Aký máte názor na ľudí, ktorí mali kamarátstva s výhodami?

15. mar 2024

Zaujímalo by ma, aký máte názor na ľudí, čo mali kamarátstva s výhodami. Vníma sa to ako niečo zlé, alebo je to v pohode. Je rozdielne ak muž sa prizná, že mal kamarátstvo s výhodami, alebo ak sa prizná žena ?
(uvažujem či je vhodné, ak sa partneri zdôveria o tom, že majú takúto skúsenosť, alebo je lepšie si to nechať pre seba, bojím sa, že by to mohlo zmeniť pohľad na partnera)

zmrzlinka2021
16. mar 2024

Osobné by som chcela vedieť u frajera že má taký postoj k ženám, aby som ho prenechala inej

zmrzlinka2021
16. mar 2024

@sheila121 čo poznám také ženy, sú to zranené ženy, nízka sebahodnota, chýbajúci otec v pôvodnej rodine. A hlavne veľa z nich verí, že ich príbeh bude ako z červenej knižnice, lenže ony sú len hračka, zábavka. Mám veľmi dobrú kamošku, ktorá takýto vzťah mala snáď 5 rokov. Žiaľ ťažko ochorela, zomrela jej mamka a amant ju poslal do riti, že on si chce užívať, vyletovat, sexovať a aj preto nešiel do vážneho vzťahu.

lenkakravcova
16. mar 2024

@ckocka mňa by to náhodou celkom zaujímalo. Ale tak keď ma jeden xyz sexuálnych partnerov, tak je jasné, že by ho to u možného partnera zaujímať nemalo, nemuselo. Iné je ak niekto nemal nikoho alebo max jedného - vtedy proste chce vedieť ako je na tom ten druhý.

vikisisi
16. mar 2024

Podľa mňa je to v pohode, radšej mať jedného kamaráta z výhodami, s ktorým máte takýto pomer 2 roky ako 15 jednorazoviek. Celkovo rozoberať súčasnému partnerovi minulých partnerov, načo je to dobré? Nechápem ten rozdiel, prečo muž áno a žena nie, prečo by žena mala potláčať svoje túžby a potreby, takisto ten muž môže byť len tak povediac matrac pre tú ženu 😅 ja som za rovnoprávnosť spoločnosti vo všetkých oblastiach

zojanka
16. mar 2024

Ja som mala dve také kamarátstva alebo ako to nazvať. Neľutujem ani jedno, nič zlé na tom nevidím. Muž o tom asi nevie, nepýtal sa, ja som sa tým nechválila. Keby sa spýtal odpoviem. Ale nevidím žiadny dôvod aby ma kvôli tomu súdil alebo čo.

vroni
16. mar 2024

Je mi to úprimne fuk. Jedine, či by ma asi zarazilo by bolo, keby sa mi muž zdôveril, že ešte nemal vzťah, len kamarátstva s výhodami. Ale inak, nech si každý robí čo chce, tretie strany je do toho figa borova. Aj keď sú to následni partneri.

janulka1802
16. mar 2024

Ako to majú cudzí, mi je skutočne jedno. Ja tieto vzťahy neuznávam a manžel taktiež. Uspokojiť sa bez partnera nie je žiadny problém, ak ide len o potrebu. S manželom o sebe vieme presný počet sexuálnych partnerov. Nikdy sme okolo toho nerobili žiadne tabu. Pre nás to bola úplne normálna debata medzi rečou.

bloger
16. mar 2024

Určite si radšej také veci nechať pre seba. Vnímam to ako niečo zlé. Neodsudzujem ale je to zlé podľa mňa.

lija22
16. mar 2024

ja som mala takyto "kamaratsky" pomer. Manzelovi som to nepovedala, ani nepoviem, ani o inych muzoch. Nikdy sme nasu intimnu minulost nepreberali, ani nevidim na to dovod.

barborachors
16. mar 2024

mam nazor taky ze zena co na toto pristane, je jedna sliepka, lebo jej kohút nemá len ju ale aj ďalšie ine sliepky vo výbehu. Len ona si myslí ze je nad vecou ale netuší ze to tak takito chlapi maju. Je to smutne ale je to tak.

lonely66
16. mar 2024

osobne si viem predstaviť v pohode taký život. moja podmienka by však bola, aby sme sex prevádzkovali len jeden s druhým. čiže mať nejaký pravidelný sex s 1 človekom, ale nemať voči nemu žiadne záväzky apod. prečo nie? ak sa takto dvaja dohodnú a vyhovuje im to obom, nevidím problém.

a čo sa týka potom v ďalšom vzťahu úprimnosti, som za absolútnu úprimnosť. človek, ktorý ma má milovať a chce ma milovať, by ma mal milovať aj s mojimi chybami (ak to niekto považuje za chybu) a aj s tým, že pozná moju minulosť a akceptuje to. vždy sa môže neskôr stať, že čosi "vyskočí" a partnera to môže totálne doraziť. nejaké informácia, ktorú po rokoch zrazu nebude vedieť spracovať o tom druhom...