Darček pre manžela na Vianoce. Čo ste kúpili?

28jaja28
15. dec 2010

aky darček ste kupovali svojim mužskym polovičkam pod stromček,poradte,som v koncoch,viem po čom tuži,ale momentalne si to nemožeme dovolit:( čo ste kupili vy??

habibi78
16. dec 2010

u nas to bude kniha od jeho oblubeneho autora, pyzamo, oblecenie na squash, lebo uz mi lezie na nervy ze chodi stale v tom istom, kozmetika, spodne pradlo a taky sveter na koselu, trosku elegos do prace, viac mi nic nenapada ale nieco este snad vymyslim.... 😀

voskovka
16. dec 2010

ja som manželovi kupila knihu o vesmire-lebo to zbožňuje potom chcel peňaženku a mam vyhliadnutu taku mikinku.
no a samozrejme niečo šteklive zo sexshopu..... 🙂 😝 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellugia
17. dec 2010

toto som si rada prečítala, dnes ešte musím niečo splašiť🙂)) zatiaľ som kúpila iba piknikový kôš, aby ako gazda nechodil na piknik s igelitkou 😉 samozrejme máme darčeky napoly : foťák Canon, kniha o dieťati a vybral si už elegantnú košeľu...

evinkal
17. dec 2010

najlepšie by bolo zistiť si do predu,čo by asi potreboval.môjmi povedal,any som nekupovala nič,ale viem že nemá tepláky,tak som mu kúpila čierne tepláky a nekupujem mu na holenie,lebo sa nerád holí🙂

hrozienko11
18. dec 2010

ja kupujem vzdy nieco prakticke,co vyuzije a k tomu este nejaku drobnost,co potesi.nekupujeme si nejak nakladne darceky,jedine ak cosi zaujimave spomenie cez rok. a zasadne som proti spodnemu pradlu a teda hlavne ponozkam 😀

andrea487
18. dec 2010

ja som takisto za prakticnost 😀
mám kupene mikiny jedny sportové gate,tradicne kupujem ponožky,a objednala som taku vec na masáž hlavy 😀 😀 vraj je to výborné.tak uvidíme co to bude ked to príde,on aj ked sa chodí dat strihat,tak má rad ked mu masíruju tak sa potesí..ukazovali to nedávno v dámskom magazíne,inspirovali ma 😀 tak možno i teba inspirujem 😀 😀
pridávam foto

pancake
18. dec 2010

ja vodu po holeni lebo mu dochadza. 😝 😀 , farbu do tlaciarne lebo nam dochadza a bude mat radost,,,,a zosit do skoly lebo by sa mu zisiel novy. takze lacne darceky a prakticke. ziadne hovadiny...len to co potrebuje. 😉 😉
vianoce a darceky su o detoch a len aby maly videl ze aj my sme posluchali a dostali darceky. inak sme si doteraz 8 rokov nekupovali nic. ked nieco potrebujem cez rok tak si to kupim a hovoto. a ja som si kupila šálku na čajik taku peknu, vonavku lebo nemam uz pol roka a sprchovy šampon. to je vsetko a som spokojna. 😵 😵
hlavne ze malemu budu ziarit ocka... 😉 😵 😵 😵

ivett1
20. dec 2010

ahoj...ako každý rok...ani tento si nič materiálne neželá 😉 takže "Ježiško" si zasa musí lámal hlavičku, čo s tým...ale možno by mu mohol doniesť nový USB kľúč...a aspoň 10 balzámov na pery, lebo ich stráca ako na bežiacom páse...a vyzerá to, že zima bude... 😀

vefi89
20. dec 2010

u nás každoročná tradícia- Mašlička a šlahačka😉

janka2732
20. dec 2010

musim sa opytat ježiška či vobec mu niečo donesie 🙂 či počuval maminku cely rok 😀

smoulinka22
3. nov 2011

Ja síce manžela nemám ešte 🙂 Ale rozmýšľam, že kúpim pre priateľa nejaké oblečenie. Teraz sa mi dosť páčia svetríky, mikiny aj boxerky na otto.sk

