Čisto sexuálny vzťah

12. nov 2023

Ahojte, len by ma zaujimalo ci mate niektora skusenost s cisto sexualnym vztahom, najprv boli reci ze chce priatelku a po 1. stretnuti sa retorika zmenila… a chcel by len sex, nehovorim ze by mi to nejako prekazalo, kedze som sama (kazdy mame svoje potreby) ale mate s tym niekto skusenosti? v minulosti som taky vztah mala, celkom to fungovalo, a teraz ma to taha len z toho dovodu, ze raz za cas mam proste chut na sex, aj sme sa uz 3x stretli (vyspali sa spolu) len je to tak 1x do tyzdna ( co mne pride celkom malo) 😀

anonymnazena2022
12. nov 2023

je to čisto na tebe, my nevieme čo chceš. Ale u žien po dlhšej sexualnej takejto znamosti by sa mohli prejaviť city, tak pozor aby ti potom to neublížilo.

egonsk
12. nov 2023

pokial si vzita s tym, ze mozno budu na dalsie jeho dni aj ine partnerky a mozes potom dostat nejaku tu breberku, na ktoru sa mozes aj dlhodobejsie liecit, tak si uzivaj to, co vam obom bude robit dobre.
Ja osobne by sa takeho niecoho obaval, pre mna vernost znamena extremne vela. 🙂

muchotrafka298
12. nov 2023

Pokial Ti ferovo povie, ze priatelku nechce, tak to akceptuj ako fakt. Pokial si s tym OK a vies, ze sa nenamotas a nezamilujes, tak kludne si nim udrziavaj sexualny vztah. Mozete byt "friends with benefits". Ale obidvaja musite byt nastaveni rovnako. Ze proste ide iba o toto, ziadne city do toho netahat. Lebo ak on k tomu pristupuje takto, tazko sa po case z vas stanu partneri.

syslik81
12. nov 2023

no kedze ste uz 3x spali a nemate vztah tak uz spolu mate sexualny vztah .. troska neskoro sa na to pytat kazdopadne pocitaj s tym,ze okrem teba moze mat aj ine a ty mozes daco chytit ..nieje povinny chodit ked ty chces a ani ta brat von etc .

dadis
12. nov 2023

Za mna nie. Sex je podla mna velmi intimna zalezitost, u zien vyvolava city a priputanie, hrozi zdravotne riziko, riziko otehotnenia. Bez ochoty zavazku zo strany muza by som si radsej vybrala z nocneho stolika vibrator 😉

bronkax
12. nov 2023

Takýto vzťah začať s niekým koho čerstvo poznáš mi príde nezodpovedne voči tvojmu zdraviu. Ja osobne som nato doplatila v mladšom veku chalanko striedal viacero báb bez môjho vedomia žiaľ ale aj to mi dalo rozum. Pokiaľ by to ale bolo s človekom ktorému vieš že môžeš veriť že to ťaháte iba vy dvaja tak nevidím problém.

autor
12. nov 2023

@syslik81 je to troska zvlastne lebo ked pride, chce so mnou pozerat film, objimat sa, ja pri nom po sexe nedokazem zaspat, tak idem do inej izby a on chce aby som bola pri nom, hladkala ho a podobne…co mne velmi nevyhovuje…

autor
12. nov 2023

@egonsk moja prva podmienka bola ochrana, ale ochranu chce pouzivat len kvoli tomu ze to pusti do mna , inak vraj nehrozi podla neho ziadna choroba

zanka777
12. nov 2023

Koľko máte rokov?

nikpa
12. nov 2023

Sama musíš vedieť čo chceš a čo ti vyhovuje. Ja som v istom čase mala len takéto vzťahy, žiadne záväzky. Vždy som mala 1 milenca cca 1-1,5 roka a potom sa naše cesty volako rozišli. Bolo to aspoň pre mňa určite lepšie ako hľadať niekoho pokažde na 1 noc. A vzťah som nechcela, chodila som na VŠ a do práce, čas venovať sa ešte aj chlapovi, som fakt nemala 😄

autor
12. nov 2023
dadis
12. nov 2023

No ale sexualne prenosne ochorenie mozes ziskat aj s kondomom, aj otehotniet. To je fakt taky problem najst si muza, co ta bude chciet?

