Dlhodobá ignorácia žiadosti o možnosť blokovať užívateľa

soldi
8. jan 2014

naozaj vam, timu asmira, absolutne nezalezi na vasich prispievatelkach?
je vam prednejsia popularita, hadky a sikana nez klud a pokoj ako sa stale snazite klamlivo prezentovat?

narazam na kauzu anjelicek26. poznam ju osobne. je to clovek, ktory pomaha a snazi sa a kvoli vasej neochote a pomylenym prioritam ma odist?
kolko skvelych osob este vyzeniete?

preco je pre vas taky problem pridat tlacitko: blokovat?

kolko hlasov a peticii treba, aby ste to konecne urobili?

mariova odpoved na nase otazky bola arogantnym vysmechom:

ďakujem za článok a každej používateľke za reakciu. Reagovať budem postupne, teraz však k blokácii konkrétnych používateľov. Takáto funkcia nie je riešením, nakoľko tým sa problém len skrýva a ostáva naďalej "živým". V tejto veci sa treba pozrieť celkom na príčinu vzniku problému, ktorou v tomto prípade, ako sama píšeš, je do veľkej miery aj tvoja popularita. Este viac ako popularita, je pravdou to, že Modrý koník je kópiou reálneho života, v ktorom existujú radosti aj ťažkosti. My sa snažíme o to, aby koník vytváral čo najviac príležistostí na radosť a nie je našim cieľom spraviť stránku hygienicky čistou pred nezhodami. Práve tie sú znakom pokroku a preto som rád, že si o svojom probléme informovala verejne. Článok prosím nechaj aktívny, budem ho ešte potrebovať a ďalej reagovať.

reagovat budes postupne? takto? ze to zmeties zo stola?
funkcia blokovat nie je riesenim? a co je? ked pojdem s bolestou k lekarovi a budem si pytat liek, tam ma ma odbit s tym, ze on nevie preco ma to boli tak ma necha trpiet, kym na to nepride? to je spravny postoj podla vas, asmira timu?
ked je niekto popularny, tak ma byt povolene donho hocikomu hocikolko beztrestne kopat? bez nasledkov a sankcii? to je ten obraz, akym sa chcete prezentovat?
nezhody su znamkou pokroku? tak podme rozputat tretiu svetovu vojnu, nech vsetci vidia aki sme pokrokovi.

same skvostne slova, ale odkaz je jasny:
kasleme na vas, mile prispievatelky, ste pre nas len zdrojom penazi a nezalezi nam na vas vobec.

anjelicek4
8. jan 2014

@soldi tak sama si tak vybrala.. ja jej to neberiem len sa mi zdá že jej tu bolo dosť veľa 😅 nech si dá statusy a albumy pre priateľov tak jej tam nebude žiadna irris komentovať..ľahká matematika a apropo treba žiť v realite a nie na internete..

anjelicek4
8. jan 2014

@natas4 jj mesiac pred Vianocami napísala že si dáva pauzu, bude sa venovať rodine a blabla bla ale furt som ju tu videla 😀 takže nechápem čo sa tu rieši, sa mi tu nepáči tak idzem het 😅

soldi
autor
8. jan 2014

@anjelicek4 vacsinu albumov ma len pre priatelov, aj statusov.

ale napr. ja mam priatelov pomerne malo a ked ziadam o radu, radsej dam status verejne, predsa len viac hlav viac rozumu.

internet je tiez realita.

mirage
8. jan 2014

@soldi Potopila? Normalne jej napisala ze to ma tazke, ze ked caka tretie dieta je vycerpana a nech si najde pomoc, alebo nech uz nedje do roboty. pamatam si to.

natas4
8. jan 2014

@soldi len vies preco sa to nedeje mne, alebo napriklad sirinke? pretoze nedavame sukromne info, obrazky a videa na net...jednoducho treba odlisovat informacie a informacie

margaretka28
8. jan 2014

chcem späť @anjelicek26 a súhlasím so @soldi

sirinka
8. jan 2014

@soldi lenze jej problem sa taha uz dlho, nemoze ocakavat, ze zmizne z jedneho dna na druhy... Mne sa to nedeje, preco asi 😉

anjelicek4
8. jan 2014

myslela som to tak nech si hľadá kamošky v reálnom živote a ne na MK kde ani nevieš či za profilom nieje nejaký úchyl-ka, ako neviem si predstaviť žeby ma tu niekto tak nasral aby som si mazala profil..