Aby ste nemuseli hľadať dám aj link:
http://www.otto.sk/c-13224801-mikina-a-bundy.html
http://www.otto.sk/c-13232832-boxerky-slipy.html

Alebo som uvažovala aj nad nejakým pekným pobytom, kde by sme snowboardovali, ale všetko je akosi drahé..

zuzikkaa
4. nov 2011

@28jaja28
spodnym pradlom nikdy nic nepokazis 😅 😅 😅
popripade parfem ci kozmetiku- viac druhov rovnakej znacky...lebo ako vieme maloktory chlap si to pojde kupit sam 😀

my sa s manzelom nejak neprekvapujeme,bud si povieme co sa nam paci alebo si to zaobstarame sami 😉
manzel momentalne fici na futbalovych dresoch 🙂 a do toho sa ja veru nerozumiem 😀

popripade si kup nejaku peknu kosielku a ked drobec vecer zaspi tak dovolis manzelovi rozbalit darcek 😝 😝 😝 to by ho mohlo potesit,,hm?? 😉

cmeliatko
4. nov 2011

pokial to pojde v tehu dalej dobre tak bude mat nieco v teme "daddy"🙂
tieto vianoce budu vobec ine - celkovo 🙂 minule vianoce sme sa zasnubili a teraz sa budeme tesit s bruska...dufam no🙂
nic ine nepotrebujeme

modrofuzik11
4. nov 2011

celkom pekne veci maju aj na www.paradnedarceky.sk. ja som odtial vybrala ten hrejivy vankusik modry s pasikmi. krasne vonia levandulou. no a k tomu 3D puzzle...

zuzin78
4. nov 2011

moj si zela klud, aby si aspon nachvilku mohol oddychnut od prace, tak to sa kupit neda.
😵 😵 😵 😵 😵
predminule vianoce dostal helikopteru na dialkove ovladanie, ato si spolu s dcerkou pustali, minule auticko na dialkove a to sme cela rodinka mali radost ,najviac starsia dcerka. a tento rok? hmmm , to este neviem, ale nieco pekne vymysli Jezisko.
Vy si kupujete darceky? u nas ich zasadne nosi Jezisko, kazdy musi nakreslit obrazok co chce.-
moja dcerka uz od augusta ma nakresleny list pre Jeziska a kazdy den ho uz caka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lillah
4. nov 2011

My si s muzom na Vianoce darceky vacsinou nekupujeme. Iba detom a rodine, pripadne blizkym priatelom. A hlavne mi odpadne o starost menej...este vymyslat aj darcek prenho....a on si na darceky aj tak moc nepotrpi. Ide nam skor o to, aby sme mali pekne a pokojne sviatky... 🙂

babika0
4. nov 2011

ako kazde vianoce kozmetika, nieco na zubnu hygienu, voda, pasta, nit. 🙂 pena na holenie, sampon. vona do auta. proste prakticke veci.

lucinka4
4. nov 2011

tiez si nemozme dovolit moc stedre vianoce,tie sme mali minuly rok takze tento rok mi velmi pomoze stranka www.allforfan.sk, mm je telom aj dusou Dukla Trencin a dostane mikinu a par tyzdnov po Vianociach ma narodky takze este aj SVK dres s podobou Paliho Demitru ☹

vivusika
4. nov 2011

ručný vysávač do auta 😀 a nejakú klasiku - kozmetiku, tričko... len on má všetky sviatky skoro na konci roka - koniec novembra meniny, týždeň pred vianocami narodeniny 😉 a ježiško to má potom finančne príliš náročné 😝

ajca123
4. nov 2011

Moj dostane pod stromcek tretieho syna lebo mame termin 2.1 a to je pre neho to najkrajsie 🙂
A staci mu usmev svojich deti ked budu rozbalovat darceky a oni budu stastni a my s muzom tiez 🙂

sladkasue
4. nov 2011

manzelovi obcas kupim nejku vec ktora sa mu paci - drobnost. ale vacsinou si kupi sam: presne ako vcera: takmer 300€ telefon🙂
inak potesia aj fotoknihy...

