Nespravila som jazdu v autoškole

27. jan 2022

Ahojte som veľmi smutná dnes som mala skúšky s autoškoly a nespravila som jazdu a bojím sa že na druhý krát to nedám 😭 nejaké rady typy ako jazdu spraviť na druhý krát správne ? Veľmi má to štve a hnevam sa na seba :( ospravedlňujem sa za gramatiku

yoxinka
28. jan 2022

Počuj, hlavne pokoj! Ja som na prvej skuske vosla na veľkej BA križovatke do protismeru!!! 🤦‍♀️Mne bolo jasné, že je po vodičáku. Policajt ani nepípol. Keď sme zastavili, povedal mi “predviedli ste skutočne skvelú jazdu, ale skrat na tej križovatke bol neakcetovateľný, dovtedy a odvtedy ste šli super a nechápem, čo sa vám tam stalo” a bolo vymaľované. Dala som si asi 3 kondičné, inštruktor ma upokojil, trochu mi dal hlavu dokopy, lebo som panikárila ako ty a v pohode, na druhýkrát som to dala 💪.

lulupulu
28. jan 2022

@sono2 ja tak tiež 3 roky bez nehody chvalabohu a to jazdím na veľkom SUVčku, chlap mi nechce dať menšie lebo vraví ze keby sa niečo stane tak ma nezlisuje ako v malom

lulupulu
28. jan 2022

@mimikarol ja som mala super inštruktora, keď som jazdila ešte pred skúškami cez dedinu 70 a on ze: dnes som si nebral koruny na pokutu 😂

mimikarol
29. jan 2022

@lulupulu ja som mala nervaka. Aj som plakala keď sme mali prvú jazdu, tak ma zd.baval a vrieskal po mne. Hovoril že mal viac zaikov ktorý sa na to vykašľali. Pri ňom sa im ani nečudujem, psychicky slabší jedinec by za volant nesadol nikdy. Nezabudnem na jeho kompliment, že jazdím ako polovica šoférov, tých kôli ktorým sú nehody...Ale ma naučil, nedovolil mi vliect sa po meste 50tkou, čo som ocenila na skúške. Tam sme viac ako 50 ísť nemohli a mne to prišlo že sa strašne vlecieme. Pomedzi dediny sme tiež nemohli ísť pomaly, aj 100vkou som s ním musela ísť. Vtedy sa pýtal či som v poriadku, asi videl smrť v mojich očiach 🤣 Bol hrozný, ale neľutujem že ma učil on. Toľko ako po mne kričal za tých pár mesiacov on, po mne nehulakal dopoy nikto za celý môj život

yoxinka
29. jan 2022

@mimikarol
Ja som takému debilovi vystúpila na križovatke z auta s tým, že s ním už v živote nesadnem do auta a že keď na najbližšej jazde nebudem mať iného inštruktora, bude mať veľký problém. Vôbec neviem, kde sa to vo mne vzalo, ale správal sa tak isto ako tvoj a v určitom bode som si povedala, že toto ja znášať nebudem. Kukal jak puk, inštruktora vymenili a bol kľud 👍.

mimikarol
29. jan 2022

@yoxinka aj ja som ho chcela zo začiatku vymeniť. Ale chápala som aj jeho že ozaj jazdím otrasne. Len on keď začal robiť po mne krik tak mňa to tak znervóznilo že som robila zbytočne chyby. Časom mi to už aj smiešne bolo. Hlavne že ma naučil čo mal...

yoxinka
29. jan 2022

@mimikarol
Vieš čo, aj ja som jazdila hrozne, ale to nie je dôvod, aby debil po mne hučal. Mala som potom inštruktora, stále som jazdila ako trdlo a najhoršia vec, ktorú mi povedal bolo: “poďte, ideme ešte raz po tej ceste, lebo strašne veľa chýb tam robíte” a to je teda sakra rozdiel, keď niekto na teba zjape: “do pi*e, jak to ideš”! Ešte som tomu pakovi vysvelila, že ja nemám 18 rokov, ale som vydatá žena a takto sa so mnou baviť nebude, ale teda nepochopil. Môj pokojný a emočne stabilný inštruktor ma naučil všetko, dodnes si v niektorých situáciach spomeniem na jeho rady a to jazdím denne. Takže na naučenie nie je nutné vrieskanie.

