Chcem odísť z nefunkčného vzťahu, ale mám 3 deti

20. máj 2022

Ahojte baby .
Už dlhšie je u nás také dusno . Nerozumieme si , poriadne sa ani nerozprávame keď aj len o deťoch alebo práci. Žiaden spoločný čas aj keď máme stráženie deti on nemá záujem. Nikdy ma nepobozka sám darčeky žiadne, nespím spolu už dlho ... a kameň úrazu zarábam viac ako on a dávam mi to vybrať.
Proste nepomôže mi nepochváli ale stále dačo zle penize pýta odo mňa ale keď poviem že aj nech vráti on zhukne na Mňa že sa mám pojebať a že som na peniaze. Pracujem stále po materskej mam svoju firmu čiže niekedy aj po práci riešim klientov telefonáty atd a všetko mu vadí ale keď ma prachy pýtať tak to už nie .
Ešte otázka len ako odísť? S 3 deťmi ja si poradím starám sa varím upratujem nakupujem ja auto mám prácu tiež čiže aj peniaze nie nazvyš ale úplne v pohode vyžijeme ale sme v podnájme on odísť nechce a ja s 3 deťmi neviem nájsť podnájom , hypotéka teraz neprichádza do úvahy ďakujem.
A starostlivosť o deti prvý syn nieje jeho ale 2 deti áno.
Striedavu starostlivosť rozmýšľam ale ako to funguje aj 2 ročne aj 4 ročne deti ? Striedajú sa po týždni alebo záleží ako si to určíme my ? Troska sa toho bojím keďže on po práci zaspí keď príde domov a ja okolo deti to neviem si predstaviť ze bude unavený a deti bude mať u seba a nervózny že si nevie oddýchnuť 😪deti ho majú radi veľmi sa tešia aj venuje sa im kúpe ich on aj uspava ale celkovo keď nemá náladu tak hučí po nich alebo keď so mnou sa nebaví tak poriadne ani s deťmi strašne ťažká povaha 😔 baby musím to zmeniť lebo psychický je to pre mňa ťažké veľmi to som napísala len teky výcuc je toho veľa ďakujem vám

autor
20. máj 2022

@alchemilkazltozelena nemám z toho nič len nervy a psychické problémy , aj po poslednom pôrode som mala poporodnu depresiu a on sa týždeň statal a potom ma zjebal keď sme mali návštevu a on na mňa kopu krát ze mam si dat vyššiu dávku sedativ lebo mi jebne , atd proste urážky po 3 mesiacov som ukončila liečbu všetko bolo okej a dala som si so susedkou víno a už oheň na streche že mením lieky za chlast a to nepijem len príležitostne 😒

alchemilkazltozelena
20. máj 2022

No primitiv co dodat.. odišla by som.. je mi jasné že nie je to jednoduché odísť ale toto nevedie nikam, jedine do ešte väčšej zahuby

januska12323
20. máj 2022

Tu nie je čo riešiť, len si vyrieš bývanie a zbav sa ho. Aj keby ti neplatil výživné ty nebudeš musieť splácať jeho dlhy.

bamboa
20. máj 2022

Ahoj, nečítala som všetky komentáre, tak neviem, či niekto toto písal... Ale ak ide o prenájom, akú máte zmluvu, kedy vám končí nájom? Dohodni sa s prenajímateľom, aby vám ďalej nájom nepredľžil, nech vám to dá pisomne a potom nech spraví novú zmluvu iba pre teba a deti. Odovzdávací a preberací protokol tiež.

zmrzlinka2021
20. máj 2022

Zbav sa toho auta na leasing a vyplat ten uver. Urcite nepotrebujes teraz nove auto.

Zameraj sa na riesenie byvania.
Aky mas prijem?

roja01
20. máj 2022

Pisala si, ze muz zaraba 900 a z toho plati cely podnajom 550 a 300 za dlhy s ex. A ze mu to niekedy nevyjde a vtedy pyta od teba a ty ho upozornujes, aby vratil, za co sa on na teba hneva. No ja sa nedivim, ze ma fin.problemy, ved plati cely podnajom a zostane mu na mesiac mozno 50€. Ja viem, ze ty platis ostatne, ale mu nevycitaj, ze ho zivis. Mozno prispievas viac, ale v kazdej rodine, kde nemaju presne rovnaky prijem jeden hradi viac. Viem, nemas k nemu doveru, pretoze zatajoval fin.problemy s ex. asi sa hanbil ich priznat, pretoze mu vycitas, ze ho zivis? Nehnevaj sa, iba uvazujem, ako to cele mohlo vzniknut. Je to skoda. Deti potrebuju aj otca a najma spokojnych a laskavych rodicov.

deti95060810
20. máj 2022

načo ti je taký chlap... však ty ťaháš ešte aj jeho ex...

tatiana149
20. máj 2022

To isté som zažila aj ja. Tiež nikoho nemám. Odišla som s 3 malými deťmi. Začiatky neboli ľahké, ale musela som to dat. Ty výhodu máš tu, ze nejaké vybavenie a peniaze na nový začiatok máš. Ja som to šťastie nemala. Odišla som fakt iba s deťmi. Nasla som lacný podnájom. Postupne som sa zo všetkého dostala. A on zostal uboziakom, ktorého i ďalšie frajerky nechali. No ja si konečne žijem s deťmi. Ani teraz to nieje ľahké, na všetko byt sama, ale dá sa. Deti už sú začínajúci pubertaci, ale ide to. Tak nevesaj hlavu, nájdi podnájom a chod aj s deťmi preč od neho. Bude vám lepsie

ildiko36
20. máj 2022

Napis mi ip, ti si anonimne ja tiez nechcem svoj život a skúsenosti vyvesiť na internet

sashka22
21. máj 2022

Tak vadia Ti asociáli ale že máš takého jedného doma,to už nevidíš 😅 a radšej budeš mať auto na leasing ako sa uskromniť a poriešiť strechu nad hlavou pre Teba a 3 deti... Hmmm

cacianka
21. máj 2022

A čo keď ma lízing na auto, asi ho potrebuje kvôli deťom aj práci, píše že na vlastný byt by úver preto nedostala, nič viac.
Takže skús rozhovor s majiteľom bytu či môže a unesie fakt že chlap pôjde preč a zmluva bude iba na teba. Medzitým hľadať iný byt, osloviť mesto na mestský byt, chlapovi zatiaľ nehovor, aby nerobil problémy a nezmaril šancu.
Deti žiadaj zveriť výhradne tebe, stretnutia určené, aj viac ako 2 víkendy v mesiaci, veď otcom zostava, len ty už nevládzes žiť s človekom ktorý ťa uráža, zhadzuje a ponižuje.