lenuska311
8. jan 2014

najhrosie na tom celom je viete co???? ze proti debilom jednoducho nic ale vobec nic nezmozeme....a to ma stve aj v realnom zivote ja sa snazim spravat sa slusne vediem k tomu aj decka ale uz xy som sa presvedcila o tom ,ze ak na teba niekto utoci nemas sancu sa branit lebo hlupakom patri svet, konik uz davno stratil svoj zmysel a vyznam konfiguruju nam tu novu seriu buckovcov aby bolo co citat a riesit nezmyselne hadky o nicom, lebo to sa cita , toto nie je uz o nicom inom ako o tom aby sa cielene vyvolavali hadky, ja po kauze s ayme ci kto to bol ak sa pamatate junovky mam na adminov tazke srdce, lebo priznali ,ze ano klame ale v podstate moze lebo vysvetlila preco klame....chapete:::???

mina7777
8. jan 2014

dufam ze sa to vyriesi podporim anielicek 26, nikdy neublizovala a radila ostatnim. drzim palce aby sa to vsetko dalo riesit a aby tu ostala

soldi
autor
8. jan 2014

@lenuska311 to vazne? to mi uplne uslo. a ake bolo to vysvetlenie?

inak so zvyskom suhlasim

alla24
8. jan 2014

myslim si ze bolkaciou sa nic neporiesi lebo ak ju ta dotycna bude chciet tak velmi sledovat spravi si druhy nick...

lenuska311
8. jan 2014

@soldi
som si dala namahu a nasla som jeho odpoved kde som chcela vediet preco tu moze nadalej byt klamat zavadzat a kradnut fotky

a preco by tu taketo osoby nemali byt? Vela podobnych som uz zablokoval, lebo nemali zaujem vysvetlit situaciu, priznat si preco to robila. Ona to urobila a chcela by si najst svoje miesto na stranke bez toho, aby sa musela uchylovat ku klamstvam. Kazdy ma svoje dovody, ktorymi ospravelnuje svoje chyby, ale len malo je takych, ktory su ochotny ich zmenit. Jej som dal druhu sancu, lebo mi dala najavo, ze o to stoji.

lenuska311
8. jan 2014

takze poucenie...ak damy co pisu kraviny vysvetlia preco to robia tak to mozu robit...a preco????lebo oni prave toto potrebuju hadky ,zvraty , osoby s nestastnym osudom ,ktore pisu este aj o tom ,ktory chlp im kde rastie na riti,preco??? lebo to dav cita, je tym posadnuti....bolo tu uz xy kauz kedy dobri ludia jednoducho odtialto odisli, ale......ti co by mali odist ostavaju , lebo maju nad sebou ochranu adminov...a tym padom sa mozeme aj zblaznit a nic s tym neurobia...lebo nechcu ,lebo to nepotrebuju

soldi
autor
8. jan 2014

@alla24 nejde o sledovanie ide o tie nevhodne komenty 🙂

soldi
autor
8. jan 2014

@lenuska311 fuu, tak to je silna kava. 😨

admini na tomto fore su nejaki divni

chodim este na emimino.cz a tam je teda mnohokrat lepsia atmosfera, ustretovejsi pristup, ludskejsie podmienky a tam sa teda s takymito podryvacmi nikto velmi nepara

alla24
8. jan 2014

@soldi to mas to iste... vytvori si druhy nick a ide dalej.... ved uz jej prispevky maze a stale to tu dotycnu bavi tak co na to povedat....

lenuska311
8. jan 2014

@soldi bolo by velmi jednoduche riesenie ,z jednej ip adresy nepovolit viac registracii, da sa to, len to by sme nemohli zit na slovensku ,ze jo...zacnu sa vyhovarat kaviarnami a tam zdielanymi ip...ale to je kravovina...cimze ...no kolko mamiciek chodi chatovat na kona do internetky??? 95 % sa pripaja z domu ....resp. inac sa proti uchylakom a retardovanym obyvatelkam neda branit...lebo pridu znova a znova

ifkael
8. jan 2014

Ja myslim, zeby stacilo nebrat mk vazne...vzdy tu zvady boli a budu...