autor
11. feb 2022

Za pár dni mám opravne skúšky stres je veľmi veľký a veľmi sa bojím či to zase urobím nespím kvôli tomu celé dni veľmi som v stresoch že zase niečo dokašlem neviem ako sa mám ukľudniť 😭

autor
11. feb 2022

Kondične jazdy mám kúpené len stres má zabíja :(

luna379
11. feb 2022

Ja som tiež na prvý pokus neurobila a na druhy úplne v pohode, buď kludna , čím viac sa budeš stresovať , tým skôr to pokazíš

mamina1419
11. feb 2022

Teraz si v strede keď vedľa teba sedí inštruktor ako budeš jazdiť sama , a keď ti nedajbože niekto vybehne pred auto alebo niekto na teba zatruby tak čo ? Povieš že si bola v strese. Podľa mňa ľudia čo majú stres z toho že sedia za volantom tam nemajú čo robiť .

mikadooo
11. feb 2022

Vieš čo ani ja som nespravila. A ani neviem prečo. Druhý krát som mala ísť po prázdnej rovnej ceste (!!!) cca. 200m. A hotovo. Ja neviem či sú za tým nejaké dohody a prachy za niečo, netuším. Ale prišlo mi to vtedy mega divné. Aj ti povedali prečo ti ten vodičák nedajú? Lebo u mňa policajt začal citovať nejakú vyhlášku či čo ani neviem, taká som bola vystresovaná. Držím palce ❤️

mikadooo
11. feb 2022

@mamina1419 každý kto robí vodičák je v strese, pokiaľ na tajňáša nejazdil predtým... Nechápem tento tvoj príspevok. Ja som jazdila v strese ešte dva roky po získaní vodičáku...

autor
11. feb 2022

@mikadooo Ano povedal mi tak dúfam že tento krát to dopadne úspešne aj kamarát robil na druhý krát opravne skúšky šiel na jazdu a dal ju úspešne ja budem musieť zjesť kilo čokolády našťastie testy a kužele mám za sebou a už len sa psychicky pripraviť na jazdu

autor
11. feb 2022

@mamina1419 ja nemám stres keď pri mne sedi inštruktor veď snim jazdím od začiatku kurzu ja mám stres zo skúšky je to predsa iné ako keď jazdite po meste a rozprávate sa a on Vám hovori kam máte ísť
Keď sedi svami policajt je tam stres neni tam ta atmosféra je tam napätie každý človek má stres so skúšok či s maturity s autoškoly atď to keby každý prečítal vašu odpoveď tak by nikto nejazdil lebo stres na skúškach

mamina1419
11. feb 2022

A keď budete mať stres napríklad z práce alebo sa budete ponahlat s niekým na pohotovosť ?

tyrkysova_kobyla
11. feb 2022

Podla mna si trosku ten stres robis ty sama. Zober si, ze na skuske sedi instruktor rovnako pri tebe, len ti nehovori on, kam mas ist, ale policajt. Skus to uchopit ako situaciu, ze je to len dalsia jazda, len trosku ina. A to ti hovorim ako clovek, co robil skusky z autoskoly tiez len minuly rok

mooonika1975
13. jún 2022

@lenka1993 jednému známemu povedal policajt že ci sa niekde ponáhľa, potom že ide moc pomaly, potom že malo preraďuje a bolo po skúške. Domov 👌 neviem kde tam boli priestupky, ale teda OSN policajt je macher

lentak1223
13. jún 2022

Ja som takto dostala stres z policajta. Mladý, ale prísny. Ja som si aj pás zabudla dať. A skončila som to tým, že som skoro nedala prednosť. Dupla som na brzdu a aj tak mi povedal, že koniec - vystúpiť. Inak mi to nešlo zle, ani som nemala strach zo šoférovania. Na opravnú jazdu ten istý policajt. Srdce som mala v gatiach. Normálne som mu povedala, že sa ho bojím...tak sa prvýkrát usmial, tak ma to trochu povzbudilo. A potom som si ho vypustila z hlavy a úplne som sa sústredila iba na šoférovanie. Všetko ostatne v aute som vymazala.Držim prsty.

adka176
13. jún 2022

Joooj nič si z toho nerob ...u nás je to tak, že na prvý krát 80% ľudí neurobí....na druhý krát polovica až na tretí krát zvyšok....