu prva dcerka teraz ma 2 roky a 3 m doteraz este pije nutrilon 4 pronutra vanilka a velmi jej chuti .. krasne vonia ked jej ho zarabam vzdy ochutnam a chutovo je mnam 😊 syncek tiez pije nutrilon ale on ma citlive brusko takze pije nutrilon comfort 😊

magdalenkad
4. okt 2017

S Nutrilonom sme začali ešte v pôrodnici. To bol Nutrilon HA,tak sme s ním pokračovali. Maličký z neho nemal žiadne nežiadúce účinky,skôr by som povedala,že sa nevedel dopapať. No a keď trošičku povyrastol,prešli sme na Nutrilon Pronutra,s ktorým som takisto max. spokojná a verím, že malinkému dávam plnohodnotnú výživu...

martinam1812
4. okt 2017

Malá si naň rýchlo zvykla a je cenovo dostupný a dá sa kúpiť či už v drogérii alebo v nákupných reťazcoch a bez problémov ho zoženiem keď ho potrebujem. Máme už viac ako dva roky a dcére chutí a nechce sa ho vzdať 😝 🙂

z3
4. okt 2017

Mne bol nutrilon doporuceny nasou pediatrickou a maly si nan hnd zvykol bez akychkolvek problemov. A aj ked ma uz rok a pol ani som neuvazovala o zmene mliecka. Chcem dat svojmu dietatu to najlepšie a viem ze nutrilon tym je 🙂

sunnytt
4. okt 2017

Ked sa malicka narodila tak sme sa velmi trapili s kojenim. Bohuzial sa nepodarilo. Bola som velmi nestastna ake mala musela papat tak som hned kupila nutrilon pronutra. Malej velmi chutil. Zacala krasne priberat. Nie som zla matka pretoze nekojim 🙂. Teraz ma polroka este vobec nebola chora. Ziadne problemy z bruskom. Pre nas je nutrilon jednoznacne topka. ❤

lienka525
4. okt 2017

My mame rok a pol a pijeme nutrilon od 11 mesiacov..skusali sme aj mliecko good sleep..nutrilon je mliecko ktora nam sdli a nerobi ziadne bruska bolenia

tutiynka
4. okt 2017

chuti nam najviac ,, Nutrilon je top 👍 u nas 🙂

kulzuz
4. okt 2017

Kedze sme malo priberali, tak nam lekarka prikázala prikrmovat. Nutrilon nam hned sadol.

victory7897
4. okt 2017

My pijeme od prveho dňa dodnes mliecko nutrilon pronutra,nebol nikdy problem ani snaha zmeniť značku,sadol nam..uz mame číslo 4 a stále si rad da maly aj ránko s grankom k ranajkam...

lulita
4. okt 2017

Pri synovi som nemala dostatok mliecka tak bol od narodenia prikrmovany nutrilonom pronutra a od zaciatku nam najviac vyhovoval a zasytil jeho brusko nutrilon papal do 18mesiacov. 🍼Teraz mam 9 dnovu dcerku a tiez je prikrmovana,no po skusenosiach s dokrmovanim synceka som uz rovno siahla po tejto xnacke kedze sa nam osvecila a dcerka vyzera byt spokojna(ved posudte sami foto este z nemocnice)takze nas vy vyhra urcite potesila. 🙂

lividob
4. okt 2017

My dokrmujeme nutrilonom ar od cca 3mes. Syncek ma silny reflux a do 3mes mal 7x zastavu dychania,kvoli vrateniu mliecka po kojeni. Zmodrel a skoncili sme v nemocnici.Skusali sme 4druhy umeleho mliecka a iba nutrilon nam sadol. Od kedy ho pouzivame popri dojceni,nemame problem s dychom. Toto mliecko je top 👍🏻Ked uz nebudu problemy s refluxom,prejdeme na iny druh, ale iba nutrilon.

