Relácia Svokra

zdenka01
9. júl 2015

prosim vas pekne nepozna niekto rodinu ktora bola teraz v stredu na markize v relacii svokra? zobralo ma to a chcela by som sa nakontaktovat snimi dakujem

petra7777
9. júl 2015

@waspera budeš zrejme tiež počernejšiej pleti 😀

jeennyv
9. júl 2015

Svokru nesledujem, hlavne preto lebo pre mna su to len naoko riesenia pre telku a sledovanost, ktore vydrzia pre tu rodinu len na chvilku...nehovorim mozno to pomoze, ale urcite nemozno niekoho za chvilku prevychovat, ak je tak nastrbena rodina...no tuto cast svokry som si pozrela a mala som dost....v prvom rade, ak zijem tak ako ta pani, naco privadzat na svet tolko deti, ked manzel tyran a neviem co vsetko....potom trpia aj tie deti, ani jedno nie poriadne vychovane, lebo sama na to nestaci....a co z nich vyrastie vidiet na synovi...len dalsi robic deti rovno v 15 tich...tam treba toho ovela viac ako jednu relaciu.....

petra7777
9. júl 2015

@jeennyv Ešte, že nemáš profilovku, lebo @waspera by ťa rozniesla, za to, že máš iný názor, ako ona 🙂 Na mne si zatiaľ iba leští svoje ego 🙂

zdenka01
autor
9. júl 2015

@zuzulos1 a cudujes sa pri takych problemoch??? tak ako to je je to aktualne alebo uz stare???

zdenka01
autor
9. júl 2015

no pockat ,mne je jedno kto si co mysli mmne ide hlavne o tu zenu co chuda sa snazi ako kazdy kto ste sem napisali prispevok v zlej stranke aky zivot mate vy ????? nikto sa do vas nestara ludom treba pomahat ktory sa snazia ja som sa spytala jednoduchu otazku a nemienim citat kto si co mysli hladte sa kazdy sam do svojho zivota ta zena to ma tazke a snazi sa posla mna si zasluzi pomoc cely zivot mala na hovno ktora zvas ktora tu napisala ze je to na nic a bla bla bla mala s casti taku smolu ako ona?????? ine zeny by uz zacali pit a nestarali by sa o deti ako na tuto temu sa nejdem hadat ale starajte sa kazdy do svojho dakujem

zdenka01
autor
9. júl 2015

@petra7777 nie nie som pocernejsej pleti som blondina a som biela a co je na tom???

petra7777
9. júl 2015

@zdenka01 Adresovala som to snáď tebe?

zdenka01
autor
9. júl 2015

@daniaz VIES MI DAT NA NICH prosim ta pekne kontakt???? dakujem ani o susedoch tam nebolo pekne slovo kiez by mala takych co by namiesto nadavok na ich adresu sa skusili im pomoct

zdenka01
autor
9. júl 2015

petra7777 prepac nepochopila som ospravedlnujem sa len mi prislo strasne luto ze ludia vedia byt takyto zle som to pochopila

waspera
9. júl 2015

@petra7777 nie,nie som pocernejsej pleti a ani si nemastim ego, skor by sa to dalo povedat o tebe.. tvoj nazor akceptujem, ale sposob jeho vyjadrenia nie. moj prispevok bol o niecom inom a o tvoju fotku nejde, nebola pridana za ucelom roznesenia. sklony nieco, alebo niekoho roznasat mas zrejme ty, ( jeenyv oslovujes v suvislosti so mnou) naco? btw, jeenyv zaujala stanovisko ako clovek, ma styl a sposoby. nechaj to tak, predpokladam, ze sa snazis, ale nejde to.

zdenka01
autor
9. júl 2015

@jeennyv TAKUTO VETU ZE NA CO SI ROBILA 5 DETI MOZE POVEDAT LEN ZENA KTORA TO NEZAZILA ůen tolko mi slovaci vieme len posudzovat je lepsie riesit druhych ako seba vsak????

petra7777
9. júl 2015

@waspera Tou mojou fotkou si čo sledovala? Upútať na seba pozornosť za každú cenu? Fakt trápne a detinské ☹

zdenka01
autor
9. júl 2015

@waspera baby halooooooo nieje to tu o vas:DDDD sak vy problemi nemate nie ja chcem len kontakt nic ine dakujem a myslite si kazda co chcete

zdenka01
autor
9. júl 2015

@petra7777 no akoze detinske ste obidve co si chcete dokazat ide tu uplne o nieco ine a nie o vas tak to pochopte

petra7777
9. júl 2015

@zdenka01 Ale adresovala si to mne....Neviem, prečo má @waspera potrebu sa do mňa navážať...ani som nereagovala na ňu, ale obtiera si o mňa hubu...

zdenka01
autor
9. júl 2015

@petra7777 a este jedna vec kazdy clovek robi chyby a to ze spravili chybu mlady neznamena ze musi trpiet mama, ona sa snazi robi vsetko preto aby aspon mala co do ust detom, ludia co maju vsetko na podnose to nevedia pochopit, a pozri sa ty by si si dokazala zavolat k sebe telku?????? urcite nie ale spytaj sa preco????