kokorunecka
4. nov 2011

No môj muž má cca tri týždne pred Vianocami meniny, týždeň pred nimi narodeniny a tak asi všetko skĺbim, lebo by som asi skrachovala, keby mu mám na každý sviatok dávať niečo veľké....
Ale k Vianocam to vidím na jeho obľúbený parfum a veľkú moju fotografiu- tehotenský akt...
Tak snáď nebude breptať 😀 😀
A ešte by chcel telefón, ale to neviem či bude v mojich silách... Veď nech si kúpi 😀 😀

bambibam
4. nov 2011

Už sme si darčeky kúpili 🙂 a splácať ich budeme ešte aj na budúci rok. Umývačku a nový počítač. Muž dostane asi to čo má najradčšej a to je kniha,ponožky ,tričko a čokoládu.

vejinka
4. nov 2011

wristbaal taka svetielkujuca lopticka do ruky na posilnenie zapastia a celkovo na spevnenie pruznosti celej ruky je ITckar takze namahaju sa mu neskutocne rucicky a toto mu pomoze zmiernit kazdodennu bolest, okuliare..ionizator a fixu do auta, 8 ks boxerky, ruksak a uz dostal puklice

henikav
4. nov 2011

Ja robim kazdy rok okrem ineho kalendar s nasimi najlepsimi fotkami z celeho roka, jeden darujem manzelovi a jeden rodicom. Okrem fotiek su tam zdoraznene vsetky vyrocia, narodeniny, meniny, dolezite datumy, takze sa na nic nezabudne. No a na konci roka mame zvacseniny fotiek, co povystrihujeme a o rok mame dalsi kalendar. Dam ho vytlacit na kvalitny papier laserkou a zviazat spiralou. Nestoji to vela a viem ze sa nan uz vsetci tesia, urcite viac ako na ponozky, drogerie a ostatne klasicke darceky, ktore tiez kupujem ako kazdy 😉 Smejem sa teraz lebo si spomeniem na kazde Vianoce ked sa rozbalia darceky a moj manzel zvola, ze jeeeeeeeej ponozky 😀 😀 😀

hoogy
4. nov 2011

ja som mm tento ok kupila skolu smyku. minuly ok telefon. ja nekupujem hlavne spodky a ponozky. moj mm ma z toho traumu z detstva takze radsej kupim len knihu ako tisic sprostosti. my si kupujeme tak ze jeden druhemu prekvapko a potom spolocne jeden darcek do ktoreho nam zvacsa aj babky prispeju tento rok je to zrkadlovka. najviac sa samozrejme ujde malemu.

radlinka
4. nov 2011

dovolenku 😀 😀 😀 , jasne, rychle, relaxacne a nemusim premyslat nad ziadnym obleckom ani jeho hobbies 🙂 Pojdeme vsetci spolu a uzijeme si to ako rodina 😵 😵 😵 Inak je dobra vec nejaka aktivita napr. jazda na super tatosovi na cely den 🙂 u nas sa veci kupuju pocas roka, takze tak 🙂

evatko
4. nov 2011

Baby, ako mozte kupovat ponozky a spodne pradlo, aka kreativita 😀 . Ja kupujem hlavne, co ho potesi. Vzdy si nenapadne zapamatam, napr aku knihu chce, on ma zvlastny vkus, fantasy, prdky sa tomu rozumiem, preto musim cihat. Asi pred dvoma tyzdnami listoval v casaku a ukazal na jednu knihu, ze tuto strasne chcem. Ja som mavla rukou, ze nech neotravuje, lenze problem je, ze si vobec nepamatam, kde to bolo. Viem, ze to bolo v strede na pravej strane, ale neviem, kde hladat. My si davame prekvapca, sme take decka. Napr ked dostaneme prasulky od rodicov, ja si kludne kupim prakticku vecicku, ci oblecko, on nie, on len to, co ho potesi k svojmu milovanému hobby- modelovemu kolajisku.. No proste ja sa vzdy robim, ze neviem, co, ze tento rok nemam nic dobre, zvadzam intrigy s jeho bratmi a nakoniec dostane po com najviac tuzi a tesi sa z toho mesiac a stale si to prezera.

superstarka
4. nov 2011

Nekúpim mu nič lebo dostanem najkrajší darček ked prídem z pôrodnice. 😵 A aj tak neviem či si zaslúží. 😀