trubelka13
8. jan 2014

Ale ona nikam nepojde

trubelka13
8. jan 2014

@ifkael amen

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lebo5
8. jan 2014

no ja čumí !!!! toto čo mi zasa ušlo ???? neuveritelné !!!!

katarina.banska
8. jan 2014

ja chcem spat anjelicek26 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bubelko
8. jan 2014

@soldi pokial si mamicky neuvedomia ako zaobchadzat s internetom, tak ani blokovanie - ci uz komentarov alebo uzivatelov - nepomoze.
pokial si na verejne pristupnej stranke uverejnim video ci fotku existuje obrovska pravdepodobnost, ze niekto, kto ma pozna to video/fotku najde a ju pouzije. a ked mi to nevadi mat vyvesene tam, preco by mi to potom malo vadit tu? hlavne, ak na svoje videa sama hodim link - staci si pozriet jedno a vyskoci ti X dalsich a cez ne Y nasledujucich. na to nie je potrebna vysoka skola... bud si to zaheslujem, alebo ratam z dosledkami - vychadzam z toho, ze som dospela a viem, co robim...
tiez sa nebudem hnevat, ak ma niekto podla mojej fotky spozna - sama som so ju sem dobrovolne zavesila - nikto mi to nekazal. musim vediet zit s mojimi rozhodnutiami a nie hladat vinnikov, kto moze za to ci ono, ked si sama prezentujem svoj zivot v mediach - dobrovolne...

zuzkaanicka
8. jan 2014

@soldi ja len doplnim @bubelko ... treba ratat s tym, ze ked to clovek raz zavesi na net, tak uz je vysoka pravdepodobnost, ze si to niekto stiahne a potom uz autor nema sancu od svojho sukromia ocistit net ... ak raz nieco zverejnim, tak je to verejne ... potom mi nesmie vadit, ak sa to objavi v necakanu chvilu ... musim s tym pocitat a pocitat aj s pripadnymi prusermi ... ak toto niekomu nedochadza, tak je to jeho smola ... ak mu to nedochadza, ani ked ho na to niekolkokrat niekto upozorni, tak to uz nie je smola, to je obycajna ludska blbost 😝

soldi
autor
8. jan 2014

@bubelko
@zuzkaanicka

zeny, ale tam ide predsa o nieco uplne ine ako o zneuzivanie osobnych udajov.

riesime tu napadanie a sikanu.

aku ma logiku pranierovat toho, kto vystupuje verejne, miesto toho, aby boli potrestani ti, co utocia?

zuzkaanicka
8. jan 2014

@soldi to, ze niekto zverejni video, ktore jeho autor zavesi na net, to by som sikanou nenazyvala ... ak je to raz verejne video, alebo fotka, tak treba pocitat aj s tym, ze sa nebude kazdemu pacit a teda ho aj patricne okomentuje ... ak nechcem, aby niekto komentoval moje sukromie, tak ho nevytasim v celej krase na net ... takze si netreba mylit pricinu s dosledkom 😉

bubelko
8. jan 2014

@soldi pozri, ked si ja zavesim na net video, ako sa bozkavam s milencom a pride na to moja kamoska a da to na net a uvidi to moj muz - kto je na vine? kamoska, moj muz alebo ja?

sikana by bola, ak by niekto tajne filmoval co robim a potom to zavesil na net s tym, ze aha - co robila. ale ak ja sama dam na net nieco dobrovolne, musim s tym, ze to niekto najde predsa ratat... alebo to zle vidim?

a co sa komentarov tyka - to je ine. ale ked pozri si temu o ockovani - tam sa uraza jedna radost - to nie je sikana? to je v poriadku?

soldi
autor
8. jan 2014

@zuzkaanicka tam neslo o jednu temu, jedno video, ci jednu diskusiu. problem je ovela hlbsi a musela by si ich komunikaciu sledovat dlhodobo aby si chapala o co vlastne ide/islo