Mačka stratená v dome

2. nov 2023

Ahoj , už asi 3hodiny hľadám kocúra v dome ,(neušiel von dvere von boli zavreté)sedel pri mne a teraz ho neviem nikde nájsť netuším kam sa mohol schovať a som s toho neuveriteľné v strese tak sa chcem spýtať či sa to stáva aj vám že sa vám mačka niekde schová a potom ju po hodinách nájdete

cacianka
2. nov 2023

Tak sa tu smejem...🤣
My sme raz dávno maľovali spálňu. Veci zo skríň sa vetraku vonku, iba nejaké kusy zostali, skrine odtiahnuté od stien,. Kým uschnu steny, dali sme si obed.
Po obede v spálni počuť divné zvuky. Mačka sa okotila ....

autor
2. nov 2023

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď,mali ste pravdu našiel sa po 6hodinách ,bol schovaný na spodku skrine pod oblečením ,(spal) ale je našťastie v poriadku 🙏

isis234
2. nov 2023

Je to veľká radosť. Potreboval kľud a teplo, huncút

h2
2. nov 2023

@vkatush A kde boli tí vlčiaci schovaní??? 😃

mamutka
2. nov 2023

Tak sa aspoň dobre vyspal 😁 náš sa raz tak zľakol opravára čo u nás bol, že som ho dve hodiny nemohla nájsť….mala som veľký stres, že môj tatko, čo bol na návšteve zabudol zavrieť balkón. Sme na 12.poschodí…. No kocúra som našla bezpečne skrytého v rukáve zimnej bundy, neuveriteľne sa tam zasróboval a visel si na vešiaku 🐈😁

vkatush
2. nov 2023

@h2 do skrine za šaty sa vtrepali 😁

marca12
2. nov 2023

Ano,moja macka raz spala v kniznici za knihami. Hladala som ju skoro cely den vtedy 🤣

karolinakr
2. nov 2023

tu je každý koment srandovný

isis234
3. nov 2023

@karolinakr na pobavenie

karolinakr
3. nov 2023
h2
3. nov 2023

Môj obľúbený je tento. A ešte jeden, ale ten neviem nájsť.

isis234
3. nov 2023

@h2 😂 chudatáááá... Naše ležali pod stromčekom, aj nižžie gule dočahovali, brnkali na ne.. Zvýšili sme hlas. "Nesmiete nič rozbiť! " Oni rozumejú. Neštverali sa po stromčeku. V záhrade mali dosť stromov, aj na dvore borovicu, smrek.

isis234
3. nov 2023