Ako uspať 4 mesačné bábätko cez deň?

iva87
26. aug 2010

Ahojte, mam 4 mesacneho synceka, ktory spava cez den 2 krat po pol hodinke, zaspava vzdy len pri kojeni , po pol hodinke sa vsak zobudi so strasnym placom, trva to uz asi tri tyzdne a ja neviem ako dalej, skusala som mu davat cumlik, ten vsak odmieta, pustit rozpravku, pesnicky, ale nic nezabera po tej pol hodke je vzdy hore. Keby to bolo tak, ze mu ta troska spanku staci tak by mi to nevadilo, on je vsak potom nervozny, umrncany, ziva, ale spinkat uz nebude 😠

babulina
21. jan 2011

my spime 3x do dna asi hodinku a pol vzdy - doobeda v kociku bud vonku alebo na balkone, na obed v postielke ak sa zobudil po polhodinke tak som nechala docucnut a lahla si nachvilu k nemu, navecer zase prechadzka, takze kocik

janka2732
21. jan 2011

moj synček spi dva krat za den a zaspava v lehatku ja ho kolišem spievam alebo na ručkach a prechadzam sa po byte a ked drieme šup do postielky alebo ideme von,tiež niekedy mame taky den že spinka malo a kratko a potom je nervozny......plače niekedy je lepši den a niekedy horši ale v noci spinka super vstava už len nad ranom aj to sa napapka odgrcne a hned aj spinka.....

abbey1
21. jan 2011

Neporadím.Spíme denne len 20-30min asi 4krát.A je úplne jedno či doma,v kočíku ,alebo na prsníku.Našťastie zaspí bez problémov a vstáva vyspatá do ružova.V noci bohužiaľ to isté. 😒 Ale nechcem to riešiť násilne,keď vidím,že jej to stačí.Rada by som si pospala a oddýchla aj ja.Bohužiaľ som ešte nenašla radu,ktorá by pomohla nenásilne.Ale u vás je horšie,že je bábo mrzuté.

mywiel
21. jan 2011

Nam pomoha nosit sa v Becu alebo ist na cerstvy vzduch von v kociku a za 30 minut spi a pritom je to kolikové dieta, ma koliky min. 2x denne.