zuuz16
4. okt 2017

U nas bolo toto mliecko ako prva volba a nastastie uspesna. Nezazili sme ziadne bolesti bruska ani nic podobne. Akurat ma dcerka silny reflux ale potom co sme zacali primiesavat nutrilon AR tak odislo aj grckanie. Mliecku verime a planujeme s nim pokracovat aj dalej 🙂

kika992015
4. okt 2017

Dobry den. Nasa dcerka kojena nebola, od narodenia je na Nutrilone. Ocenujem chut mlieka a vidim, ze dcera prospieva. Najviac ho vsak odcenuje dcerka, pri otazke "chces mliecko" sa usmeje stastim, akoby sme jej jedlo odopierali 🙂 Teraz ma dva roky a mliecko je u nej stale TOP🙂

lucina2014
4. okt 2017

syn ma 2,5 r a stale mlieckujeme... som rada ze aj takto prijima vitaminy a podporuje imunitu . snad mu bude este dlho chutit 😊

markomonika
4. okt 2017

Toto mliecko pil aj moj starsi syn a nedam nan dopustit.planujem ho aj pre moje druhe babatko

misulienka243
4. okt 2017

Ocenujem na nom najme to,ze nasmu drobcekovi hlavne chuti a nema s nim ziaden problem, ako to bolo pri inych mlieckach. Výhodou je podľa mna aj to,ze obsahuje kopec vitamínov na imunitu a pre rozvoj. Myslím,ze budeme s Nutrilonom dlhodoby kamarati 🙂

meghan12
4. okt 2017

Kedže som musela začať prikrmovať, od začiatku používame mliečka Nutrilon. Našej malej chutí,nebolí ju po ňom bruško a obsahuje všetky potrebné živiny pre jej správny vývoj.

curcuma
4. okt 2017

Máme jedno veľké šťastíčko,
že môžeme byť stále to maminkine mliečko,
no radi by sme sa do Vašej súťaže aj my zapojili,
nejakú tú krátku recenziu na výrobky Nutrilon pripojili,
pre nás sú to Vaše kašičky,
čo nechávajú vždy u nás prázdne lyžičky,
v noci po nich pekne spinkáme,
nikomu my ich veru nedáme,
nech sa šťastie 🍀 usmeje,
a tej správnej mamičke Vašu výhru priveje 🙂 🍼

curcuma
4. okt 2017

Až teraz pozerám, že preklep druhý riadok kde malo byť miesto byť slovko piť 🍼 a to som si to ešte raz celé čítala, no to bude tou pokročilou hodinou 🙈

nikkuskaa
5. okt 2017

My sme od narodenia na nutrilone, hladali sme kvalitne mliecko pre nasho synceka, tak sme vybrali podla nas to najlepsie na trhu.. Teda Nutrilon 🙂

arwent
5. okt 2017

S tymto mlieckom sme zacali u starsej dcerky. Tiez som zozaciatku nemala dost mliecka bola velka a velky papkac (4240g). Prva volba bola hned nutrilon ten nam poradili v nemocnici.

henuskah
5. okt 2017

Dobrý deň 😊
Náš mladší syn bol ešte donedávna kojený. Žiaľ,už svoje mlieko nemám a tak sme prešli na Nutrilon. Pamätám si, že starší syn mal toto mliečko veľmi rád,tak sme rovno prešli na toto, keďže s ním máme tie najlepšie skúsenosti 😉 Momentálne pije 2ku. Toto mlieko mu chutí a ide u nás na odbyt 😉 Bruško ho z neho nebolí, pekne kaká a priberá. Takže, keď je on spokojný,tak sme aj my 😊 Určite ho odporúčam aj iným,ak chcú,aby ich detičky boli spokojné 🙂 Ďakujeme zaň 😀

marianna1203
5. okt 2017

Ahojte vsetky Nutrilonky.tak kde zacat.asi tym ze,mam precasne narodenu dcerku (29 tt).samozrejme sme na zaciatok dali na rady doktorov a mali sme BEBU discharge ktora sa podava predcasne narodenym detickam ako prva no malu velmi mliecko zapekalo a tak sme sa rozhodli aj po recenziach a citani mnoho clankov o Nutrilone.samozrejme zavazilo aj zlozenie.po prvom podani a to naozaj neklamem nastali zazraky.malicka rano vstavala s usmevom na tvaricke a bez bolesti bruska zaco som velmi vdacna NUTRILONU.Uz ho pouzivame skoro 2 a pol roka a nedam na Nutrilon dopustit pretoze som si ista ze prave Nutrilon napomaha aj vo vyvoji mojej malickej.je z nej krasne sikovne usmievave dievcatko ktore bez nutrilonu ani nezaspinka.a takto na fotke nasa cesta s NUTRILONOM zacala 🙂

marusska88
5. okt 2017

My Nutrilon pijeme od narodenia lebo ja som mliečko nemala a ani sme iné neskúšali piť lebo hneď nám sadlo.Drobcovi strašne chuti dokonca si ho už sám aj vyziada a ani by sme nemenili za ine.Toto mliečko má všetko to čo dieťa potrebuje a chuti nam.