Darček pre manžela na Vianoce. Čo ste kúpili?

28jaja28
15. dec 2010

aky darček ste kupovali svojim mužskym polovičkam pod stromček,poradte,som v koncoch,viem po čom tuži,ale momentalne si to nemožeme dovolit:( čo ste kupili vy??

malahide
7. nov 2011

stale som mala problemy s darcekmi, ale nasla som super stranku, paradnedarceky a tam si najdem vsetko, aj pre decka, aj pre dospelych a uplne uzasne su tam originalne darceky, a to ked idem gratulovat kamoske, ktora ma uz ozaj vsetko, kupim nieco male a ozaj originalne, vrelo odporucam

tortelinka
7. nov 2011

ja som kupila podlozku pod notebook na kolena

zuzananina
7. nov 2011

tak ten moj to spravil za mna kupil si novy telefon pod stromcek🙂 a mam postarane o darcek pre neho......ale nejaku malickost mu musim kupit o ktorej nebude vediet🙂

siusinocka
7. nov 2011

my kupujeme čo treba do domácnosti.. ja asi tuším že dostanem nové taniere a môj manžel asi rýchlovarnú kanvicu, pretože mi naša začína odchádzať 🙂

katka3012
7. nov 2011

manzel si ide davat fotku dcerky vytetovat ,tak jezisko mu na to trosku prispel 😉

dia6
11. nov 2011

Môj chce dieťatko. Je to náš spoločný sen, ale... to nám Ježiško už druhý rok nevie splniť.
Inak asi obyč kozmetika a niečo futbalové (keďže futbal má veľmi rád).

ellise
11. nov 2011

co takhle nějaký společný dárek? třeba wellnes víkend jen pro vás dva, na různých slevových servrech toho najdeš spoustu a za slušné peníze

jahodka11
11. nov 2011

moj MM sa nedavno nechal pocut, zeby sa mu zisiel zupan, zatial ziadny nema, nikdy nechcel, tak som sa potesila...to je aj dost velky darcek 🙂 dnes som v tescu nasla kopec krasnych 🙂 a kedze sme sa pred rokom stahovali a budeme sa zasa a musime nakupit komplet nabytok...tak to je asi aj vsetko....
ale ja chcem hlavne pohoduuuuu 🙂

nelicefo
11. nov 2011

ja kupujem oblecenie,cd-cka,knihy..🙂 on miluje nasho psa takze jeho potesi cokolvek co bude vlastne kupene pre psa 😀 😀 😀 😀

mirka007
11. nov 2011

My si kazdym rokom kupujeme pekne darceky ,nie prakticke skor co nas naozaj potesi 🙂
Tento rok sme si dali urobit komplet novu kuchynsku linku na mieru so zabudovanymi spotrebicmi aj koplet nove podlahy v byte ,aj novu postel takze sme minuli veeela penazi takze to budeme mat ako keby pod stromcek 🙂
A ideme na 1 tyzden na pobyt do Tatier takze aj to bude taky darcek ,zrelaxujeme a bude nam dobre.
Mame velmi radi vianoce ale myslim ze vianoce su uz viac o tom,ze sa tesime ako vidime si deti ako sa tesia 🙂
To je to najkrajsie 🙂

babulka123
11. nov 2011

kazdy rok je to pre nocna mora.. vsetko co chce si kupi cez rok a na vianoce neviem co robit..
min. rok som mu kupila krasne mikiny do roboty, to bolo prakticke, rok predtym dostal pod stromcek "brusko" a rok predtym som mu spravila prikryvku 3x3 m, lebo stale tvrdil ze mu je maly paplon.
tento rok... no priznam sa ze sa uz viac kupuje dcere ako jemu /aj ked je to stale velke decko = ako kazdy chlap heheh/ ale viem ze si on chce kupit termopradlo aby mohol chodit na ryby aj v zime.. tak som sa rozhodla ze ja mu predplatim 2 rybarske casopisi co kupuje mesacne.. je to sice prakticke ale viem ze ho to urcite potesi..

ranusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladoven
13. nov 2011

skusim prispiet aj ja do debaty, kamoska mi poradila dobru adresu, darcekypapuce, tam som pokupila deckam puzzle za lacny peniaz, manzelovi bonsaje, ma ich rad, niekedy sa im venuje viac ako mne ;, poslu mi to rovno zabalene a este zadarmo som dostala super papuce pre svokru, s tou je vzdy problem a mam po starostiach, skuste, dajte vediet, ci ste si nieco vybrali, haha

atreyu
13. nov 2011

My máme darček v brušku a to je pre nás teraz prvoradé...ale kúpila by som navigáciu do auta, po tej túži 🙂 aspoň mi ostane na jeho budúcoročnú tridsiatku 🙂

anicka1981
13. nov 2011

ja som rozmyslala, na vankusom z tej pametovej peny, nakolko obycajny vankus rozlezi za 3 mesiace, tak ho poprehyba a perovy nechce,, tak asi tie vakuse 😉

mirka414
14. nov 2011

ja som mojmu objednala agendu na rok 2012 je krasna super darcek.