alickapusinka
12. nov 2023

počítaj s tým že chce iba sex tak ak ostaneš tehotná tak budeš zrejme slobodna matka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. nov 2023

@dadis v tejto dobe to bohuzial je problem, nie vsetky mame stastie 🙂

zanka777
12. nov 2023

A on ma koľko?pozri ste mladí ak to tebe vyhovuje aj jemu a nikomu tým neublizujete že nemáte iný vzťah tak v Tom pokračuj... O to ľahšie sa z toho potom môžeš dostať keď budeš chcieť normálny vzťah proste povieš dosť a dovidenia 😉

autor
12. nov 2023

@zanka777 on ma 36, no ved ja to tak beriem ze mne by to aj celkom vyhovovalo, len som bola troska rozcarovana z toho ze najprv to hral na to aky je okuzleny… atd atd, a zrazu sa vsetko zmenilo len v “chcem len sex” 🤷‍♀️

dadis
12. nov 2023

Tak radsej stracas cas s tymto neperspektivnym typkom..ach, no...aspon sa stara o to, aby si si to poriadne uzila - doooraje ti hladkanie, masaze, orgazmy, ci sa len na tebe vytrasie?

miadi
12. nov 2023

Ved bol u teba 😄a chcel vraj len sex no vyzera to ze chce vztah najprv kukat film a potom este nejake skrabkanie a hladkanie a spat spolu .. Ved si mu mala povedat pred sexom ze nemas cas na tv 📺 a po sexe mu jemne naznacit ze sa lepsie vyspis sama doma . Vyprevadit k dveram a povedat mu ze to potrebujes aspon 3x za tyzden ak si neurobi cas tak to nema zmysel .

autor
12. nov 2023

@dadis dopraje mi, to zase nemozem povedat, len mi trocha vadi, ze vzdy povie ako sa tesi zas nabuduce a ppride raz do tyzdna, to som mu uz aj vycitala ze mi to nevyhovuje…

autor
12. nov 2023

@miadi toto je to co nechapem, preco vsetko okolo toho…. a pritom len sex… pri rozhovoroch znie uplne inak ako ked pride naozaj

muchotrafka298
12. nov 2023

Jemu to takto vyhovuje, ze pride raz do tyzdna a nemusi nic riesit. Ziadne rande, vydavky, chodenie po vonku. Bud nevie co chce alebo proste vztah s tebou mat nechce. A jedneho dna nepride, lebo si najde normalnu frajerku.

miadi
12. nov 2023

Ak je single tak cas a chut na sex by mal mat . Je to divne Mozno je zenaty alebo mà aj ine baby a teba mà len na piatok /sobotu.

autor
12. nov 2023

@miadi myslim si ze ma takychto bab viac, ked sme sa o tom bavili tak vraj mu staci jedna… ale neverim tomu velmi

dadis
12. nov 2023

alebo je zenaty/zadany

dadis
12. nov 2023

ved ho skus pozyvat k sebe kazdy den, ci bude mat vyhovorky - to bude jasne, ze je zadany..lebo od priatelky/manzelky kazdy vecer zduchnut nebude moct

autor
12. nov 2023

@dadis bola som aj u neho, takze to asi nie, skor to ze je viac takychto ako ja

minenkak
12. nov 2023

Aj vzťah len na sex má mať pravidlá,treba si to vyjasniť a určite netravit čas spolu mimo sexu

minenkak
12. nov 2023

@anonymnazena2022 toto vôbec není pravda ,že u žien,ono sa to stáva aj u chlapov , záleží čisto od človeka nie pohlavia

egonsk
12. nov 2023

mozno to vyznie hlupo, ale pokial by som sa dozvedel, ze babu s ktorou som si prave zacal, tak este pred par dnami klatil niekto len nezavazne, tak by som ju slsune poslal kade lahsie. Nepotrebujem uz v uvode riesit nejake pohlavne choroby, mozne tehotenstvo, porovnavanie vykonupri sexe, alebo porovnavanie stedrosti ci cohokolvek ineho, co zvycajne nastava prave v tychto pripadoch, ci uz vedome, alebo podvedome. Takze pocitaj aj s takouto drobnostou, ak si planujes najst radsej seriozny vztah a neviest len bohemsky zivot. ;)