zdenka01
autor
9. júl 2015

@petra7777 mne je to jedno ja som polozila otazku a nedozvedela som sa odpoved ak sa mienite hadat nekomentujte mudrejsi odstupi nie? ukazujete aky sme skvelyyyyyyyy slovensky narod ako super fakt

waspera
9. júl 2015

@petra7777 tvoju ludsku tvar, resp. sposob akym ju prezentujes...to iste si spravila ty o par prisevkov vyssiie detom, ktore su v tomto pripade obete nezodpovednych ludi. potrebovali by v inom case a niekde inde nieco viac, ako dnes to, ze ich stiahnute zabery z relacie ktora ryzuje na ludskych problemoch, na nejake forum niekto povesi a odsudi ich, zaslape a nazve ich dementnymi. thats all. ahoj.

zdenka01
autor
9. júl 2015

@monciky no a este na tento komentar nie vzdy je to o vychove deti rodic moze byt akykolvek super kazda matka si mysli ze je najlepsia na svete ale ak sa dieta dostane do partie a chce zapadnut spravi vsetko preto ja som si prezila kadecim mam dve zdrave dcerky v malom veku a uz teraz sa bojim co snich svet spravi......... ale keby si vieme navzajom pomoct je to o inom, polozila som jednoduchu otazku cakala som jedoduchu odpoved, a je mi zle co sa tu rozobera aj ja som spravila vela chyb deti lubim nadovsetko a su pre mna vsetkym, nikto mi do teraz nepodal pomocnu ruku a tu som a napriek tomu mam potrebu pomoct druhym, zato sa velmi hadam s priatelom ale lubi ma a berie ma taku aka som a viem pochopit zeny vnudzi tie ktore ma poznaju vedia to ........ a je mi luto ako sa to tu zvrhlo proste kazdy clovek ma svoje chyby svoje spravanie, svoje vychovy, a kazda by si povedala ze mne sa to nemoze stat az pokial................ ten kto to zazil si to vie doplnit ....

jeennyv
9. júl 2015

@zdenka01 cely zivot ju ten clovek tyral a trapil...to je aka logika privadzat do takeho prostredia este deti...a potom sa cuduje ake su problemy...na cloveka vplyva prostredie, ale casto aj genove dispozicie... sorry ale to su casto take pripady, ze maju plno deti a potom cakaju kto sa o co postara a kto im co da.... v prvom rade su zodpovedni rodicia ako dospele osoby...deti treba aj vychovat, dat im najest obliect, lasku, to neni len o tom, ze mam deti....a po dalsie preco pises velkym...myslis si, ze tym niekoho prekricis alebo co...ja som sa sen neprisla hadat ani nic, ja len hovorim o svojom pohlade...kazdy ma na to iny nazor, ja sa takisto nesnazim prekricat ten tvoj...ak chce niekto pomoc prosim...pomahat si treba, lenze je niekedy potom smutne ako ta pomoc konci.....

petra7777
9. júl 2015

@waspera Z teba musí mať chlap doma radosť, ak sa aj na ňom tak vozíš 😀 Pekný večer ti želám 🙂

zdenka01
autor
9. júl 2015

@jeennyv nesnazim sa nikoho prekricat, alo to nie len vy sami si mozte za taketo komentare uz to pisem dufam posledny krat pytala som sa jednoduchu otazku a chem jednoduchu odpoved nechapem naco sa vyjdruju ludia ktory ju nepoznaju ale posudzovat to vie kazdy,.......

zdenka01
autor
9. júl 2015

@petra7777 ty a waspera sa kludne nevyjadrujte nechapem na co to je ako fkat ty kokos mna asi vystrie...... sa odhlaste kludne si lahnite do postele a nerieste to obidve dakujem

jeennyv
9. júl 2015

@zdenka01 ja som nereagovala na tvoju otazku sprvu, ale diskusiu ako celok, ktora sa zvrhla tam kde sa zvrhla , lebo to sa stava o tom je diskusia a mozeme si za komentare???....to mozu aj ostatne povedat, ze tato tema si moze za taketo komentare, pretoze je dost diskutabilna a posudzovat to mozeme len z toho, co sme videli v tv....

zdenka01
autor
9. júl 2015

este raz sa pytam: pozna niekto tu rodinu???? ak ano poprosim kontak nezaujima ma kto si co mysli alebo kto aky ma nazor dakujem vopred za pochopenie.......a kto to nepochopi je mi to luto hadajte sa kludne dalej, ved kazda zvas je najlepsia nie????:D

zdenka01
autor
9. júl 2015

@jeennyv pocuj mna nezaujima co si myslite kazdy len komentuje a nikto ich nepozna osobne a nikto mi nedal kontak nie?????? ako rozpravajte si dalej mne je to fakt uplne jedno ale ak nevie nikto kontakt je to na nic tato cela diskusia kazdy clovek ma svoj nazor nech sa paci ja mu ho neberiem ale uz odzudzovacie to si vyprosim pokial snimi nezije a nevie akoto vskutocnosti je nie????

jeennyv
9. júl 2015

@zdenka01 daj si na fb svokra...ma ta realciu stranku...tam jedna zena co ich pozna pise ako to je...popytaj sa tam a budes mat kontakt

zdenka01
autor
9. júl 2015

no skusim dakujem ......no vidis stacilo toto ....

petra7777
9. júl 2015

@zdenka01 na Fb máš Viola Sobciaková 🙂 Aj tebe krásny večer 🙂

petra7777
9. júl 2015

@zdenka01 Apropos....nie je všetko také, ako vyzerá 🙂