Aké bude poštovné pri balíku do 10 kg na dobierku?

judy81
16. feb 2012

awojte maminky, nemaminky🙂 mam problemik, neregistrovana pani ma zaujem o autosedacku co predavam ale potrebuje to poslat na dobierku,neviete mi poradit s cenou postovneho? Ona mi aj volala na tel. ale tiez mi nevedela povedat cenu, len ci sa jej to oplati aj takto, ci nezaplati vela na to postovne, za odpovede dakujem krasne

anaxamon
16. feb 2012

ja som posielala na dobierku a vaha bola do 300g a platila som 2,05€, takze odhadom do 10kg to bude okolo 8-10€ (asi)

carmella
16. feb 2012

Balik 2 triedy do 10kg bez poistenia stoji 3 eura. Blizsie info najdes na www. posta.sk tam je aj cennik 🙂

martinkatinka
16. feb 2012

http://cennik.posta.sk/#
podľa tohto to bude max. tých 5 eur, podla toho ako to budeš posielať.... ale predpokladám, že to poistíš a dáš to prvou triedou

mrka2
16. feb 2012

dobierka stoji viac,ako ked sa posiela len balik. minule som tak posielala prvykrat a dost ma to zaskocilo... 😖

lucia.kl
16. feb 2012

no ja by som neregistrovanej osobe na dobierku určite neposielala - aby si nahodou nebola ešte stratová, poštovné bude 5€ + dobierkovné čo by som rátala tak okolo 1-2€ a môže sa ti balík vrátiť.... dosť vela neregistrovaných sa tu tak zabáva, že si nechajú poslať dobierku a nepreberú...

macamac
16. feb 2012

no ja v začiatkoch po telefonickej "objednávke" od záujemkyne /bolo to na inom bazári/ som poslala na dobierku šporťák 😅 mal 14,5kg a posielala som len obyčko + dobierka /sa mi o poistení a čo ja viem čom ani nesnívalo 😅 / a poštovné bolo 5eur.
no baba prebrala. ako dnes nechápem 😀 ale to tá neznalosť-a vyplatila sa 😀 dnes by to už nehrozilo 😝
takže-myslím,že okolo 5eur,ale určite daj + poistiť! 😉

majkaa
4. mar 2014

Ktoré zásielky možem počítať ako listove a ktoré ako balík? Kde je tá hranica keď to bude pošta brat ako list a kde ako balík?