Pár snov

14. okt 2022

Kto je pre vás pár snov? Zo známych ľudí...
Niekto, na kom vidno, že tí dvaja sa jednoducho našli. Pre mňa je to napríklad Rytmus a Jasmina.
Čo podľa vás takýto ideálny pár/vzťah tvorí? Na čom je založený? Sú to záujmy, rovnaké zvyky, príťažlivosť? Čo by tam malo byť? Nie pre poblaznenie ale dlhodobý vzťah/manželstvo.

nafka0483
14. okt 2022

@stanulienkat Boli nevery? Nezachytila som ziadne take info 🤷‍♀️

lilyianka
14. okt 2022

Za mňa Justin Timberlake a Jessica Biel a ešte Habera a Peštová

michellemary
15. okt 2022

Libuše Šafránková a Josef Abrhám, to bola doslova láska až za hrob...❤

stanulienkat
15. okt 2022

@nafka0483 hej-on

darius_a
15. okt 2022

Abrahám a Safrankova

dzt
15. okt 2022

Ja ich dvoch žeriem 🙂

mimka1402
15. okt 2022

@marca12 No naživo je ona veľmi ale, že veľmi arogantný človek. Tvári sa aká je "nadradena" nad ostatnými. V telke samozrejme pôsobí inak.. To len na margo toho, nedalo mi to nespomenúť.

nafka0483
15. okt 2022

@stanulienkat Ja som citala len nejake spekulacie ale nie ze by oni obaja priznali ze ano stalo sa. Len dohady bulvaru.
No ale ktovie.

queen_mary
15. okt 2022

@mimka1402 coze, ja s nou robim a vobec taka neni 😀 praveze mi dojde ze ma trosku mindraky, lebo je stalica, ale stale akokeby taka nedocenena.

mimka1402
15. okt 2022

@queen_mary Popravde podľa toho ako som ju zažila viackrát mi príde, že si dovoľuje k ľuďom, ktorí sú "nižšie". Stretla som ju na rôznych miestach a bola extrémne arogantna a povysenecka. Napríklad. V reštaurácii na čašníkov urobil extrémny rozruch, neskôr som ju stretla, keď sa jej pekne spýtali o fotku deti na ulici tak odvrkla a odišla, boli to deti 10r, ktoré ju pekne poprosili o fotku a boli sklamaní... Netuším prečo ju stretavala som casto v jednom období.😀 Ale samozrejme možno sa mýlim a mala som na ňu smolu, že nezažila som ju aspoň neutralnu, keď nie príjemnú.😀

queen_mary
15. okt 2022

@mimka1402 hm, tak mozno k neznamym ludom. Alebo si nejako takto ventiluje tie mindraky, ktore mne sa zdaju

marca12
15. okt 2022

@mimka1402 Zazila som ju aj nazivo viackrat a nebola nadradena ani arogantna. Ak teda myslis Malachovsku.

vakaveronika
16. okt 2022

tak pre mňa henti dvaja moc nie

zzzza
17. apr 2024

@rebellefleur roger a mirka 🤩