dominka11
14. nov 2011

ja som mojmu objednala nožík Victorinox, taky ten čo tam ma milion veci strčených 😀 😀 kedysi mi o nom parkrát hovoril, že by ho chcel, ale určite ho nenapadne, že ho dostane. A ešte sa chystám na penaženku 😉

opicamartyna
14. nov 2011

ahoj. my sme sa dohodli že si tento rok nebudeme nič kupovat, že kúpime niečo bábatku čo mám v brušku, ale kedže viem že on to nedodrží tak aj mu kúpim, ale zrejme niečo praktické, asi sveter, možno rifle, také už trošku drahšie nech to vydrží.....chcela som aj striebornú retiezku na ruku, jednu má a páčili by sa mi dve vedla seba ale to asi nie 😀 😀

barborka1446
14. nov 2011

@mirka414 Krasotina!!!!Ak to nie je tajomstvo,kde sa take cosi da objednat? 😵

teress
15. nov 2011

@opicamartyna minulý rok som to riešil rovnako, kupili sme drobčekovi a nechali sme financie na februárovú svadbu, tento rok som manželíkový kúpila vonavku Hugo Boss, košelu pierr cardin, nové cd desmodu🙂 a uvidím ešte... 😉

libka1
15. nov 2011

uz po treti rok si kupujeme spolocny darcek - dovolenku... vzdy sme nakupili kopec zbytocnosti a na tomto sme sa zhodli ze je to super... a vzdy dame miniprekvapenie, aby to malo aj nejake caro vianoc 😉

usacek79
15. nov 2011

nuz posuvne dvere do bytu 😀 a este nejaku komodu, listy na parkety atd..
on mi povedal, ze kedze tolko idem teraz kupovat do bytu, nemam sa opovazit este aj jemu nieco, no samozrejme, ze mu cosi kupim - uz davno hovori o novych kopackach (je vtipne, ze odo mna dostane na Vianoce kopacky 😀 ) a nejake tricko k tomu 🙂

nina55
15. nov 2011

my si kupujeme drobnosti, ale tento rok som prvykrat kupila, resp. objednala nieco väcsie a to manzelsku postel so super matracmi. Termin dodania je okolo vianoc, tak dufam, ze potesi 😀

irriss
15. nov 2011

My si darky nedavame...obcas se jen malickosti prekvapime..

Pro nas jsou tim nejvetsim darkem rozzarene oci nasich deti a JEJICH splnene sny...klid a pohoda...

p.s. z techto Vanocnich svatku budeme nasavat energii a silu do dalsiho roku, ze vse to, co delame, ma smysl prave kvuli nim.....
Situace neni prizniva a to vidime vsichni...
At zije detsky usmev a rozzarene oci = nase Vanocni nadilka 😉 a prejeme ji i Vam

sssimi
15. nov 2011

Auto 😀 A máme obaja vystarané na 4 roky dopredu kým ho splatíme 😉

karinnka
15. nov 2011

Tak to budem asi jedina,ale My si s polovickou nekupujeme uz roky nic ☹

kohutovci
15. nov 2011

my sa s manzelom obdarovavame po cely rok a tak sme si povedali, ze na vianoce uz len z pricipu nie 😀 ako sme zostali sami, vytvorili sme si vlastnu tradiciu.. darceky pre rodinu pokupime vzdy dopredu a vianoce su pre nas cas prechadzok, pozerania rozpravok, spolocneho ozdobovania bytiku, spolocne varenie, lenosenie, navstevovanie rodinky... 😎 tento rok sa na vianoce obzvlast tesime.. nosim pod srdieckom nasu dcerku.. takze na tieto vianoce si zabezpecime este vacsiu pohodu ako kedykolvek predtym 😉 a buduci rok uz budeme obdarovavat nase srdiecko..
tym som chcela povedat, ze vianoce nemusia byt o daroch.. o stresoch .. nahanackach.. ved sa nahaname cely rok.. tak preco si nedopriat klud prave na vianoce 😉

mita9
29. nov 2011

Baby neviem ako vas drahy ale moj travi na wc velmi dlhy cas 😀 (krati si ho hranim na mobile, krizovky, kniha a potom je tam aj pol hodinu).....velmi rad chodi na ryby cize mu idem dat toto: http://www.paradnedarceky.sk/uvodna-stranka/det... dufam ze mi to nezmazu.......a dalej zapalovac zippo, knihu maverick , rastlinku proti chrapaniu :-P a este asi vonavku puma

majusina
29. nov 2011

Ahojte babenky. Moj priatel je teda velký fanušik skupiny Dream Theater. Tak som objednala z jednej ceskej strá nky ich tricko , sálku na kávu, ktoru pije 100krát za den a potom má vysoký tlak ☹no chlapi si nedaju povedat 😉 , mini napodobeninu gitary ich leadra a vonavku Ives Sant Laurent. To by malo hádam stačit 🙂)))Najviac aj tak kupujeme vzdy malej odjakživa 🙂

edita84
29. nov 2011

my si tento rok darujeme "len" tetovani ektoré budeme mať rovnaké 🙂 a do plusu nejaké maličkosti 🙂