Pár snov

14. okt 2022

Kto je pre vás pár snov? Zo známych ľudí...
Niekto, na kom vidno, že tí dvaja sa jednoducho našli. Pre mňa je to napríklad Rytmus a Jasmina.
Čo podľa vás takýto ideálny pár/vzťah tvorí? Na čom je založený? Sú to záujmy, rovnaké zvyky, príťažlivosť? Čo by tam malo byť? Nie pre poblaznenie ale dlhodobý vzťah/manželstvo.

vamajka
14. okt 2022

Bekr a Hilmerova

casavina
14. okt 2022

Ja a môj muž ❤️ nie sme síce celebrity, ale ani nám to netreba 🙂

kiwi3
14. okt 2022

par snov? to je fakt hrozne slovne spojenie. pravdepodobne si ale dost mlada, ked sa taketo veci pytas. a ano, tiez ma napadli bekr a hilmerova, ze ti vyzeraju spokojni

bloger
14. okt 2022

Neviem napadli ma len Mesut a Natália.

moonlight1210
14. okt 2022

To sa da posudit az po nejakej dobe.

Pre mna par snov bola napriklad Marie Curie a jej manzel.
Mali sa velmi radi, o ruku ju ziadal dvakrat, ked ho prvy raz odmietla, aby ho nebrdzila v praci, kedze sa planovala vratit domov. Cely zivot zdielali spolocnu vasen pre vedu, podporovali sa navzajom, on dokonca ju viac, po jeho smrti uz ziadneho ineho muza nehladala.
Nebyt toho, ze tragicky zahynul, bola by asi jednou z najstastnejsich zien na svete az do smrti.

marca12
14. okt 2022

Malachovska s muzom. To su tak prirodzeni ludia,z ktorych vyzaruje pohoda,kamaratskost a harmonia.

marca12
14. okt 2022

@kiwi3 Na mna naopak posobia velmi nervozne obaja 🤣

nykkushka
14. okt 2022

Za mňa jednoznačne Blake Lively&Ryan Reynolds, Adela&Viktor a Kate & William

nafka0483
14. okt 2022

Z celebrit Beckhamovci - su spolu dlho, ziadne nevery (prevalene), maju 4 deti, niektore uz dospele a stale su spolu a vyzeraju byt stastni a spokojni.
U takych celebrit kde su dost znami obaja z paru je take nieco velka rarita.

solange7
14. okt 2022

Ja som podla napisu myslela, ze budes pisat o "par snoch" o ktorych sa ti snivalo. 😀
Mne sa paci tom hanks s manzelkou.

nykkushka
14. okt 2022

A ešte mne sa páči Georgina&Cristiano 😊

stanulienkat
14. okt 2022

@nafka0483 u nich nevery boli.
A Rytmus s Jasminou??? Omg. Jeden tupsi ako druhy, pretvarka..
Tema ako z Bravicka inak..😁

tyrkysova_kobyla
14. okt 2022

Lukas a Xenia (z Farmy), Adela a Viktor, Sajfa a Veronika

deti95060810
14. okt 2022

Jasmína a Ryťmus? no fuj...nemôžem ani vidieť. sú spolu moc krátko nato, aby sme o nich rozprávali ako o stabilnom páre...

autor
14. okt 2022

@stanulienkat ale rozumejú si 😁

nyusika
14. okt 2022

Paľo Habera s Danielou Peštovou, Sajfa s Veronikou, Adela a Viktor

Rytmusa s Jasminou voláme duo obludárium 😂

syslik81
14. okt 2022

kym tym ludom nevidis co sa deje za avretymi dverami tak nemozes povedat par snov.. skor herci storocia...

alex49
14. okt 2022

pre mňa sú párom snov moji rodičia, známych ľudí nepoznám tak dobre, aby som mohla povedať, že sú párom snov, môžu mať medzi sebou milion vecí, ktoré navonok nedávajú najavo a párom snov sú len na obálkach časopisov

viestta
14. okt 2022

Zagorova s Margitom, zial už len boli.

lalenka33
14. okt 2022

Habera a Peštová a Barta a Mičkovicova

petronellla87
14. okt 2022

Ta co hrala Serenu v Gossip girl s muzom, z nasich zagorka a margita

777januska777
14. okt 2022

Za mňa michael j fox a tracy pollan. Podľa mňa oni dvaja sú úžasní a ako ona pri nom stala, keď mal problém s alkoholom a neskôr prišla parkinsonova choroba a on o nej tak pekne píše vo svojich knihách. Oni si podľa mňa prežili veľmi veľa problémov a stále sú spolu a vyzerá, že šťastní.

terry2003
14. okt 2022

Adela a Viktor

qwerty2
14. okt 2022

Miroslava a Roger Federerovci, María Francisca Perelló Pascual a Rafael Nadal.

terina25
14. okt 2022

Libusa safrankova a josef abrham

hylary
14. okt 2022

Jednoznačne Jon Bon Jovi s manželkou.. sú spolu celý život, manželia sú 33 rokov a majú 4 deti ☺️

lazzo
14. okt 2022

Marek Eben a Markéta Fišerová, Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith. 🙂👍

rebellefleur
14. okt 2022

Maria cirova & m.kachut, R. Federer & mirka

queen_mary
14. okt 2022

William a kate, blake lively a ryan, freddie prinze junior a sarah michelle gellar a clooneyovci, beckhamovci 🙂

queen_mary
14. okt 2022

A este lasica &vasaryova